Aller directement au contenu
Logo de Woondroom Alphen

's-Molenaarsweg 1 C

2401LL Alphen aan den Rijn • Zuid-Holland

Vendu

€ 799.000

Coûts d'achat (estimés): € 17.830

2 % de taxe sur le transfert (€ 15.980) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 816.830

Prix d'achat /m²: € 7.609

Galerie de photos

's-Molenaarsweg 1 C Alphen aan den Rijn
Photo 14

Description

BUITENPLAATS RIJNLUST - Altijd op een buitenplaats willen wonen? Bent u op zoek naar een gelijkvloers appartement dat comfort, luxe en geschiedenis combineert met een heerlijke locatie aan de Oude Rijn? Deze nieuwbouw villa biedt deze mogelijkheid met in totaal 6 exclusieve appartementen in een nostalgisch stukje Alphen. Op deze plek ervaar je de rust van het groen om je heen en geniet je van de voorbij varende sloepen, met op korte afstand gelegen alle voorzieningen. Elke verdieping heeft 2 hoekappartementen die een ongeëvenaarde leefruimte bieden dankzij de royale frontbreedte van 7,5 meter en een plafondhoogte van ruim 2,80 meter. Dit zorgt niet alleen voor een lichte en luchtige woonomgeving, maar ook voor een panoramisch uitzicht op de oude Rijn. De combinatie van historisch uiterlijk met alle luxe en duurzaamheid van de huidige tijd, maken villa Rijnlust een genot om te wonen. Er is gekozen voor een royale woonkamer met open keuken, dat het hart vormt van de woning. Uw nieuwe thuis beschikt over twee terrassen, waarvan één op het zonnige zuiden gelegen is. Elke woning wordt turnkey/instapklaar opgeleverd, dit houdt in dat elke woning een luxe keuken, badkamer, vloeren en schilderwerk naar keuze krijgen en waarbij de elektrische zonneschermen gemonteerd zijn. U krijgt de sleutel en kunt meteen verhuizen. De buitenplaats is alleen toegankelijk via een afsluitbaar hek en beschikt over een eigen parkeerterrein. Dit zorgt niet alleen voor een veilige woonomgeving, maar ook voor een gevoel van exclusiviteit en rust. De verwachte oplevering is zomer 2027. EERSTE VERDIEPING Op de eerste verdieping waar vroeger de welgestelde families hun woonverblijf hadden in de villa, komt dit appartement. Vanuit de centrale hal die u alleen deelt met uw buren, stapt u uw ruime hal binnen. Terwijl u de 2 slaapkamers, badkamer en seperate toilet passeert komt u uit in de royale living. Met de deels open keuken meegeteld geniet u van de 59 m2 leefruimte, deze metrage vindt u normaliter in een vrijstaande villa. De grootte van het appartement weerspiegelt zich in de breedte van meer dan 10 meter en een maximale diepte van ca. 7,5 meter. Vanuit de keuken loopt u via de schuifpui naar het zijterras. Doordat het terras gelegen is op het zuidwesten, kunt u lang genieten van de avondzon. Het tweede, grote terras op het zuiden, loopt deels binnenskamers om meer beschut te genieten van het buitenleven. Dit 105 m2 appartement kenmerkt zich door een luxe grote leefruimtes zowel binnen als buiten en heeft een netto hoogte van circa 2,80 meter. De meer dan 15 meter glaspartij en de twee terrassen gelegen in de met traditioneel hout uitgevoerde uitbouwen, zijn voorzien van hekwerken net als alle raampartijen. Dit alles geeft deze verdieping de nostalgische grandeur van vroegere tijden. LOCATIE Ondanks dat 'Rijnlust' net buiten het directe centrum ligt op 2 km afstand, is het centrum binnen 10 minuten met de fiets bereikbaar. Winkelcentrum Herenhof, waar je nog steeds gratis kan parkeren, ligt tevens op 2 km afstand. Via de Gnephoek en Koningin Maximabrug bent u binnen een paar minuten op de N11. Op eigen afgesloten terrein zijn privé parkeerplaatsen, welke via een elektrisch afsluitbare poort toegankelijk zijn. Bewoners en bezoekers die gebruik maken van het openbaar vervoer, stappen op bij de bushalte op nog geen 100 meter afstand. Alle verstrekte informatie moet beschouwd worden als een uitnodiging tot het doen van een bod of om in onderhandeling te treden. Deze informatie is met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn gemeten volgens NEN2580 meetinstructie. Lees de volledige omschrijving

Prêt immobilier berekenen

€ 799.000

Coûts d'achat (estimés): € 17.830

2 % de taxe sur le transfert (€ 15.980) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 816.830

3,04%

Annuellement

%

€ 39.950

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 799.000
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
appartement, tussenverdieping (appartement)

Plan

Chambres
3 chambres
Chambres de coucher
2 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
1 woonlaag
Situé à
2e woonlaag

Surfaces et volumes

Superficie habitable
105 m²
Contenu
315 m³
Autre espace intérieur
1 m²
Espace extérieur lié au bâtiment
21 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
2020
Mode de construction
Nieuwbouw
Type de toit
Samengesteld dak bedekt met leisteen
Isolation
Driedubbel glas en volledig geïsoleerd
Chauffage
Warmtepomp
Label\u00e9nergie
A+++

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg, aan vaarwater, aan water en vrij uitzicht
Parkieren
Op afgesloten terrein en op eigen terrein

Planification

Proposé depuis
03-12-2025
Date de vente
12-04-2026

Équipements de la salle de bain

Douche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Glasvezelkabel
  • lift
  • mechanische ventilatie
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 2401

Google Maps

Alphen aan den Rijn sur la carte

Explorez Alphen aan den Rijn et les environs

Chiffres de logement et de quartier dans Alphen aan den Rijn

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Alphen aan den Rijn. En 2025 étaient 75.495 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 378.269.

Résidents

75.495

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 378.269

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 35.744

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

3.010

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Alphen aan den Rijn
Année Résidents
2021 73.880
2022 74.070
2023 74.790
2024 75.145
2025 75.495

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Alphen aan den Rijn
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 271.081
2022 EUR 295.207
2023 EUR 343.537
2024 EUR 355.376
2025 EUR 378.269

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 15.240 0-15: 11.775 15-25: 8.635 25-45: 19.570 45-65: 20.255

Niveau d'enseignement

Hoger

18.890

Praktisch

14.070

Middelbaar

23.670

Origine des habitants (2025)

Europa

6.500

Nederland

53.890

Buiten Europa

15.100

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 4.348
Appartementen 16.323
Tussenwoningen 12.718
Vrijstaande woningen 1.113
Twee-onder-één-kap woningen 1.218

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 10
1700 tot 1900 117
1900 tot 1925 1.132
1925 tot 1950 1.333
1950 tot 1970 4.166
1970 tot 1980 4.057
1980 tot 1990 4.643
1990 tot 2000 3.373
2000 tot 2010 1.842
2010 tot 2020 1.448
2020 en later 852

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

10.611

Étiquette A

9.318

Étiquette B

6.175

Étiquette D

2.481

Étiquette E

2.400

Étiquette F

1.496

Étiquette G

1.254

Étiquette A+

866

Étiquette A++

604

Étiquette A+++

603

Étiquette A++++

258

Étiquette A+++++

9

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Alphen aan den Rijn
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.035 2.747
2021 1.153 2.770
2022 896 2.575
2023 777 2.420
2024 751 2.467

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 949 • Électricité: 2.762

Huurwoning

Gaz: 686 • Électricité: 1.841

Koopwoning

Gaz: 825 • Électricité: 2.755

Appartement

Gaz: 636 • Électricité: 1.892

Tussenwoning

Gaz: 802 • Électricité: 2.592

Vrijstaande woning

Gaz: 1.489 • Électricité: 4.291

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.154 • Électricité: 3.642

Activité dans Alphen aan den Rijn (2025)

Handel en HORECA 1.660
Nijverheid en energie 1.475
Zakelijke dienstverlening 2.500
Overheid, onderwijs en zorg 1.700
Landbouw, bosbouw en visserij 70
Vervoer, informatie en communicatie 880
Financiele diensten en onroerendgoed 460
Cultuur, recreatie en overige diensten 915

Nombre total d'établissements: 9.680

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Alphen aan den Rijn
Période Délits
jan 2025 244
jan 2026 250
jul 2025 258
jun 2025 265
mei 2025 227
mrt 2025 235
nov 2024 254
nov 2025 247
okt 2024 248
okt 2025 240
sep 2024 267
sep 2025 296

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Alphen aan den Rijn.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Alphen aan den Rijn

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Alphen aan den Rijn?

Alphen aan den Rijn telt in 2025 ongeveer 75.495 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Alphen aan den Rijn?

De gemiddelde WOZ-waarde in Alphen aan den Rijn is in 2025 circa € 378.269.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Alphen aan den Rijn?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Alphen aan den Rijn ligt rond € 35.744 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Alphen aan den Rijn?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.010 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Alphen aan den Rijn?

In Alphen aan den Rijn komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 16.323 woningen.

Meer maisons in Alphen aan den Rijn

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.