Ir directamente al contenido
Logotipo de VeTeBe B.V. I Vastgoed Nederland én Baerz & Co

Vinckenhofstraat 180

5913EH Venlo • Limburg

Vendido

€ 235.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 6.550

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 4.700) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 241.550

Precio de compra /m²: € 2.865

Galería de fotos

Descripción

Op een toplocatie, op korte afstand van het centrum van Venlo, ligt dit ruime 3-kamer appartement op de 2de woonlaag. Vanuit het balkon heb je vrij uitzicht op het speelveldje aan de achterzijde. Het appartement heeft onder andere een lichte doorzonwoonkamer met balkon, een keuken met ruime bijkeuken en 2 slaapkamers. De totale woonoppervlakte bedraagt ca. 82m² en in de kelder bevindt zich een eigen berging. Het centrum van Venlo ligt op circa 15 minuten loopafstand. Voor de deur is er voldoende gratis parkeergelegenheid. Diverse voorzieningen zoals een supermarkt, kapper, detailhandelszaken en tandarts liggen om de hoek. Kelder Hier bevindt zich de eigen berging, met elektra, van ca. 10m². Tevens is hier de meterkast aanwezig. Begane grond Centrale entree met trappenhuis, brievenbussen en bellentableau. Appartement - 2de woonlaag Vanuit de hal zijn het toilet met fonteintje, de badkamer, de keuken, de woonkamer en de 2 slaapkamers bereikbaar. In de hal is tevens een muurkast aanwezig. De badkamer is voorzien van een douche, wastafelmeubel en designradiator. In de keuken zijn een 4pits gaskookplaat, afzuigkap en magnetron aanwezig. In de praktische bijkeuken vinden we de witgoedaansluiting en de cv-ketel. De ruime woonkamer is heerlijk licht door de grote ramen aan zowel de voor- als achterzijde. Er ligt een laminaatvloer Via een loopdeur is het balkon bereikbaar. Vanuit hier is er vrij uitzicht over het speelveldje. Ook in de twee slaapkamers is een fijne lichtinval. Eén is voorzien van vloerbedekking en de ander van laminaat. Bijzonderheden - Kunststof kozijnen met dubbel glas en HR++ glas. In de bijkeuken is nog een houten kozijnen met enkel glas en voorzetraam aanwezig. - Elektrische rolluiken/screens woonkamer, keuken en slaapkamers. - VvE bijdrage van €202,25 per maand. - Het gehele complex is voorzien van spouwmuurisolatie. - Het complex is gelegen in een gebied waar door gemeente Venlo opkoopbescherming op gelegd is. Dit wil zeggen dat dit appartement (uitzonderlijke gevallen daargelaten) niet verhuurd mag worden. Meer informatie hieromtrent is te vinden op: Lees de volledige omschrijving

Hipoteca berekenen

€ 235.000

Coste del comprador (estimado): € 6.550

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 4.700) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 241.550

2,78%

Anualmente

%

€ 11.750

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 235.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
appartement, portiekflat (appartement)

Índice

Habitaciones
3 habitaciones
Habitaciones de dormir
2 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
1 woonlaag
Ubicado en
2e woonlaag

Áreas y volúmenes

Superficie construida
82 m²
Contenido
266 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
4 m²
Espacio de almacenamiento externo
10 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1962
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Aislamiento
Dubbel glas en voorzetramen
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Nefit (gas gestookt combiketel uit 2017, eigendom)
Etiqueta energética
C

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom
VvE inscrita en el KvK
Reunión anual de VvE
Fondo de reserva de la VvE presente
Plan de mantenimiento VvE
VvE opstalverzekering

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
In woonwijk en vrij uitzicht
Rescate
Inpandig
Aparcar
Openbaar parkeren

Planificación

Ofrecido desde
30-12-2025
Fecha de venta
13-03-2026

Instalaciones del baño

Douche en wastafelmeubel

Características adicionales

  • Mechanische ventilatie en rolluiken

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 5913

Mapas de Google

Mapa de Venlo

Descubra donde están activos los agentes inmobiliarios en Venlo

Estadísticas de vivienda y vecindario en Venlo

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Venlo. En 2025 había 70.045 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 308.186.

Inhabitantes

70.045

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 308.186

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 28.855

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

4.868

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Venlo
Año Inhabitantes
2021 68.600
2022 68.680
2023 69.440
2024 69.795
2025 70.045

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Venlo
Año Promedio WOZ
2021 EUR 221.171
2022 EUR 237.703
2023 EUR 281.775
2024 EUR 283.295
2025 EUR 308.186

Composición de los residentes

Edad

65+: 15.670 0-15: 9.445 15-25: 8.245 25-45: 17.860 45-65: 18.815

Nivel académico

Hoger

14.350

Praktisch

17.080

Middelbaar

21.990

Origen de los residentes (2025)

Europa

12.615

Nederland

44.545

Buiten Europa

12.885

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 5.002
Appartementen 13.528
Tussenwoningen 11.702
Vrijstaande woningen 2.724
Twee-onder-één-kap woningen 1.790

Período de construcción del edificio

Voor 1700 23
1700 tot 1900 316
1900 tot 1925 1.575
1925 tot 1950 3.218
1950 tot 1970 6.994
1970 tot 1980 4.507
1980 tot 1990 3.927
1990 tot 2000 2.517
2000 tot 2010 1.563
2010 tot 2020 869
2020 en later 616

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

9.166

Etiqueta A

7.392

Etiqueta B

6.085

Etiqueta D

3.311

Etiqueta E

2.910

Etiqueta F

2.302

Etiqueta G

2.015

Etiqueta A+

654

Etiqueta A++

427

Etiqueta A+++

418

Etiqueta A++++

239

Etiqueta A+++++

25

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Venlo
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.182 2.774
2021 1.327 2.800
2022 1.036 2.640
2023 868 2.522
2024 845 2.567

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 1.016 • Electricidad: 2.803

Huurwoning

Gas: 741 • Electricidad: 2.001

Koopwoning

Gas: 991 • Electricidad: 2.962

Appartement

Gas: 618 • Electricidad: 1.798

Tussenwoning

Gas: 915 • Electricidad: 2.645

Vrijstaande woning

Gas: 1.523 • Electricidad: 4.267

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.170 • Electricidad: 3.229

Actividad empresarial en Venlo (2025)

Handel en HORECA 2.025
Nijverheid en energie 1.080
Zakelijke dienstverlening 1.925
Overheid, onderwijs en zorg 1.465
Landbouw, bosbouw en visserij 135
Vervoer, informatie en communicatie 665
Financiele diensten en onroerendgoed 430
Cultuur, recreatie en overige diensten 970

Número total de establecimientos empresariales: 8.690

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Venlo
Periodo Delitos
jan 2025 436
jan 2026 396
jul 2025 379
jun 2025 396
mei 2025 404
mrt 2025 415
nov 2024 449
nov 2025 402
okt 2024 403
okt 2025 481
sep 2024 359
sep 2025 375

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Venlo.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Venlo

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Venlo?

Venlo telt in 2025 ongeveer 70.045 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Venlo?

De gemiddelde WOZ-waarde in Venlo is in 2025 circa € 308.186.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Venlo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Venlo ligt rond € 28.855 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Venlo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 4.868 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Venlo?

In Venlo komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.528 woningen.

Meer viviendas in Venlo

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.