Ir directamente al contenido
Logotipo de Tromp Makelaardij

Wijkerstraatweg 270

1951EN Velsen-Noord • Noord-Holland

Vendido

€ 369.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 9.230

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 7.380) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 378.230

Precio de compra /m²: € 3.765

Galería de fotos

Descripción

Droom je van je eigen knusse woning? Deze charmante halfvrijstaande woning aan de levendige Wijkerstraatweg in Velsen-Noord biedt precies dat en meer. Het huis ademt sfeer en karakter, gebouwd in 1924 en door de jaren heen zorgvuldig onderhouden en gemoderniseerd. Zo zijn de keuken en de badkamer volledig vernieuwd en is het dak voorzien van nieuwe dakbedekking. En parkeren? Dat doe je gewoon op eigen erf! Bouwjaar: 1924 Woonoppervlakte: 98 m² Serre: 9 m² Vrijstaande berging: 28 m² Perceeloppervlakte: 182 m²  INDELING: Entree, hal, lichte doorzon woonkamer met trapkast, leuke erker en (sfeer)haard, uitbouw met eetgedeelte en moderne halfopen keuken (2019) v.v. alle inbouwapparatuur, vloerluik naar grote kelder, praktische bijkeuken met aparte toiletruimte en aansluitingen voor wasmachine en droger, deur naar serre (ook via schuifpui in woonkamer te te bereiken), 1e Verdieping: Overloop, drie slaapkamers, enorme kledingkast/berging, fantastische moderne badkamer met met inloopdouche, tweede wandcloset, design radiator, fraai wastafelmeubel met luxe spiegel en zijgevelraam voor daglicht en ventilatie. Diepe zonnige achtertuin (ZO) met serre, grote vrijstaande stenen berging en achterom. Bijzonderheden: - sfeervolle erkerwoning met veel karakter - plat dak gedeelte van hoofddak in 2019 vernieuwd - grote uitbouw waarin eetkamer, keuken en bijkeuken - vloerisolatie in hal en bijkeuken in 2025 aangebracht, vloer woonkamer eerder geïsoleerd - dak- en vloerisolatie en dubbele beglazing aangebracht (huidige energielabel is nog niet aangepast) - groepenkast in meterkast in 2019 vernieuwd inclusief leidingen en schakelaars - rookmelders in 2021 aangebracht  - keuken vervangen in 2019 - badkamer volledig gemoderniseerd in 2019 - kelder met afmetingen 2.93(L) x 1.76(B) x 1.62(H) - super gezellige serre! - buitenschilderwerk in 2023 uitgevoerd - grote vrijstaande stenen schuur – perfect voor fietsen en tuingereedschap - steeg naast de woning is overdekt en afsluitbaar en voorzien van elektra - eigen parkeerplaats - op loopafstand van diverse winkels - voor natuurliefhebbers zijn er meerdere wandelparken in de buurt - forenzen zijn met de A9/A22 binnen 2 minuten onderweg Interesse in dit huis? Schakel direct uw eigen NVM-aankoopmakelaar in. Uw NVM-aankoopmakelaar komt op voor úw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars vindt u op Funda.

Hipoteca berekenen

€ 369.000

Coste del comprador (estimado): € 9.230

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 7.380) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 378.230

2,78%

Anualmente

%

€ 18.450

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (16-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 369.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
woonhuis, 2-onder-1-kapwoning

Índice

Habitaciones
6 habitaciones
Habitaciones de dormir
3 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
2 woonlagen en een kelder

Áreas y volúmenes

Superficie construida
98 m²
Área del lote
182 m²
Contenido
385 m³
Otra zona interior
24 m²
Espacio exterior vinculado al edificio
9 m²
Espacio de almacenamiento externo
28 m²
Área del jardín trasero
54 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1924
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Aislamiento
Dakisolatie, dubbel glas en vloerisolatie
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Kombi Kompakt HRE 28/24 A (gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom)
Etiqueta energética
D

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
In woonwijk
Jardín
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Ubicación del jardín
gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom
Rescate
Vrijstaande stenen berging
Aparcar
Op eigen terrein en openbaar parkeren

Planificación

Ofrecido desde
26-09-2025
Fecha de venta
21-02-2026

Instalaciones del baño

Douche, toilet, en wastafel

Características adicionales

  • Natuurlijke ventilatie en TV kabel

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 1951

Mapas de Google

Mapa de Velsen-Noord

Orientación geográfica y densidad de agentes inmobiliarios en Velsen-Noord

Estadísticas de vivienda y vecindario en Velsen-Noord

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Velsen-Noord. En 2025 había 6.000 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 294.000.

Inhabitantes

6.000

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 294.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 28.200

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

370

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Velsen-Noord
Año Inhabitantes
2021 5.280
2022 5.315
2023 5.470
2024 5.710
2025 6.000

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Velsen-Noord
Año Promedio WOZ
2021 EUR 194.000
2022 EUR 236.000
2023 EUR 278.000
2024 EUR 276.000
2025 EUR 294.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 825 0-15: 1.035 15-25: 770 25-45: 1.955 45-65: 1.420

Nivel académico

Hoger

620

Praktisch

1.750

Middelbaar

2.230

Origen de los residentes (2025)

Europa

940

Nederland

3.130

Buiten Europa

1.930

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 379
Appartementen 1.100
Tussenwoningen 928
Vrijstaande woningen 27
Twee-onder-één-kap woningen 127

Período de construcción del edificio

Voor 1700 0
1700 tot 1900 5
1900 tot 1925 163
1925 tot 1950 873
1950 tot 1970 665
1970 tot 1980 74
1980 tot 1990 56
1990 tot 2000 135
2000 tot 2010 364
2010 tot 2020 46
2020 en later 177

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta A

512

Etiqueta C

457

Etiqueta E

399

Etiqueta B

358

Etiqueta D

358

Etiqueta F

301

Etiqueta G

225

Etiqueta A+++

110

Etiqueta A+

84

Etiqueta A++

20

Etiqueta A++++

3

Etiqueta A+++++

2

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Velsen-Noord
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.100 2.490
2021 1.280 2.520
2022 970 2.370
2023 860 2.260
2024 850 2.360

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 1.080 • Electricidad: 2.740

Huurwoning

Gas: 780 • Electricidad: 1.970

Koopwoning

Gas: 980 • Electricidad: 2.670

Appartement

Gas: 700 • Electricidad: 1.890

Tussenwoning

Gas: 920 • Electricidad: 2.430

Vrijstaande woning

Gas: 1.280 • Electricidad: 2.520

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.080 • Electricidad: 2.780

Actividad empresarial en Velsen-Noord (2025)

Handel en HORECA 155
Nijverheid en energie 290
Zakelijke dienstverlening 170
Overheid, onderwijs en zorg 90
Landbouw, bosbouw en visserij 0
Vervoer, informatie en communicatie 90
Financiele diensten en onroerendgoed 30
Cultuur, recreatie en overige diensten 55

Número total de establecimientos empresariales: 880

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Velsen-Noord
Periodo Delitos
jan 2025 47
jan 2026 34
jul 2025 31
jun 2025 31
mei 2025 40
mrt 2025 29
nov 2024 40
nov 2025 16
okt 2024 27
okt 2025 30
sep 2024 45
sep 2025 29

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Velsen-Noord.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Velsen-Noord

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Velsen-Noord?

Velsen-Noord telt in 2025 ongeveer 6.000 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Velsen-Noord?

De gemiddelde WOZ-waarde in Velsen-Noord is in 2025 circa € 294.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Velsen-Noord?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Velsen-Noord ligt rond € 28.200 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Velsen-Noord?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 370 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Velsen-Noord?

In Velsen-Noord komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 1.100 woningen.

Meer viviendas in Velsen-Noord

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.