Ir directamente al contenido
Logotipo de YESS Real Estate B.V.

Nassaulaan 58

3135ZK Vlaardingen • Zuid-Holland

Vendido

€ 475.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 11.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 9.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 486.350

Precio de compra /m²: € 4.318

Galería de fotos

Descripción

Wat een heerlijke, verrassend ruime én sfeervolle woning! Hier voel je meteen: dit is ‘m! YESS! DIT WIL JE NIET MISSEN – DE HIGHLIGHTS OP EEN RIJ: 1. Sfeervolle woonkamer met erker én veel lichtinval; 2. Moderne badkamer (net nieuw in 2025!) met luxe uitstraling en inloopdouche; 3. Vier slaapkamers verdeeld over twee etages; 4. Grote serre aan de tuinzijde: een extra leefruimte het hele jaar door; 5. Zonnige achtertuin met praktische berging; 6. Nette keuken met tuincontact; 7. Woning met karakter én een instapklare basis; 8. Zonnepanelen en airco aanwezig; 9. Gelegen in een geliefde, rustige en groene straat en vlakbij natuurgebied Broekpolder; 10. Splinternieuwe CV-ketel uit 2025. Krijg je ook dat YESS-gevoel bij het lezen van deze punten? Dan nodigen wij je heel graag uit voor een bezichtiging van deze leuke woning! DE LIGGING: Je woont hier in de rustige en heerlijke woonomgeving van de Nassaulaan in Vlaardingen. Een groene, vriendelijke straat waar kinderen nog buiten kunnen spelen en waar je zelf geniet van de rust, terwijl alle voorzieningen verrassend dichtbij zijn. Supermarkten, scholen, sportvoorzieningen, het centrum van Vlaardingen én openbaar vervoer – alles ligt binnen handbereik. Op loopafstand is er het prachtige natuurgebied ''Broekpolder'', voor heerlijke wandelingen in het groen. Ook de uitvalswegen richting Rotterdam en Schiedam zijn snel te bereiken. Kortom: een ideale combinatie van rustig wonen en toch alles in de buurt! DE INDELING: Begane grond: Je komt binnen in een lichte hal met trapopgang en toegang tot het moderne toilet. De woonkamer voelt direct warm en uitnodigend dankzij de erker aan de voorzijde en de sfeervolle afwerking. Aan de achterzijde vind je de eethoek en de nette keuken, met een deur naar de serre en achtertuin. En dan de verrassing: de grote serre! Een heerlijke extra ruimte, volledig overkapt en met glazen wanden. Perfect voor een kop koffie in de ochtendzon, een knusse leesplek of een gezellige borrel met vrienden. De achtertuin is perfect gelegen op het zuiden, is onderhoudsvriendelijk aangelegd en beschikt over een ruime berging. Eerste verdieping: Hier bevinden zich drie slaapkamers, allemaal netjes en praktisch in te delen. Met een balkon toegevoegd aan de achterste slaapkamer. De moderne badkamer is een echte eyecatcher: strak tegelwerk, luxe douche en een stijlvol wastafelmeubel. Deze is echt nét nieuw, hij is in november 2025 geplaatst. Tweede verdieping: Een verrassend ruime vierde slaapkamer met bergruimte én een grote slaapkamer. Dankzij het dakraam is dit een lichte, fijne ruimte die dienst kan doen als master bedroom, werkruimte of hobbykamer. DE AFMETINGEN: Voor de afmetingen en indeling, zie de plattegronden. DE BIJZONDERHEDEN: - Woonoppervlakte circa 110 m2; - Extra inpandige ruimte (serre): ca. 13 m2; - Achtertuin op het zuiden; - 4 slaapkamers; - Bouwjaar 1939; - Perceeloppervlakte 132 m2; - HR combiketel uit 2025; - 8 zonnepanelen; - Dakisolatie; - Energielabel D; - Airco aanwezig; - Meterkast is in 2019 vernieuwd; - Oplevering: in overleg De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting. Alle verstrekte informatie moet beschouwd worden als een uitnodiging tot het doen van een bod of om in onderhandeling te treden. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan deze woninginformatie. Ben jij net zo enthousiast als wij over deze woning? Bel, mail of app ons gerust voor een afspraak of laat je gegevens achter via deze site! Lees de volledige omschrijving

Hipoteca berekenen

€ 475.000

Coste del comprador (estimado): € 11.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 9.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 486.350

3,04%

Anualmente

%

€ 23.750

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 475.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
woonhuis, tussenwoning

Índice

Habitaciones
5 habitaciones
Habitaciones de dormir
4 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
3 woonlagen

Áreas y volúmenes

Superficie construida
110 m²
Área del lote
132 m²
Contenido
412 m³
Otra zona interior
13 m²
Espacio exterior vinculado al edificio
5 m²
Espacio de almacenamiento externo
6 m²
Área del jardín trasero
50 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1939
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Dakisolatie, dubbel glas en vloerisolatie
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Remeha Avanta Ace 28c (gas gestookt combiketel uit 2025, eigendom)
Etiqueta energética
D

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
In woonwijk
Jardín
Achtertuin en voortuin
Ubicación del jardín
gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Rescate
Vrijstaande stenen berging
Aparcar
Openbaar parkeren

Planificación

Ofrecido desde
08-12-2025
Fecha de venta
12-04-2026

Instalaciones del baño

Inloopdouche, toilet, en wastafelmeubel

Características adicionales

  • Airconditioning
  • dakraam
  • mechanische ventilatie
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 3135

Mapas de Google

Ver Vlaardingen en el mapa

Vista espacial del área de trabajo en Vlaardingen

Estadísticas de vivienda y vecindario en Vlaardingen

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Vlaardingen. En 2026 había 77.462 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 303.000.

Inhabitantes

77.462

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 303.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 31.900

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

3.615

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Vlaardingen
Año Inhabitantes
2022 74.143
2023 75.079
2024 76.409
2025 77.260
2026 77.462

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Vlaardingen
Año Promedio WOZ
2021 EUR 220.000
2022 EUR 245.000
2023 EUR 278.000
2024 EUR 290.000
2025 EUR 303.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 16.006 0-15: 12.553 15-25: 8.360 25-45: 21.136 45-65: 19.205

Nivel académico

Hoger

24

Praktisch

33

Middelbaar

43

Origen de los residentes (2025)

Europa

9.302

Nederland

47.215

Buiten Europa

20.743

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 3.497
Appartementen 23.640
Tussenwoningen 9.788
Vrijstaande woningen 389
Twee-onder-één-kap woningen 833

Período de construcción del edificio

Voor 1700 24
1700 tot 1900 1.118
1900 tot 1925 964
1925 tot 1950 3.139
1950 tot 1970 5.469
1970 tot 1980 2.424
1980 tot 1990 1.173
1990 tot 2000 1.542
2000 tot 2010 811
2010 tot 2020 1.306
2020 en later 968

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta A

9.031

Etiqueta C

8.293

Etiqueta B

5.395

Etiqueta E

5.012

Etiqueta D

3.409

Etiqueta F

2.672

Etiqueta G

2.256

Etiqueta A+++

485

Etiqueta A+

437

Etiqueta A++

322

Etiqueta A++++

282

Etiqueta A+++++

7

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Vlaardingen
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 970 2.470
2021 1.080 2.510
2022 840 2.370
2023 750 2.220
2024 740 2.260

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 960 • Electricidad: 2.840

Huurwoning

Gas: 680 • Electricidad: 1.830

Koopwoning

Gas: 830 • Electricidad: 2.650

Appartement

Gas: 660 • Electricidad: 1.870

Tussenwoning

Gas: 820 • Electricidad: 2.660

Vrijstaande woning

Gas: 1.640 • Electricidad: 4.400

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.230 • Electricidad: 3.380

Actividad empresarial en Vlaardingen (2025)

Handel en HORECA 1.385
Nijverheid en energie 2.060
Zakelijke dienstverlening 1.915
Overheid, onderwijs en zorg 1.640
Landbouw, bosbouw en visserij 160
Vervoer, informatie en communicatie 680
Financiele diensten en onroerendgoed 285
Cultuur, recreatie en overige diensten 845

Número total de establecimientos empresariales: 8.965

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Vlaardingen
Periodo Delitos
jan 2025 334
jan 2026 336
jul 2025 349
jun 2025 268
mei 2025 371
mrt 2025 300
nov 2024 291
nov 2025 306
okt 2024 367
okt 2025 317
sep 2024 245
sep 2025 228

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Vlaardingen.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Vlaardingen

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Vlaardingen?

Vlaardingen telt in 2026 ongeveer 77.462 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Vlaardingen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Vlaardingen is in 2025 circa € 303.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Vlaardingen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Vlaardingen ligt rond € 31.900 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Vlaardingen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.615 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Vlaardingen?

In Vlaardingen komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 23.640 woningen.

Meer viviendas in Vlaardingen

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.