Résidents
46.109
Dernière année: 2026
In de woonwijk Sanderbanken ligt deze onder architectuur gebouwde vrijstaande semi-bungalow, waarin licht en ruimtelijkheid centraal staan en die op de begane grond beschikt over een volledig woonprogramma met onder andere een woonkamer, een aparte werkkamer, een semi-open keuken, een slaapkamer, een badkamer en een inpandige garage. Op de eerste verdieping bevinden zich nog twee slaapkamers en een tweede badkamer! De prachtige volgroeide tuin biedt optimale privacy. Parkeren kan in de garage en op de eigen oprit (plaats voor 2 auto's). LIGGING Sanderbanken is een ruim opgezette woonwijk uit de jaren ’90, met veel aandacht voor groen en leefbaarheid. De wijk is kindvriendelijk ingericht met pleintjes, hofjes en voornamelijk bestemmingsverkeer. In de directe omgeving zijn diverse voorzieningen aanwezig, waaronder brede school met kinderopvang, sportfaciliteiten en een park. Ook het centrum en het NS-station zijn op korte afstand gelegen, waardoor dagelijkse voorzieningen en openbaar vervoer goed bereikbaar zijn. Daarnaast is de wijk gunstig gelegen ten opzichte van uitvalswegen. Met de auto bent u snel onderweg richting omliggende steden en de snelwegen in de regio, wat zorgt voor een goede bereikbaarheid. BEGANE GROND: ENTREE/HAL De entree/hal valt bij binnenkomst direct op door de royale plafondhoogte en de prettige daglichtinval. Vanuit de hal heeft u toegang tot de toiletruimte (met wandcloset en fonteintje), de meterkast, de trapopgang naar de eerste verdieping en de overige ruimtes op de begane grond. WOONKAMER/KEUKEN Zodra u de woonkamer binnenkomt, valt ook hier het hoge plafond en de ruime lichtinval direct op. De raampartijen over de gehele breedte en de vier schuifpuien zorgen voor een open verbinding met de tuin. De zijkamer, grenzend aan de woonkamer, is momenteel ingericht als lees-/werkkamer en biedt ruimte voor een eigen invulling. Vanuit de woonkamer is de semi-open keuken bereikbaar. Deze is uitgevoerd met een granieten werkblad en voorzien van diverse boven- en onderkasten en laden, een 4-pits inductiekookplaat, afzuigkap, rvs-spoelbak, combi-oven/magnetron, koelkast en een vaatwasser. Vanuit het aangrenzende tussenportaal is tevens de zijtuin toegankelijk. SLAAPKAMER/BADKAMER Vanuit het portaal komt u in de garderobe, vanwaar toegang tot de slaap- en badkamer. De slaapkamer op de begane grond is voorzien van een tapijtvloer en biedt via een loopdeur toegang tot de zijtuin. Daarnaast staat de slaapkamer in directe verbinding met de badkamer. De badkamer is voorzien van een moderne inrichting; volledig betegeld en uitgerust met een douche (met handdouche en thermostaatkraan), een wastafel, een wandcloset en een handdoekenradiator. BERGING/BIJKEUKEN De berging/bijkeuken is vanuit eerdergenoemde hal bereikbaar, hier treft u onder andere de aansluitingen voor wasapparatuur en een wastafel. Voorts toegang tot de inpandige garage. INPANDIGE GARAGE De inpandige, verwarmde en spouw gebouwde garage is voorzien van een loopdeur naar de zijtuin en een elektrisch roldeur aan de voorzijde, met toegang tot de oprit. EERSTE VERDIEPING Via de spiltrap in de hal bereikt u de eerste verdieping, waar u uitkomt op de overloop met een imposante vide. Hier zijn twee ruime slaapkamers, een tweede badkamer, de technische ruimte en extra bergruimte gelegen. Slaapkamer II Aan de voorzijde gelegen slaapkamer. SLAAPKAMER III: Aan de achterzijde gelegen slaapkamer. Momenteel is deze kamer ingericht als muziekkamer. BADKAMER De tweede badkamer is volledig betegeld en uitgerust met handdouche en thermostaatkraan, een wastafel, een wandcloset en een handdoekenradiator. TECHNISCHE RUIMTE: In de technische ruimte bevindt zich de opstelplaats voor de cv-combiketel (Nefit, 2008), de mechanische ventilatie, de omvormer voor de zonnepanelen en de zonneboiler (200 liter). TUIN: De tuin rondom de woning is fraai aangelegd en gelegen op het westen. De tuin beschikt over diverse borders met volwassen beplanting, een gazon en een vijver. Daarnaast is er recent een op het zuiden georiënteerde overkapping gerealiseerd. WAT U VERDER NOG MOET WETEN - De woning is volledig geïsoleerd; - De verdiepingsvloeren zijn uitgevoerd in beton; - De woning is voorzien van houten kozijnen met dubbele beglazing (HR); - Op de begane grond is vloerverwarming aanwezig, met uitzondering van de slaapkamer; - De begane grond is grotendeels afgewerkt met Bourgondische dallen; - De woonkamer is uitgerust met airconditioning; - Bij de keuken en de lees-/werkkamer zijn elektrisch bedienbare screens geplaatst; - In de woonkamer is een elektrisch bedienbaar zonnescherm aanwezig; - De woning beschikt over 29 zonnepanelen (geplaatst in 2019); - De tuin is voorzien van een sproei-installatie en druppelslang; - Er is parkeergelegenheid op eigen terrein aanwezig, evenals voldoende parkeermogelijkheden in de directe omgeving; - Ouderdomsclausule: Koper verklaart ermee bekend te zijn, dat de onroerende zaak meer dan 35 jaar oud is, wat betekent dat de eisen die aan de bouwkwaliteit gesteld mogen worden aanzienlijk lager liggen dan bij nieuwe woningen. Tenzij de verkoper de kwaliteit hiervan gegarandeerd heeft, staat hij niet in voor de funderingen, de vloeren, de leidingen, voor de elektriciteit, water en gas, de riolering en de aanwezigheid van enig ongedierte c.q. schimmels (zoals bijvoorbeeld houtworm, boktor, zwam etc.). Bouwkundige kwaliteitsgebreken worden geacht niet belemmerend te werken op het in artikel 6.3 van de koopakte omschreven woongebruik.
€ 850.000
Coûts d'achat (estimés): € 18.850
2 % de taxe sur le transfert (€ 17.000) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)
Total d'achat (y.c. t.t.): € 868.850
3,04%
Annuellement
€ 42.500
Disponible immédiatement
Hypothèque estimée
Frais mensuels bruts indicatifs
Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans
Indicative charge mensuelle net
iAvertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.
2 douches, 2 toiletten, en 2 wastafels
Elektrische deur, elektra en stromend water
Voir la localisation et découvrir les agents immobiliers dans cette région
Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Etten-Leur. En 2026 étaient 46.109 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 377.000.
Résidents
46.109
Dernière année: 2026
Moyenne WOZ
EUR 377.000
Dernière année: 2025
Revenu moyen par personne.
EUR 34.200
Source : TousLesChiffres
Délits (année en cours)
1.618
Total enregistré
| Année | Résidents |
|---|---|
| 2022 | 44.152 |
| 2023 | 44.578 |
| 2024 | 45.237 |
| 2025 | 45.457 |
| 2026 | 46.109 |
| Année | Moyenne WOZ |
|---|---|
| 2021 | EUR 288.000 |
| 2022 | EUR 311.000 |
| 2023 | EUR 342.000 |
| 2024 | EUR 355.000 |
| 2025 | EUR 377.000 |
Hoger
30
Praktisch
28
Middelbaar
42
Europa
4.005
Nederland
35.111
Buiten Europa
6.341
Étiquette C
5.816
Étiquette A
5.416
Étiquette B
4.323
Étiquette D
1.531
Étiquette A+++
1.069
Étiquette E
684
Étiquette F
656
Étiquette A++
656
Étiquette A+
603
Étiquette G
498
Étiquette A++++
127
Étiquette A+++++
10
| Année | Gaz (m3) | Électricité (kWh) |
|---|---|---|
| 2020 | 1.150 | 3.170 |
| 2021 | 1.250 | 3.200 |
| 2022 | 930 | 2.990 |
| 2023 | 790 | 2.820 |
| 2024 | 760 | 2.860 |
Hoekwoning
Gaz: 860 • Électricité: 2.890
Huurwoning
Gaz: 660 • Électricité: 2.150
Koopwoning
Gaz: 860 • Électricité: 3.190
Appartement
Gaz: 460 • Électricité: 1.910
Tussenwoning
Gaz: 750 • Électricité: 2.690
Vrijstaande woning
Gaz: 1.300 • Électricité: 4.220
Twee-onder-één-kap woning
Gaz: 920 • Électricité: 3.450
Nombre total d'établissements: 5.505
| Période | Délits |
|---|---|
| jan 2026 | 174 |
| jul 2025 | 129 |
| jun 2025 | 135 |
| mei 2025 | 138 |
| mrt 2025 | 152 |
| mrt 2026 | 160 |
| nov 2024 | 146 |
| nov 2025 | 124 |
| okt 2024 | 116 |
| okt 2025 | 131 |
| sep 2024 | 128 |
| sep 2025 | 136 |
Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Etten-Leur.
Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.
Etten-Leur telt in 2026 ongeveer 46.109 inwoners.
De gemiddelde WOZ-waarde in Etten-Leur is in 2025 circa € 377.000.
Het gemiddelde inkomen per inwoner in Etten-Leur ligt rond € 34.200 per jaar.
Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.618 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.
In Etten-Leur komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 8.764 woningen.
Voir plus d'habitations dans cette ville.
4873EN Etten-Leur
€ 575.000 k.k.
€ 4.752/m²
4874KW Etten-Leur
€ 369.000 k.k.
€ 3.385/m²
4876AT Etten-Leur
€ 750.000 k.k.
€ 4.630/m²
4876AR Etten-Leur
€ 1.995 p/m
€ 17/m²
4872NE Etten-Leur
€ 565.000 k.k.
€ 3.897/m²
4871CH Etten-Leur
€ 525.000 k.k.
4874NA Etten-Leur
€ 519.000 k.k.
4872RK Etten-Leur
€ 550.000 k.k.