Ir directamente al contenido
Logotipo de Lamberink Makelaars & Adviseurs

Zuidlaarderweg 37 V 28

9482TV Tynaarlo • Drenthe

€ 172.500 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 5.300

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 3.450) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 177.800

Precio de compra /m²: € 0

Galería de fotos

Descripción

Deze keurig onderhouden vrijstaande 4-persoons recreatiewoning (bouwjaar 2001) met erf, royale mooie tuin en berging ligt met prachtig vrij uitzicht, over de dierenweide, aan de rand van het recreatiepark “Villapark Akenveen”. Het geheel is in 2021 gerenoveerd en er zijn een aantal facetten van de woning vernieuwd. Zo zijn de keuken en de badkamer volledig vervangen, is er een strakke pvc-vloer gelegd (op de begane grond én de verdieping), zijn de meubels en alle raamdecoraties vervangen en is er op de verdieping een extra toilet en wastafel gerealiseerd. De woning staat op het recreatiepark “Villapark Akenveen”, dat fraai middenin de Drentse natuurgebieden (Nationaal Park) is gelegen. Een eigenaar kan zijn recreatiewoning volledig aanbieden voor de verhuur, volledig voor eigen gebruik aanhouden óf een combinatie hiervan. Het park biedt verder aan voorzieningen o.a mini-golf, horeca en een duik-/ zwemvijver met zandstrand. Tegenover het park wandelt men zo het “Nationaal Park Drentsche Aa” in! Groningen en Assen zijn eenvoudig te bereiken via de A28. Het naastgelegen dorp Zuidlaren biedt meerdere voorzieningen als winkels en een uitgebreid horeca aanbod. Het geheel staat op een ruime kavel van 717m² eigen grond. Virtueel al te bezichtigen! Deze woning heeft een unieke eigen website met onder andere een virtuele tour. Druk rechts op ‘Download Brochure’ en kom alles te weten van de woning en de omgeving! Indeling Begane Grond Entree/Hal met meterkast en toiletruimte en toegang tot de badkamer. De vernieuwde badkamer heeft een inloopdouche en een wastafelmeubel met 2 wasbakken. L-vormige tuingerichte woonkamer met schuifpui en eethoek. De open keuken is voorzien van een vaatwasser, 4-pits gaskookstel, combi-magnetron en koelkast. Tuin De tuin ligt rondom de woning zodat je op meerdere plekken kunt genieten van zowel de zon als schaduw en grenst aan de dierenweide van het park. Vanaf je terras geniet je van een prachtig vrij uitzicht. Het terras van de woning is westelijk georiënteerd. Vanuit de tuin is de berging toegankelijk met wasmachineaansluiting en CV opstelling (Remeha Tzerra 2018). Verdieping Overloop met toegang tot een toiletruimte (2021) en 2 slaapkamers. Bijzonderheden - Keurige recreatiewoning met een prachtig uitzicht! - Energielabel C (volledig geïsoleerd) - De woning wordt compleet met meubilair, inventaris en stoffering aangeboden - Glasvezel aanwezig - Verplichte deelname VVE (€ 200,- p/j) - Parkbeheer en voorschot energie 2025 € 2.933,58 - Tuin onderhoud eventueel uit te besteden via het park - Aanvaarding in overleg (kan per direct) Toelichting meting gebruiksoppervlakte De woning is gemeten op basis van de Branche Brede Meetinstructie (BBMI). Deze meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting. Kenmerk: Recreatiewoning

Hipoteca berekenen

€ 172.500

Coste del comprador (estimado): € 5.300

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 3.450) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 177.800

2,78%

Anualmente

%

€ 8.625

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 172.500 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
recreatiewoning
Tipo de vivienda
woonhuis, vrijstaande woning

Índice

Habitaciones
3 habitaciones
Habitaciones de dormir
2 dormitorios
Baños
1 badkamer en 2 aparte toiletten
Pisos
2 woonlagen

Áreas y volúmenes

Superficie construida
67 m²
Área del lote
717 m²
Contenido
264 m³
Otra zona interior
4 m²

Construcción y energía

Año de construcción
2001
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Volledig geïsoleerd
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Remeha Tzerra HR (gas gestookt combiketel uit 2019, eigendom)
Etiqueta energética
C

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg en in recreatiepark
Jardín
Tuin rondom
Rescate
Aangebouwde stenen berging
Aparcar
Op eigen terrein

Planificación

Ofrecido desde
27-08-2025
Fecha de venta
23-02-2026

Características adicionales

  • Dakraam
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • en schuifpui

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 9482

Mapas de Google

Ver Tynaarlo en el mapa

Explora Tynaarlo y las zonas circundantes

Estadísticas de vivienda y vecindario en Tynaarlo

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Tynaarlo. En 2025 había 1.965 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 411.000.

Inhabitantes

1.965

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 411.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 32.700

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

57

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Tynaarlo
Año Inhabitantes
2021 1.785
2022 1.790
2023 1.895
2024 1.920
2025 1.965

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Tynaarlo
Año Promedio WOZ
2021 EUR 293.000
2022 EUR 331.000
2023 EUR 379.000
2024 EUR 394.000
2025 EUR 411.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 440 0-15: 295 15-25: 205 25-45: 430 45-65: 590

Nivel académico

Hoger

690

Praktisch

250

Middelbaar

550

Origen de los residentes (2025)

Europa

215

Nederland

1.615

Buiten Europa

135

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 64
Appartementen 6
Tussenwoningen 74
Vrijstaande woningen 421
Twee-onder-één-kap woningen 189

Período de construcción del edificio

Voor 1700 0
1700 tot 1900 21
1900 tot 1925 60
1925 tot 1950 154
1950 tot 1970 228
1970 tot 1980 159
1980 tot 1990 37
1990 tot 2000 131
2000 tot 2010 144
2010 tot 2020 53
2020 en later 34

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

203

Etiqueta A

196

Etiqueta B

133

Etiqueta D

127

Etiqueta G

112

Etiqueta F

63

Etiqueta E

43

Etiqueta A+++

13

Etiqueta A++

12

Etiqueta A+

2

Etiqueta A+++++

2

Etiqueta A++++

0

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Tynaarlo
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.700 3.300
2021 1.960 3.400
2022 1.510 3.150
2023 1.230 2.960
2024 1.200 3.140

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 970 • Electricidad: 2.070

Huurwoning

Gas: 1.010 • Electricidad: 2.260

Koopwoning

Gas: 1.280 • Electricidad: 3.120

Appartement

Gas: 1.060 • Electricidad: 2.810

Tussenwoning

Gas: 870 • Electricidad: 2.050

Vrijstaande woning

Gas: 1.430 • Electricidad: 3.500

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.070 • Electricidad: 2.550

Actividad empresarial en Tynaarlo (2025)

Handel en HORECA 95
Nijverheid en energie 65
Zakelijke dienstverlening 90
Overheid, onderwijs en zorg 65
Landbouw, bosbouw en visserij 20
Vervoer, informatie en communicatie 25
Financiele diensten en onroerendgoed 30
Cultuur, recreatie en overige diensten 45

Número total de establecimientos empresariales: 435

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Tynaarlo
Periodo Delitos
jan 2025 13
jan 2026 5
jul 2025 5
jun 2025 7
mei 2025 2
mrt 2025 0
nov 2024 6
nov 2025 4
okt 2024 4
okt 2025 7
sep 2024 4
sep 2025 6

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Tynaarlo.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Tynaarlo

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Tynaarlo?

Tynaarlo telt in 2025 ongeveer 1.965 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Tynaarlo?

De gemiddelde WOZ-waarde in Tynaarlo is in 2025 circa € 411.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Tynaarlo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Tynaarlo ligt rond € 32.700 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Tynaarlo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 57 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Tynaarlo?

In Tynaarlo komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 421 woningen.

Meer viviendas in Tynaarlo

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.