Kamps & De Vries Makelaars V.O.F.
"Chez Kamps & De Vries, vous êtes au bon endroit !"
Bij Kamps & De Vries Makelaars staat uw belangen centraal. Met meer dan 30 jaar ervaring in de woningmarkt van Groningen en omgeving, weten wij precies hoe we uw wensen in kaart kunnen brengen. Of u nu op zoek bent naar een nieuwe woning, de verkoop van uw huis of een betrouwbare taxatie, wij staan voor u klaar met persoonlijk advies en professionele uitvoering. Ons team is enthousiast, betrokken en altijd op de hoogte van de laatste on...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Meteoorstraat 7
9742EJ Groningen
€ 295.000 k.k.
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 80 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Sous réserve
Agricolastraat 2
9711TR Groningen
€ 375.000 k.k.
€ 4.688/m²
A+Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 80 m²
- Superficie du terrain
- 38 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Sous réserve
Marktstraat 10
9712PC Groningen
€ 1.150.000 k.k.
€ 5.180/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 222 m²
- Superficie du terrain
- 95 m²
- Chambres de coucher
- 7
-
- Vendu
De Koperwiek 13
9801JE Zuidhorn
€ 275.000 k.k.
€ 2.370/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 116 m²
- Superficie du terrain
- 163 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Vendu
Ambonstraat 7
9715HA Groningen
€ 175.000 k.k.
€ 2.651/m²
FEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 66 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
-
- Vendu
Petrus Campersingel 151
9713AJ Groningen
€ 375.000 k.k.
€ 3.826/m²
A+Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 98 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
Avis (19)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
19 avis total
Funda
7 commentaires sur Funda
12 commentaires sur Google
-
Tweede Willemstraat 33
9Jacob, deskundig en bekwaam makelaar. Hij is zeer meedenkend en behulpzaam. Aan Jacob is de verkoop van je woning zeker toevertrouwd.
-
Singelstraat 6
10Mark Kamps is kundig, een vakman, prettig in contact, servicegericht, snel. Hij ontzorgt je van A tot Z. Neemt ook tijd voor de kopers, voelt goed aan wat nodig is.
-
Leeuwerikstraat 28
9Traduit par l'IAJe suis très satisfait de la manière dont Mark Kamps a accompagné la vente : compétent, ouvert, sans 'patois' et avec un résultat rapide. Il connaît parfaitement le marché à Groningen et en Drenthe.
-
Verlengde Lodewijkstraat 19 b
10Traduit par l'IACommunication claire, prendre le temps pour leurs clients et tenir leur clientèle informée en tout temps. On n'a jamais besoin de les contacter pour obtenir des informations.
-
G.J. Romensen
10 -
Sogol Norouzitalab
10We hadden ons geen betere makelaar kunnen wensen dan Kamps & De Vries! Vanaf het allereerste begin maakte Mark de hele ervaring van het kopen van een huis niet alleen soepel en efficiënt, maar ook echt plezierig. Wat Mark echt onderscheidde, was zijn fantastische gevoel voor humor en vriendelijke benadering. Het voelde nooit alsof we zomaar met een makelaar werkten – we voelden ons alsof we een vertrouwde vriend aan onze zijde hadden, iemand die oprecht begaan was met het vinden van een huis dat perfect aansloot bij onze behoeften, voorkeuren en levensstijl. Hij was ongelooflijk proactief, stuurde ons dagelijks updates over nieuwe woningen die aan onze criteria voldeden en reageerde snel wanneer zich een mooie kans voordeed. Dankzij zijn toewijding en expertise voelden we ons nooit verloren in het proces en wisten we altijd dat we in goede handen waren. We zijn meer dan tevreden met hun hulp en kunnen Kamps & De Vries van harte aanbevelen aan iedereen die op zoek is naar een makelaar die niet alleen zeer professioneel en efficiënt is, maar ook vriendelijk, zorgzaam en een plezier om mee samen te werken!