Inhabitantes
17.525
Último año: 2025
€ 698.000 k.k.
Coste del comprador (estimado): € 15.810
2% de impuesto sobre la transmisión (€ 13.960) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)
Total incl. k.k.: € 713.810
Precio de compra /m²: € 4.814
Richtprijs: € 698.000,- k.k. Perceeloppervlakte: 785 m² Energielabel: C Wat een fijne plek om thuis te komen! Deze vrijstaande woning staat op een royaal perceel van maar liefst 785 m² en is flink verbouwd en gemoderniseerd. Een sfeervolle woning waar comfort, ruimte en gezelligheid mooi samenkomen, met bovendien de mogelijkheid tot gelijkvloers wonen dankzij een slaapkamer en badkamer op de begane grond. De woonkamer is warm en uitnodigend en voorzien van een PVC-vloer met comfortabele vloerverwarming. Aan de achterzijde bevindt zich de luxe Leicht keuken in zwart eiken uitvoering met hoogwaardige inbouwapparatuur, waaronder een Bora kookplaat, Quooker, Bosch vaatwasser, oven en combi-oven. De eetkamer is lekker licht door de aanwezige lichtkoepel en de toegangsdeur naar de tuin is extra breed. Op de verdieping bevinden zich nog twee slaapkamers, waarvan beide met dakkapel en praktische bergruimte achter de knieschotten. Tevens is hier een tweede toilet aanwezig met de mogelijkheid voor een extra badkamer. De verdieping is recent geïsoleerd en de Remeha HR-ketel is vernieuwd in 2024. Buiten is het volop genieten in de ruime en zonnige tuin op het noordwesten met schuur en overkapping (veranda). Een heerlijke plek om in alle rust van het buitenleven te genieten. Praktisch is de 380 volt aansluiting voor de heater en je werkgereedschap. Even op een rij: - vrijstaande woning met parkeergelegenheid op eigen terrein; - bouwjaar: 1966; - perceel van 785 m²; - 2024 gemoderniseerd; - luxe Leicht keuken; - vloerverwarming op de begane grond; - 4 slaapkamers; - mogelijkheid tot gelijkvloers wonen; - vernieuwde HR-ketel uit 2024; - royale tuin met veranda en overkapping; - schuur met 380 volt aansluiting. Een verrassend ruime woning met sfeer, comfort en volop mogelijkheden. Nieuwsgierig geworden? Neem contact met ons op voor een bezichtiging! Heb je behoefte aan een professional die je adviseert? Schakel dan je eigen NVM-aankoopmakelaar in. Jouw NVM-aankoopmakelaar komt op voor jouw belang en bespaart je tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars vind je op Funda.