Ir directamente al contenido
Logotipo de Nedafmakelaardij

Lanakerweg 3620 TR

2141DS Maastricht • Limburg

Disponible

€ 329.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 8.430

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 6.580) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 337.430

Precio de compra /m²: € 3.133

Galería de fotos

Descripción

ATTENTIE: U WORDT VRIENDELIJK VERZOCHT OM UITSLUITEND VIA E-MAIL OF FUNDA TE REAGEREN, NA ONTVANGST VAN UW REACTIE NEMEN WIJ CONTACT MET U OP, ALVAST DANK VOOR UW BEGRIP EN MEDEWERKING. DIT APPARTEMENT WORDT U TE KOOP AANGEBODEN DOOR IMMO - VERSLEGERS IN SAMENWERKING MET NEDADMAKELAARDIJ, UW VERTROUWDE PARTNER IN HEEL NEDERLAND EN BELGIE. Bent u opzoek naar een gezellig appartement met twee slaapkamers, terras én garage in het centrum van Lanaken. Dan is dit appartement aan het Kerkplein precies wat u zoekt. Centraal gelegen met alle voorzieningen op wandelafstand Dankzij de uitstekende centrale ligging van het appartement, aan het Kerkplein in Lanaken, bevinden zich alle winkels, horeca, scholen, openbaar vervoer en diensten op wandelafstand. Bovendien heb je vanuit het appartement een prachtig uitzicht op het Kerkplein met de iconische kerk van Lanaken centraal. Aan de achterzijde van het appartement kijkt u uit over het Molenweideplein. Kortom, een charmant en levendig uitzicht over het centrum van Lanaken. Een doordachte en praktische indeling De inkom van het appartementsgebouw situeert zich in de doorgang tussen het Kerkplein en het Molenweideplein. Het gebouw is voorzien van zowel een trap als lift. Bij het betreden van het appartement, komen we terecht in de inkomhal dewelke fungeert als centraal punt in het appartement. Aan de linkerzijde van de inkomhal bereikt u de aangename lichtrijke woonkamer die voorzien is van grote raampartijen met zicht op het Kerkplein. Vanuit de woonkamer lopen we door naar de volledig uitgeruste keuken met alle nodige voorzieningen. Vanuit de keuken heeft u toegang tot het terras, ideaal om gezellig te ontbijten of dineren. Verder beschikt het appartement over twee ruime tot comfortabele slaapkamers voorzien van rolluiken, een praktische berging/wasruimte, een apart toilet en een badkamer met badkamermeubel, lavabo en bad/douche combinatie. Tot slot behoort er bij het appartement ook een parkeerplaats en een aparte berging gelegen in de kelderverdieping van het gebouw. De belangrijkste pluspunten van dit appartement op een rijtje Appartement op toplocatie in Lanaken centrum Alle voorzieningen op wandelafstand 2 slaapkamers Kelderberging en autostaanplaats Kortom, dit appartement combineert een centrale ligging, een praktische indeling en een aangename woonbeleving in het hart van Lanaken. Details Verdieping: 2 Bouwjaar: 1990 Bebouwing: Gesloten Algemene staat: Goede staat Lift: Ja Bewoonbare opp.: 105 m² Energie EPC: 203 kWh/m²/jaar EPC ref.: 20260217-0003799982-RES-1 Label: C Indeling Verdieping -1 Parkeerplaats: Autostaanplaats voorzien Kelder: Kelderberging voorzien Verdieping 2 Inkomhal Toilet: Apart Woonkamer: Ruime woonkamer met zicht op het kerkplein + extra bureauruimte Keuken Terras: Uitzicht op het Molenweideplein Berging: Praktische berging/wasruimte 2x Slaapkamer: Voorzien van rolluiken Badkamer Ruimtelijke ordening Overstromingsgevoeligheid: Niet overstromingsgevoelig Afgebakende zone: Niet van toepassing G-score: A P-score: A Stedenbouwkundige bestemming: Woongebied Dagvaarding voor stedenbouwkundige overtreding: Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd Bouwvergunning: Bouw vergund Verkavelingsvergunning: Neen Voorkooprecht: Neen Beschermd erfgoed: Neen Renovatieplicht: Neen Financiële info Prijs: € 329.000 Maandelijkse lasten: € 100 KI (niet geïndexeerd): € 922

Hipoteca berekenen

€ 329.000

Coste del comprador (estimado): € 8.430

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 6.580) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 337.430

2,78%

Anualmente

%

€ 16.450

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 329.000 k.k.
Estado
Disponible
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Galerijflat (appartement)

Índice

Habitaciones
8 habitaciones
Habitaciones de dormir
2 dormitorios
Pisos
5 woonlagen en een kelder
Ubicado en
2e woonlaag

Áreas y volúmenes

Superficie construida
105 m²
Contenido
283 m³

Construcción y energía

Año de construcción
1990
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Etiqueta energética
C

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom
VvE inscrita en el KvK
No
Reunión anual de VvE
No
Contribución periódica de la VvE
No
Fondo de reserva de la VvE presente
No
Plan de mantenimiento VvE
No
VvE opstalverzekering
No

Espacio exterior y aparcamiento

Aparcar
Parkeergarage

Planificación

Ofrecido desde
22-04-2026

Características adicionales

  • Lift

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 2141

Mapas de Google

Vista geográfica Maastricht

Orientación geográfica y densidad de agentes inmobiliarios en Maastricht

Estadísticas de vivienda y vecindario en Maastricht

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Maastricht. En 2026 había 126.026 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 313.000.

Inhabitantes

126.026

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 313.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 32.900

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

7.537

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Maastricht
Año Inhabitantes
2022 121.151
2023 122.734
2024 125.285
2025 125.563
2026 126.026

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Maastricht
Año Promedio WOZ
2021 EUR 238.000
2022 EUR 258.000
2023 EUR 301.000
2024 EUR 294.000
2025 EUR 313.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 28.459 0-15: 12.719 15-25: 26.390 25-45: 31.074 45-65: 27.384

Nivel académico

Hoger

36

Praktisch

24

Middelbaar

40

Origen de los residentes (2025)

Europa

26.270

Nederland

76.672

Buiten Europa

22.621

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 7.698
Appartementen 35.708
Tussenwoningen 19.849
Vrijstaande woningen 1.813
Twee-onder-één-kap woningen 3.133

Período de construcción del edificio

Voor 1700 613
1700 tot 1900 2.090
1900 tot 1925 3.309
1925 tot 1950 5.632
1950 tot 1970 11.766
1970 tot 1980 6.730
1980 tot 1990 4.538
1990 tot 2000 3.582
2000 tot 2010 1.602
2010 tot 2020 1.183
2020 en later 778

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

15.755

Etiqueta A

13.753

Etiqueta B

10.777

Etiqueta D

6.853

Etiqueta G

6.274

Etiqueta E

5.553

Etiqueta F

5.314

Etiqueta A+

1.868

Etiqueta A+++

1.155

Etiqueta A++

762

Etiqueta A++++

196

Etiqueta A+++++

5

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Maastricht
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.080 2.490
2021 1.210 2.510
2022 950 2.370
2023 810 2.250
2024 770 2.260

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 1.020 • Electricidad: 2.720

Huurwoning

Gas: 690 • Electricidad: 1.900

Koopwoning

Gas: 980 • Electricidad: 2.780

Appartement

Gas: 600 • Electricidad: 1.760

Tussenwoning

Gas: 910 • Electricidad: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.580 • Electricidad: 4.080

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.170 • Electricidad: 2.970

Actividad empresarial en Maastricht (2025)

Handel en HORECA 2.990
Nijverheid en energie 1.255
Zakelijke dienstverlening 3.810
Overheid, onderwijs en zorg 2.800
Landbouw, bosbouw en visserij 55
Vervoer, informatie en communicatie 975
Financiele diensten en onroerendgoed 680
Cultuur, recreatie en overige diensten 1.985

Número total de establecimientos empresariales: 14.555

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Maastricht
Periodo Delitos
jan 2026 559
jul 2025 587
jun 2025 645
mei 2025 717
mrt 2025 695
mrt 2026 651
nov 2024 762
nov 2025 546
okt 2024 759
okt 2025 658
sep 2024 645
sep 2025 649

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Maastricht.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Maastricht

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Maastricht?

Maastricht telt in 2026 ongeveer 126.026 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht is in 2025 circa € 313.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht ligt rond € 32.900 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Maastricht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 7.537 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Maastricht?

In Maastricht komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 35.708 woningen.

Meer viviendas in Maastricht

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.