Quaden Makelaars Nederland | Duitsland
Quaden Makelaars Nederland | L'Allemagne se distingue par un soutien fiable et détaillé sur le marché immobilier, avec une forte attention portée à l'étranger. À Munstergeleen et ses environs, nous aidons nos clients avec confiance et professionnalisme lors de l'achat, de la vente ou de la gestion d'un bien immobilier. Notre expertise réside principalement dans l'immobilier allemand, où nous agissons en tant que spécialistes. Nous offro...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Onderste Wehr 9
6433LC Hoensbroek
€ 375.000 k.k.
Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 117 m²
- Superficie du terrain
- 382 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Marijkestraat 10
6151AL Munstergeleen
€ 269.000 k.k.
€ 2.381/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 113 m²
- Superficie du terrain
- 270 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Spaanshuisken 33
6104RR Koningsbosch
€ 199.000 k.k.
€ 2.689/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 74 m²
- Superficie du terrain
- 250 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Heringsbosch 89
6451PH Schinveld
€ 389.000 k.k.
€ 2.329/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 167 m²
- Superficie du terrain
- 1210 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Truytstraat 18
6471HP Eygelshoven
€ 229.000 k.k.
€ 2.267/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 101 m²
- Superficie du terrain
- 208 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Landweringstraat 38
6133AH Sittard
€ 439.000 k.k.
€ 3.658/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 120 m²
- Superficie du terrain
- 278 m²
- Chambres de coucher
- 3
Avis (111)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
111 avis total
111 commentaires sur Google
-
Yuri Schouten
10Een mooi bedrijf met geweldige service.
-
Natasja Lanjouw
10Leon Quaden is een zeer vriendelijke man en wij hadden al snel een bezichtiging. Hij heeft ons goed advies gegeven mbt de juiste hypotheekadviseur waardoor alles snel was geregeld en onze dochter en schoonzoon nu flink aan het verbouwen zijn.
-
Joeri de Graaf
10Ron, van Quaden Makelaars, heeft het gehele process heel goed ondersteund. Voor mij als Nederlander in Duitsland allemaal nieuw, maar ik heb me gedurende het gehele process altijd geïnformeerd gevoeld. Er zijn geen vragen open gebleven en de afhandeling liep heel soepel. Hartelijk dank nochmal aan Ron!
-
Nicole Lambrechts
10Prettige communicatie. Komt afspraken na en Ron is heel goed bereikbaar, ook in het weekend als dat nodig was.
-
Jordi Cranssen
10Ron Paulussen verzorgde een uitstekende, eerlijke en professionele bezichtiging van de woning. We zijn zeer prettig ontvangen en rondgeleid, een aanrader.
-
will gijsberts
10Uiterst tevreden met Quaden Makelaars. Van begin tot einde heeft Ron uitstekend meegedacht waardoor alles ook vlotjes is verlopen. Ook ging alles keurig volgens afspraak. Nogmaals dank en ik zal jullie zeker aanraden!
-
Rosie (Br)
10Traduit par l'IAJe suis très satisfait de la gestion lors de la vente de ma maison. Ron est resté toujours optimiste, même quand cela a duré plus longtemps que prévu. Sa positivité et sa persévérance ont finalement fait la différence – le plus obstiné gagne !