Ir directamente al contenido
Logotipo de Advema NVM Makelaardij

Jacob Simonsz. de Rijkstraat 128

3554CN Utrecht • Utrecht

Vendido bajo reserva

€ 250.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 6.850

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 5.000) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 256.850

Precio de compra /m²: € 7.143

Galería de fotos

Descripción

WEGENS ENORME BELANGSTELLING VOOR DIT APPARTEMENT ZIJN DE BEZICHTIGINGSAANVRAGEN AL VOL. MAIL ONS, DAN PLAATSEN WIJ U OP DE WACHTLIJST! Verzorgd 2-kamerappartement met balkon op de 3e verdieping van een geliefd appartementencomplex, gelegen in de gezellige Geuzenwijk! Starters en singles opgelet! Leuk, functioneel ingedeeld en goed onderhouden appartement met een fijne woonkamer met deur naar het balkon, keuken, slaapkamer, badkamer en op de begane grond nog een eigen berging! De ligging in de gezellige wijk Zuilen is zeer gunstig t.o.v. van alle belangrijke voorzieningen zoals winkels (winkelcentrum Rokade), openbaar vervoer is op loopafstand (treinstation Zuilen is om de hoek), veel uitvalswegen (A2, A12, A27 en de A28), sportgelegenheden, het Julianapark, de Vecht en het natuurgebied met Slot Zuylen! Wacht niet te lang en maak snel een afspraak om dit fijne appartement te komen bekijken! Kenmerken: vraagprijs: € 250.000,- kosten koper type woning: appartement aantal kamers: 2 kamers, waarvan 1 slaapkamer inhoud woning: 134 m³ gebruiksoppervlakte: 35 m² bouwjaar: ca. 1984 balkon: zuidoosten parkeren: openbaar parkeren verwarming: cv-ketel (Intergas, 2012) Indeling begane grond: - entree in afgesloten portiek met bellentableau, brievenbussen en trapopgang naar de verdiepingen. Indeling 3e verdieping: - entree in hal met intercom, meterkast (1 hoofdschakelaar, 2 aardlekschakelaars + 7 groepen) en toegang naar alle ruimtes; - volledig betegelde badkamer met inloopdouche, wastafel + meubel, hangend closet, designradiator (is alleen maar voor de sier) en aansluiting wasmachine en droger; - fijne woonkamer met open keuken, toegang tot de slaapkamer en deur naar het balkon; - open keuken in wandopstelling geplaatst en voorzien van diverse inbouwapparatuur, t.w.: inductiekookplaat, RVS afzuigkap, koel-/vriescombinatie, vaatwasser, oven en verder opberglades; - aan de achterzijde van het appartement is de slaapkamer. In de slaapkamer is een vaste kast met opstelplaats cv-ketel; - het balkon is op het zonnige zuidoosten gesitueerd. Algemeen: - bouwjaar ca. 1984; - het gehele appartement is voorzien van houten kozijnen met dubbel glas; - eigen berging op de begane grond van het appartementencomplex (v.v. elektra); - maandelijkse VvE bijdrage bedraagt ca. € 97,46; - kwartaal VvE bijdrage tuin bedraagt ca. € 53,57; - gratis parkeren in de directe omgeving; - erfpacht is eeuwigdurend afgekocht; - gedeelde binnentuin; - energielabel C, geldig tot 08-04-2036. Kadastrale aanduiding: - Gemeente Lauwerecht, sectie B, nummer 6657, appartementsindex A22. Oplevering: - in overleg. Diversen: Advema NVM Makelaardij behartigt de belangen van de verkopende partij. Indien u interesse heeft in deze woning is het raadzaam uw eigen onafhankelijke NVM aankoopmakelaar in de arm te nemen. Er komt heel wat kijken bij het aankopen van een woning en het nemen van tal van financiële beslissingen. Waarborgsom: In onze koopovereenkomsten wordt een bankgarantie/waarborgsom van 10% van de koopsom door koper gesteld ter zekerheid na finaal akkoord hypotheek, 1 week na het verlopen van de ontbindende voorwaarden financiering. Afmetingen: De vermelde afmetingen/oppervlakten in deze informatie zijn gemeten op basis van NEN-2580. De meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting. Rechtsgeldige koopovereenkomst pas na ondertekening: Een mondelinge overeenstemming tussen de particuliere verkoper en de particuliere koper is niet rechtsgeldig. Met andere woorden: er is geen koop. Er is pas sprake van een rechtsgeldige koop als de particuliere verkoper en de particuliere koper de koopovereenkomst hebben ondertekend. Dit vloeit voort uit artikel 7:2 van het Burgerlijk Wetboek. Een bevestiging van de mondelinge overeenstemming per e-mail of een toegestuurd concept van de koopovereenkomst wordt overigens niet gezien als een ondertekende koopovereenkomst. Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.

Hipoteca berekenen

€ 250.000

Coste del comprador (estimado): € 6.850

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 5.000) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 256.850

2,78%

Anualmente

%

€ 12.500

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (10-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 250.000 k.k.
Estado
Vendido bajo reserva
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Portiekflat (appartement)

Índice

Habitaciones
2 habitaciones
Habitaciones de dormir
1 dormitorio
Baños
1 badkamer
Pisos
1 woonlaag
Ubicado en
3e woonlaag

Áreas y volúmenes

Superficie construida
35 m²
Contenido
152 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
3 m²
Espacio de almacenamiento externo
6 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1984
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Plat dak
Aislamiento
Grotendeels dubbelglas
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Intergas ( combiketel uit 2012, eigendom)
Etiqueta energética
C

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Gemeentelijk eigendom belast met erfpacht
VvE inscrita en el KvK
Reunión anual de VvE
Fondo de reserva de la VvE presente
Plan de mantenimiento VvE
VvE opstalverzekering

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk
Rescate
Inpandig
Aparcar
Openbaar parkeren

Planificación

Ofrecido desde
31-03-2026

Instalaciones del baño

Inloopdouche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel

Características adicionales

  • TV kabel

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 3554

Mapas de Google

Ver Utrecht en el mapa

Explora Utrecht y las zonas circundantes

Estadísticas de vivienda y vecindario en Utrecht

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Utrecht. En 2025 había 325.510 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 474.416.

Inhabitantes

325.510

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 474.416

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 38.255

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

25.985

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Utrecht
Año Inhabitantes
2021 308.685
2022 310.610
2023 316.460
2024 323.020
2025 325.510

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Utrecht
Año Promedio WOZ
2021 EUR 349.277
2022 EUR 381.193
2023 EUR 442.579
2024 EUR 435.454
2025 EUR 474.416

Composición de los residentes

Edad

65+: 34.935 0-15: 47.675 15-25: 50.910 25-45: 126.675 45-65: 65.345

Nivel académico

Hoger

148.860

Praktisch

45.840

Middelbaar

67.680

Origen de los residentes (2025)

Europa

37.515

Nederland

186.915

Buiten Europa

101.045

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 9.446
Appartementen 108.137
Tussenwoningen 42.981
Vrijstaande woningen 1.447
Twee-onder-één-kap woningen 1.459

Período de construcción del edificio

Voor 1700 1.395
1700 tot 1900 4.901
1900 tot 1925 14.863
1925 tot 1950 14.280
1950 tot 1970 10.893
1970 tot 1980 3.310
1980 tot 1990 4.560
1990 tot 2000 4.670
2000 tot 2010 7.747
2010 tot 2020 5.731
2020 en later 2.458

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta A

47.799

Etiqueta C

25.699

Etiqueta B

17.523

Etiqueta D

13.066

Etiqueta F

12.655

Etiqueta G

11.728

Etiqueta E

11.306

Etiqueta A+

9.677

Etiqueta A++

5.013

Etiqueta A+++

4.232

Etiqueta A++++

725

Etiqueta A+++++

21

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Utrecht
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 664 2.253
2021 740 2.328
2022 572 2.170
2023 484 2.028
2024 468 2.042

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 791 • Electricidad: 2.601

Huurwoning

Gas: 421 • Electricidad: 1.821

Koopwoning

Gas: 587 • Electricidad: 2.316

Appartement

Gas: 368 • Electricidad: 1.760

Tussenwoning

Gas: 700 • Electricidad: 2.361

Vrijstaande woning

Gas: 1.325 • Electricidad: 3.953

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 898 • Electricidad: 3.142

Actividad empresarial en Utrecht (2025)

Handel en HORECA 7.105
Nijverheid en energie 3.650
Zakelijke dienstverlening 17.065
Overheid, onderwijs en zorg 11.615
Landbouw, bosbouw en visserij 45
Vervoer, informatie en communicatie 6.690
Financiele diensten en onroerendgoed 1.850
Cultuur, recreatie en overige diensten 7.705

Número total de establecimientos empresariales: 55.750

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Utrecht
Periodo Delitos
jan 2025 1.938
jan 2026 2.042
jul 2025 2.284
jun 2025 2.296
mei 2025 2.085
mrt 2025 2.095
nov 2024 2.183
nov 2025 2.313
okt 2024 2.124
okt 2025 2.340
sep 2024 1.881
sep 2025 2.221

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Utrecht.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Utrecht

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Utrecht?

Utrecht telt in 2025 ongeveer 325.510 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Utrecht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Utrecht is in 2025 circa € 474.416.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Utrecht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Utrecht ligt rond € 38.255 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Utrecht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 25.985 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Utrecht?

In Utrecht komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 108.137 woningen.

Meer viviendas in Utrecht

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.