Résidents
2.225
Dernière année: 2025
Dit L-chalet met berging is gelegen op een van de mooiste plekjes op Bospark Zonneland, deze kavel is gelegen aan het eind van een pad zodat het er heerlijk rustig is en in de tuin zijn meerdere leuke plekjes gecreëerd om te zitten. Dit park is zeer geliefd door zijn ligging direct bij het bos en de hei én doordat het een autovrij park is is uw rust gewaarborgd. In de omgeving zijn er talloze mogelijkheden voor mooie fietstochten of lange boswandelingen. Het chalet uit 2000 is keurig onderhouden en verrassend ruim van binnen. De afgelopen jaren zijn er door de huidige eigenaren een aantal verbeteringen aangebracht, de vloer in het chalet is voorzien van nieuw laminaat, de gehele binnen zijde is gesausd, de koelkast is vervangen en het dak van de berging is vernieuwd. De c.v. installatie verwarmt het chalet en door het dubbelglas, de wand-, vloer- en dakisolatie is het chalet het gehele jaar te gebruiken. De stoffering en meubilering zijn bij de vraagprijs inbegrepen, u kunt dus gelijk gebruik maken van het chalet. Bij het chalet staat een houten tuinberging voor het opbergen van o.a. uw fietsen en tuingereedschap. Uw auto kunt u parkeren op het parkeerterrein voor op het park. Verhuur en permanente bewoning zijn niet toegestaan, huisdieren zijn welkom op het park. Grondoppervlakte: 317 m2 huurgrond (parkkosten + huur kavel ca. € 3.525,= per jaar) Indeling: hal, woonkamer met grote hoekerker, open keuken met gaskookplaat, afzuigkap, oven en koelkast, slaapkamer met mogelijkheid voor een stapelbed, badkamer met douchecabine, wastafelmeubel en wasmachineaansluiting, separaat toilet, ouderslaapkamer met tweepersoonsbed en vaste kastenwand.
€ 82.500
Coûts d'achat (estimés): € 3.500
2 % de taxe sur le transfert (€ 1.650) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)
Total d'achat (y.c. t.t.): € 86.000
2,78%
Annuellement
€ 4.125
Disponible immédiatement
Hypothèque estimée
Frais mensuels bruts indicatifs
Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans
Indicative charge mensuelle net
iAvertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).
Douche en wastafelmeubel
Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Garderen
Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Garderen. En 2025 étaient 2.225 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 613.000.
Résidents
2.225
Dernière année: 2025
Moyenne WOZ
EUR 613.000
Dernière année: 2025
Revenu moyen par personne.
EUR 33.900
Source : TousLesChiffres
Délits (année en cours)
49
Total enregistré
| Année | Résidents |
|---|---|
| 2021 | 2.150 |
| 2022 | 2.155 |
| 2023 | 2.155 |
| 2024 | 2.230 |
| 2025 | 2.225 |
| Année | Moyenne WOZ |
|---|---|
| 2021 | EUR 441.000 |
| 2022 | EUR 485.000 |
| 2023 | EUR 555.000 |
| 2024 | EUR 578.000 |
| 2025 | EUR 613.000 |
Hoger
420
Praktisch
400
Middelbaar
770
Europa
65
Nederland
2.080
Buiten Europa
80
Étiquette C
303
Étiquette A
213
Étiquette B
186
Étiquette F
145
Étiquette D
141
Étiquette G
92
Étiquette E
57
Étiquette A+++
38
Étiquette A++
30
Étiquette A++++
18
Étiquette A+
16
Étiquette A+++++
0
| Année | Gaz (m3) | Électricité (kWh) |
|---|---|---|
| 2020 | 1.710 | 3.630 |
| 2021 | 1.950 | 3.760 |
| 2022 | 1.500 | 3.570 |
| 2023 | 1.200 | 3.440 |
| 2024 | 1.130 | 3.440 |
Hoekwoning
Gaz: 990 • Électricité: 2.380
Huurwoning
Gaz: 990 • Électricité: 2.500
Koopwoning
Gaz: 1.270 • Électricité: 3.770
Appartement
Gaz: 790 • Électricité: 2.600
Tussenwoning
Gaz: 840 • Électricité: 2.370
Vrijstaande woning
Gaz: 1.500 • Électricité: 4.250
Twee-onder-één-kap woning
Gaz: 1.130 • Électricité: 3.540
Nombre total d'établissements: 440
| Période | Délits |
|---|---|
| jan 2025 | 5 |
| jan 2026 | 7 |
| jul 2025 | 5 |
| jun 2025 | 4 |
| mei 2025 | 7 |
| mrt 2025 | 3 |
| nov 2024 | 3 |
| nov 2025 | 7 |
| okt 2024 | 5 |
| okt 2025 | 5 |
| sep 2024 | 7 |
| sep 2025 | 2 |
Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Garderen.
Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.
Garderen telt in 2025 ongeveer 2.225 inwoners.
De gemiddelde WOZ-waarde in Garderen is in 2025 circa € 613.000.
Het gemiddelde inkomen per inwoner in Garderen ligt rond € 33.900 per jaar.
Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 49 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.
In Garderen komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 445 woningen.
Voir plus d'habitations dans cette ville.
3886ME Garderen
€ 625.000 k.k.
3886MD Garderen
€ 129.500 k.k.
3886AE Garderen
€ 675.000 k.k.
€ 4.219/m²
3886AT Garderen
€ 989.000 k.k.
€ 5.750/m²
3886PG Garderen
€ 209.500 k.k.
3886PG Garderen
€ 199.500 k.k.
3886PG Garderen
€ 199.500 k.k.
3886PG Garderen
€ 210.000 k.k.