Ir directamente al contenido
Logotipo de Rosendaal Makelaardij

Karel Mollenstraat Zuid 95

5554CG Valkenswaard • Noord-Brabant

Vendido

€ 675.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 15.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 13.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 690.350

Precio de compra /m²: € 5.037

Galería de fotos

Descripción

Sjiek en stijlvol wonen op ruim 130m² woonoppervlakte, in het verrassend rustige centrumdeel van Valkenswaard, een drie-kamer appartement, met eigen parkeerplaats en berging in het souterrain, een lift in het gebouw, een gezonde VvE en een goed energielabel (A). Het kleinschalige complex ligt in het centrum, aan het geliefde Frans van Bestpark, nabij de sfeervolle 'De Statie'. Dit klasse appartement is prachtig van de tekentafel gekomen, het appartement is logisch ingedeeld, de ruimtebenutting van de vertrekken is optimaal en er is een goede verdeling tussen het privégedeelte (slaapkamers en badkamer) en de living, woonkeuken en terras waar uw gasten zich erg welkom zullen voelen. Het terras is zowel vanuit de living als de woonkeuken bereikbaar (middels schuifpui). Het zicht op de groene omgeving is magnifiek zelfs vanuit 3 zijden van het appartement. Op het terras (met elektrisch bedienbare screen en zonneluifel) pakt u de middag- en avondzon. De entree van het complex is warm en schitterend afgewerkt. Vanuit de parkeergarage (met een eigen plaats en berging) komt u via de lift bijna bij uw eigen voordeur uit. Erg comfortabel. De representatieve ontvangsthal is voorzien van fraaie glasdeuren naar de living, een gastentoilet, een meterkast (up-to-date) en een garderobekast. De living is imposant (met haardpartij) en kent diverse indelingsmogelijkheden. Een subtiele aansluiting met de woonkeuken en het overdekte terras aan de (zuid-) westzijde. De keuken is royaal van opzet en is van alle gemakken voorzien. De ruime hal geeft toegang tot de diverse vertrekken. De twee grote slaapkamers zijn gesitueerd aan de zuid-/westzijde. Een slaapkamer is momenteel in gebruik als werkkamer. De badkamer (met kenmerkend groot raam) heeft de beschikking over een ligbad, douche, tweede wandcloset en een wastafel met meubel. Binnen het appartement is een grote berging onder meer bedoeld voor opstelling wasapparatuur, de CV-installatie en opslag. Er is tevens een waterpunt met kastruimte. Het centrum met vele winkels is op loopafstand en er is een zeer goede verbinding met betrekking tot het openbaar vervoer. Van harte welkom om ter plaatse te komen kijken. Lees de volledige omschrijving

Hipoteca berekenen

€ 675.000

Coste del comprador (estimado): € 15.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 13.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 690.350

3,04%

Anualmente

%

€ 33.750

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 675.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
appartement, portiekflat (appartement)

Índice

Habitaciones
3 habitaciones
Habitaciones de dormir
2 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
5 woonlagen en een kelder
Ubicado en
2e woonlaag

Áreas y volúmenes

Superficie construida
134 m²
Contenido
412 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
9 m²
Espacio de almacenamiento externo
4 m²

Construcción y energía

Año de construcción
2001
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Plat dak bedekt met kunststof en metaal
Aislamiento
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
CV HR Bosch (gas gestookt combiketel uit 2012, eigendom)
Etiqueta energética
A

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom
VvE inscrita en el KvK
Reunión anual de VvE
Fondo de reserva de la VvE presente
Plan de mantenimiento VvE
VvE opstalverzekering

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan park, aan rustige weg, in bosrijke omgeving, in centrum en vrij uitzicht
Rescate
Inpandig
Aparcar
Betaald parkeren, op afgesloten terrein, op eigen terrein, openbaar parkeren en parkeervergunningen
Tipo de garaje
Inpandig en souterrain
Capacidad del garaje
1 coche(s)

Planificación

Ofrecido desde
03-12-2025
Fecha de venta
07-03-2026

Instalaciones del baño

Douche, ligbad, toilet, wastafel, en wastafelmeubel

Instalaciones de garaje

Elektrische deur en elektra

Características adicionales

  • Buitenzonwering
  • lift
  • schuifpui
  • en TV kabel

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 5554

Mapas de Google

Ver Valkenswaard en el mapa

Vista espacial del área de trabajo en Valkenswaard

Estadísticas de vivienda y vecindario en Valkenswaard

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Valkenswaard. En 2026 había 31.912 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 419.000.

Inhabitantes

31.912

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 419.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 35.200

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

1.000

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Valkenswaard
Año Inhabitantes
2022 31.236
2023 31.527
2024 31.714
2025 31.955
2026 31.912

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Valkenswaard
Año Promedio WOZ
2021 EUR 301.000
2022 EUR 326.000
2023 EUR 360.000
2024 EUR 381.000
2025 EUR 419.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 8.502 0-15: 4.320 15-25: 3.076 25-45: 7.607 45-65: 8.450

Nivel académico

Hoger

31

Praktisch

27

Middelbaar

42

Origen de los residentes (2025)

Europa

2.822

Nederland

25.976

Buiten Europa

3.157

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 2.709
Appartementen 3.908
Tussenwoningen 5.150
Vrijstaande woningen 1.990
Twee-onder-één-kap woningen 1.939

Período de construcción del edificio

Voor 1700 0
1700 tot 1900 82
1900 tot 1925 290
1925 tot 1950 1.438
1950 tot 1970 3.901
1970 tot 1980 2.515
1980 tot 1990 2.452
1990 tot 2000 1.046
2000 tot 2010 662
2010 tot 2020 705
2020 en later 515

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta A

4.306

Etiqueta C

4.052

Etiqueta B

2.629

Etiqueta D

1.250

Etiqueta G

935

Etiqueta E

779

Etiqueta F

725

Etiqueta A+++

469

Etiqueta A+

395

Etiqueta A++

245

Etiqueta A++++

92

Etiqueta A+++++

6

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Valkenswaard
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.250 2.990
2021 1.400 3.000
2022 1.100 2.790
2023 920 2.660
2024 880 2.730

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 980 • Electricidad: 2.650

Huurwoning

Gas: 720 • Electricidad: 2.000

Koopwoning

Gas: 1.050 • Electricidad: 3.090

Appartement

Gas: 550 • Electricidad: 1.890

Tussenwoning

Gas: 880 • Electricidad: 2.470

Vrijstaande woning

Gas: 1.480 • Electricidad: 4.210

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.120 • Electricidad: 3.120

Actividad empresarial en Valkenswaard (2025)

Handel en HORECA 785
Nijverheid en energie 710
Zakelijke dienstverlening 990
Overheid, onderwijs en zorg 620
Landbouw, bosbouw en visserij 85
Vervoer, informatie en communicatie 215
Financiele diensten en onroerendgoed 250
Cultuur, recreatie en overige diensten 445

Número total de establecimientos empresariales: 4.100

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Valkenswaard
Periodo Delitos
jan 2025 91
jan 2026 55
jul 2025 85
jun 2025 66
mei 2025 84
mrt 2025 111
nov 2024 91
nov 2025 68
okt 2024 103
okt 2025 95
sep 2024 98
sep 2025 88

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Valkenswaard.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Valkenswaard

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Valkenswaard?

Valkenswaard telt in 2026 ongeveer 31.912 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Valkenswaard?

De gemiddelde WOZ-waarde in Valkenswaard is in 2025 circa € 419.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Valkenswaard?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Valkenswaard ligt rond € 35.200 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Valkenswaard?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.000 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Valkenswaard?

In Valkenswaard komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 5.150 woningen.

Meer viviendas in Valkenswaard

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.