Ir directamente al contenido
Logotipo de De Keizer makelaars Utrecht

Minister Talmastraat 24 B

3555GH Utrecht • Utrecht

Vendido

€ 335.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 8.550

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 6.700) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 343.550

Precio de compra /m²: € 0

Galería de fotos

Descripción

Starters opgelet! Dit 2-kamer hoekappartement met eigen parkeerplaats gelegen aan de Minister Talmastraat 24 C, ligt in de gezellige wijk Zuilen. Het appartement beschikt over een ruime woonkamer met een open keuken en een aparte slaapkamer met badkamer en suite. De woning is centraal gelegen en de ligging is uiterst gunstig te noemen. Op loopafstand bevindt zich de supermarkt en een Primera en loop je eenvoudig door naar de Amsterdamsestraatweg. Op fietsafstand liggen zowel de Utrechtse binnenstad, Utrecht CS als het recreatiegebied de Maarsseveense Plassen. De Vecht, sportvelden, het Julianapark voor een wandeling en diverse restaurants zijn gelegen om de hoek. Diverse uitvalswegen zoals de A2 en A27 zijn eenvoudig bereikbaar en er zijn meerdere bushaltes in de directe omgeving. Indeling: Begane grond: Entree complex met intercomsysteem en brievenbussen. Centrale hal met toegang tot de verschillende woonlagen. Entree appartement, hal, meterkast, toilet met fonteintje, inpandige berging met tevens de aansluitingen voor wasmachine, droger en CV-ketel. De woonkamer is in totaal 29 m² en heeft een open keuken. Deze beschikt over een gaskookplaat, combi-magnetron, koel-/ vries combinatie en een vaatwasser. Dankzij de ramen aan de voor- en zijkant van het appartement is het een heerlijk lichte ruimte. De raampartij aan de voorzijde betreft een zogenaamd harmonicaraam en kan in zijn geheel opengeschoven worden. Direct naast de woonkamer bevindt zich de ruime slaapkamer van 12 m² met net als in de woonkamer een harmonicaraam. Tevens heb je vanuit de slaapkamer toegang tot de badkamer. Deze is voorzien van een douche, wastafel met meubel en vloerverwarming. Achter het complex bevindt zich een prive parkeerterrein met toegewezen parkeerplekken voor de bewoners. Ook is er ruimte om indien gewenst buiten te kunnen zitten. Bijzonderheden: - Bouwjaar 2005; - Woonoppervlakte 52 m²; - Energielabel A; - VvE is actief, servicekosten (inclusief parkeerplaats) bedragen € 169,63 per maand; - Verwarming middels C.V. (Intergas, 2025); - Eigen parkeerplaats en vrij parkeren in de straat; - Oplevering in overleg. Interesse in deze woning? Neem uw eigen NVM-aankoopmakelaar mee.

Hipoteca berekenen

€ 335.000

Coste del comprador (estimado): € 8.550

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 6.700) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 343.550

2,78%

Anualmente

%

€ 16.750

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 335.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
appartement, portiekflat (appartement)

Índice

Habitaciones
2 habitaciones
Habitaciones de dormir
1 dormitorio
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
1 woonlaag

Áreas y volúmenes

Superficie construida
52 m²
Contenido
178 m³

Construcción y energía

Año de construcción
2007
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Plat dak
Aislamiento
Volledig geïsoleerd
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Intergas (gas gestookt combiketel uit 2025, eigendom)
Etiqueta energética
A

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom
VvE inscrita en el KvK
Reunión anual de VvE
Fondo de reserva de la VvE presente
Plan de mantenimiento VvE
VvE opstalverzekering

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
In woonwijk
Rescate
Inpandig
Aparcar
Op eigen terrein en openbaar parkeren

Planificación

Ofrecido desde
13-08-2025
Fecha de venta
20-02-2026

Instalaciones del baño

Douche, vloerverwarming, wastafel, en wastafelmeubel

Características adicionales

  • Mechanische ventilatie en TV kabel

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 3555

Mapas de Google

Ver Utrecht en el mapa

Explora Utrecht y las zonas circundantes

Estadísticas de vivienda y vecindario en Utrecht

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Utrecht. En 2025 había 325.510 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 474.416.

Inhabitantes

325.510

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 474.416

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 38.255

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

25.985

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Utrecht
Año Inhabitantes
2021 308.685
2022 310.610
2023 316.460
2024 323.020
2025 325.510

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Utrecht
Año Promedio WOZ
2021 EUR 349.277
2022 EUR 381.193
2023 EUR 442.579
2024 EUR 435.454
2025 EUR 474.416

Composición de los residentes

Edad

65+: 34.935 0-15: 47.675 15-25: 50.910 25-45: 126.675 45-65: 65.345

Nivel académico

Hoger

148.860

Praktisch

45.840

Middelbaar

67.680

Origen de los residentes (2025)

Europa

37.515

Nederland

186.915

Buiten Europa

101.045

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 9.446
Appartementen 108.137
Tussenwoningen 42.981
Vrijstaande woningen 1.447
Twee-onder-één-kap woningen 1.459

Período de construcción del edificio

Voor 1700 1.395
1700 tot 1900 4.901
1900 tot 1925 14.863
1925 tot 1950 14.280
1950 tot 1970 10.893
1970 tot 1980 3.310
1980 tot 1990 4.560
1990 tot 2000 4.670
2000 tot 2010 7.747
2010 tot 2020 5.731
2020 en later 2.458

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta A

47.799

Etiqueta C

25.699

Etiqueta B

17.523

Etiqueta D

13.066

Etiqueta F

12.655

Etiqueta G

11.728

Etiqueta E

11.306

Etiqueta A+

9.677

Etiqueta A++

5.013

Etiqueta A+++

4.232

Etiqueta A++++

725

Etiqueta A+++++

21

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Utrecht
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 664 2.253
2021 740 2.328
2022 572 2.170
2023 484 2.028
2024 468 2.042

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 791 • Electricidad: 2.601

Huurwoning

Gas: 421 • Electricidad: 1.821

Koopwoning

Gas: 587 • Electricidad: 2.316

Appartement

Gas: 368 • Electricidad: 1.760

Tussenwoning

Gas: 700 • Electricidad: 2.361

Vrijstaande woning

Gas: 1.325 • Electricidad: 3.953

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 898 • Electricidad: 3.142

Actividad empresarial en Utrecht (2025)

Handel en HORECA 7.105
Nijverheid en energie 3.650
Zakelijke dienstverlening 17.065
Overheid, onderwijs en zorg 11.615
Landbouw, bosbouw en visserij 45
Vervoer, informatie en communicatie 6.690
Financiele diensten en onroerendgoed 1.850
Cultuur, recreatie en overige diensten 7.705

Número total de establecimientos empresariales: 55.750

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Utrecht
Periodo Delitos
jan 2025 1.938
jan 2026 2.042
jul 2025 2.284
jun 2025 2.296
mei 2025 2.085
mrt 2025 2.095
nov 2024 2.183
nov 2025 2.313
okt 2024 2.124
okt 2025 2.340
sep 2024 1.881
sep 2025 2.221

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Utrecht.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Utrecht

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Utrecht?

Utrecht telt in 2025 ongeveer 325.510 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Utrecht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Utrecht is in 2025 circa € 474.416.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Utrecht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Utrecht ligt rond € 38.255 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Utrecht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 25.985 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Utrecht?

In Utrecht komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 108.137 woningen.

Meer viviendas in Utrecht

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.