Ir directamente al contenido
Logotipo de Remmerswaal Makelaardij

Storm van 's-Gravesandeweg 147

2242JG Wassenaar • Zuid-Holland

Disponible

€ 875.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 19.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 17.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 894.350

Precio de compra /m²: € 6.034

Galería de fotos

Descripción

Goed onderhouden uitgebouwd herenhuis met voor- en achtertuin, open moderne keuken, 4 slaapkamers, 2 badkamers en separaat een wasruimte. Achter de woning ligt een ruime garage. OMGEVING: De Storm van ’s-Gravesandeweg kenmerkt zich door een groene en dorpse sfeer met karakteristieke woningen uit de jaren ’30, ’40 en '50. Het is centraal gelegen op loopafstand van het gezellige dorpscentrum, de wekelijkse markt aan de Berkhei en natuurgebied de Hertenkamp aan de Jagerslaan. Tevens liggen het strand, Meijendel en tal van andere recreatie mogelijkheden op fietsafstand. OMSCHRIJVING WONING: Begane grond: Entree, gang met meterkast, garderobe, trapkast en toilet, Ruime woon-/eetkamer met hoge plafonds wat een ruimtelijk gevoel geeft, vloerverwarming, een mooie massief eiken visgraatvloer en sfeervolle (gesloten) houthaard, aan de achterzijde is de woning over de volle breedte uitgebouwd met ruimte voor een grote leefkeuken. De enorme achterpui met 3 paar openslaande deuren zorgen voor veel lichtinval en geven toegang tot de achtertuin. De zonnige achtertuin is gelegen op het westen met achter de schutting een garage. 1e verdieping: Overloop met toegang tot alle ruimten, aan zowel de voor- als achterzijde een slaapkamer met 2 inbouwkasten, de slaapkamer aan de achterzijde geeft via openslaande deuren toegang tot het grote dakterras. Aan de voorzijde bevindt zich een wasruimte met opstelplaats voor wasmachine en droger en de badkamer bevindt zich aan de achterzijde en is voorzien van een ruime inloopdouche, groot wastafelmeubel, toilet en elektrische vloerverwarming. 2e verdieping: Overloop met opstelplaats voor de CV-installatie, een slaapkamer aan de voor- en achterzijde en een tweede badkamer met bad en wastafel. Via een luik op de overloop en in een van de slaapkamers heeft u toegang tot veel bergruimte op de vliering. BIJZONDERHEDEN: - Uitstekend onderhouden woning - Over de volle breedte uitgebouwd - Vloerverwarming in de woon-/eetkamer - Grote leefkeuken - Hoge plafonds en veel lichtinval - Dakkapellen aan voor- en achterzijde - 7 zonnepanelen - Ruime garage achter de woning - Centraal gelegen - Oplevering in overleg

Hipoteca berekenen

€ 875.000

Coste del comprador (estimado): € 19.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 17.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 894.350

3,04%

Anualmente

%

€ 43.750

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 875.000 k.k.
Estado
Disponible
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Herenhuis, tussenwoning

Índice

Habitaciones
5 habitaciones
Habitaciones de dormir
4 dormitorios
Baños
2 badkamers en 1 apart toilet
Pisos
3 woonlagen

Áreas y volúmenes

Superficie construida
145 m²
Área del lote
215 m²
Contenido
515 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
19 m²
Espacio de almacenamiento externo
21 m²
Área del jardín trasero
45 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1955
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak
Aislamiento
Dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Calefacción
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Caldera CV
Intergas Extreme (2023)
Etiqueta energética
C

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan bosrand en in woonwijk
Jardín
Achtertuin en voortuin
Ubicación del jardín
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom
Tipo de garaje
Vrijstaande stenen garage
Capacidad del garaje
1 coche(s)

Planificación

Ofrecido desde
24-04-2026

Instalaciones del baño

Douche, toilet, en ligbad

Características adicionales

  • Mechanische ventilatie en zonnepanelen

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 2242

Mapas de Google

Ver Wassenaar en el mapa

Orientación geográfica y densidad de agentes inmobiliarios en Wassenaar

Estadísticas de vivienda y vecindario en Wassenaar

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Wassenaar. En 2026 había 27.975 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 745.000.

Inhabitantes

27.975

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 745.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 53.700

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

1.163

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Wassenaar
Año Inhabitantes
2022 27.115
2023 27.093
2024 27.100
2025 27.525
2026 27.975

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Wassenaar
Año Promedio WOZ
2021 EUR 624.000
2022 EUR 663.000
2023 EUR 730.000
2024 EUR 728.000
2025 EUR 745.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 7.098 0-15: 4.217 15-25: 3.283 25-45: 4.960 45-65: 7.967

Nivel académico

Hoger

45

Praktisch

22

Middelbaar

33

Origen de los residentes (2025)

Europa

4.454

Nederland

16.330

Buiten Europa

6.741

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 1.776
Appartementen 3.693
Tussenwoningen 4.155
Vrijstaande woningen 1.561
Twee-onder-één-kap woningen 1.468

Período de construcción del edificio

Voor 1700 9
1700 tot 1900 169
1900 tot 1925 1.235
1925 tot 1950 3.142
1950 tot 1970 2.661
1970 tot 1980 1.348
1980 tot 1990 832
1990 tot 2000 395
2000 tot 2010 343
2010 tot 2020 189
2020 en later 214

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

2.585

Etiqueta A

2.575

Etiqueta G

1.693

Etiqueta B

1.499

Etiqueta D

1.289

Etiqueta F

1.270

Etiqueta E

1.098

Etiqueta A+

272

Etiqueta A++

217

Etiqueta A+++

165

Etiqueta A++++

13

Etiqueta A+++++

1

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Wassenaar
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.640 3.300
2021 1.840 3.350
2022 1.480 3.170
2023 1.290 2.980
2024 1.240 3.030

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 1.290 • Electricidad: 3.050

Huurwoning

Gas: 950 • Electricidad: 2.210

Koopwoning

Gas: 1.530 • Electricidad: 3.550

Appartement

Gas: 780 • Electricidad: 1.920

Tussenwoning

Gas: 1.040 • Electricidad: 2.610

Vrijstaande woning

Gas: 2.430 • Electricidad: 5.050

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 2.010 • Electricidad: 4.360

Actividad empresarial en Wassenaar (2025)

Handel en HORECA 575
Nijverheid en energie 355
Zakelijke dienstverlening 1.310
Overheid, onderwijs en zorg 755
Landbouw, bosbouw en visserij 30
Vervoer, informatie en communicatie 250
Financiele diensten en onroerendgoed 405
Cultuur, recreatie en overige diensten 360

Número total de establecimientos empresariales: 4.045

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Wassenaar
Periodo Delitos
jan 2025 77
jan 2026 91
jul 2025 105
jun 2025 86
mei 2025 116
mrt 2025 81
nov 2024 98
nov 2025 85
okt 2024 95
okt 2025 90
sep 2024 83
sep 2025 104

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Wassenaar.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Wassenaar

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Wassenaar?

Wassenaar telt in 2026 ongeveer 27.975 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Wassenaar?

De gemiddelde WOZ-waarde in Wassenaar is in 2025 circa € 745.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Wassenaar?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Wassenaar ligt rond € 53.700 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Wassenaar?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.163 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Wassenaar?

In Wassenaar komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 4.155 woningen.

Meer viviendas in Wassenaar

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.