Aller directement au contenu
Logo de Kraak & Tulner Makelaardij

Willem de Zwijgerlaan 103

8448MJ Heerenveen • Fryslân

Disponible

€ 469.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 11.230

2 % de taxe sur le transfert (€ 9.380) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 480.230

Prix d'achat /m²: € 3.474

Galerie de photos

Description

Op fraaie locatie nabij de bossen van Oranjewoud ligt deze goed onderhouden halfvrijstaande woning in moderne kleurstelling met maar liefst vijf slaapkamers, 12 zonnepanelen. Achter de woning, op het noordoosten gelegen, bevindt zich een ruime groene tuin met toegang naar de garage en een ruime parkeerplaats (bereikbaar via achtergelegen mandelig pad). Oppervlakte eigen grond: 246 m2. Fraai uitzicht over ruime groenstrook aan de voorzijde. Indeling: Begane grond: Overdekte entree een via de voordeur aan voorkant van de woning komt u in de hal (met tevens een zij entree), toilet met fonteintje, trapkast, deur naar de tuingerichte woonkamer met tuindeuren en in 2021 vernieuwde open keuken (aan de voorzijde) met diverse (inbouw)apparatuur (inductiekookplaat, afzuigkap, combimagnetron, koel-/vriescombinatie, vaatwasser en quooker). Eerste verdieping: Via de trap in de hal komt u op de eerste verdieping met drie slaap-/werkkamers en badkamer met ligbad, 2e toilet, douche en wastafel(meubel). Tweede verdieping: Via de vaste trap komt u op de tweede verdieping met een dakkapel en een overloop/tussenkamer en nog twee slaap-/werkkamers, aparte c.v. ruimte met warmteterugwin unit. Algemeen: -12 zonnepanelen geplaatst in 2024 (405 wp per stuk) -4 zonnepanelen aan de achterzijde en 8 aan de voorzijde -laadpaal aansluiting aanwezig (laadpaal gaat mee) -bouwjaar 2001 -volledig geïsoleerd -inclusief zonwering aan de achterzijde -inclusief waterontharder -woonoppervlakte: 135 m² -inhoud: 491 m³ -energielabel A (geldig tot 30-04-2036) -centrale verwarming en warm water via Agpo HR combiketel (2012) -begane grond voorzien van vloerverwarming en pvc vloeren -bestrating vernieuwd in 2025 -bijdrage mandelig pad 5 euro per maand -warmteterugwin systeem aanwezig -inclusief stoffering -aan de achterzijde is de woning uitgebouwd -mooie ligging in ruim opgezette straat met vrijstaande en halfvrijstaande woningen

Prêt immobilier berekenen

€ 469.000

Coûts d'achat (estimés): € 11.230

2 % de taxe sur le transfert (€ 9.380) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 480.230

2,78%

Annuellement

%

€ 23.450

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 469.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning

Plan

Chambres
7 chambres
Chambres de coucher
5 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
3 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
135 m²
Superficie du terrain
936 m²
Contenu
491 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
1 m²
Espace de stockage externe
22 m²
Aire de la cour arrière
70 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
2002
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Isolation
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
HR combi (gas gestookt combiketel uit 2012)
Label\u00e9nergie
A

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk
Jardin
Achtertuin en voortuin
Emplacement jardin
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom
Parkieren
Op eigen terrein
Type de garage
Vrijstaande houten garage
Capacité du garage
1 voiture(s)

Planification

Proposé depuis
12-05-2026

Équipements de la salle de bain

Douche, toilet, wastafel, en zitbad

Équipements de garage

Elektra

Caractéristiques supplémentaires

  • Balansventilatie
  • buitenzonwering
  • glasvezelkabel
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 8448

Google Maps

Carte de Heerenveen

Explorez Heerenveen et les environs

Chiffres de logement et de quartier dans Heerenveen

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Heerenveen. En 2025 étaient 31.305 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 304.000.

Résidents

31.305

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 304.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 32.000

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

1.450

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Heerenveen
Année Résidents
2021 29.795
2022 30.220
2023 30.680
2024 31.070
2025 31.305

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Heerenveen
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 221.000
2022 EUR 244.000
2023 EUR 287.000
2024 EUR 297.000
2025 EUR 304.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 7.230 0-15: 4.660 15-25: 3.605 25-45: 7.660 45-65: 8.145

Niveau d'enseignement

Hoger

7.110

Praktisch

5.760

Middelbaar

9.910

Origine des habitants (2025)

Europa

1.940

Nederland

24.930

Buiten Europa

4.430

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 2.159
Appartementen 5.421
Tussenwoningen 4.086
Vrijstaande woningen 2.526
Twee-onder-één-kap woningen 1.927

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 2
1700 tot 1900 265
1900 tot 1925 446
1925 tot 1950 935
1950 tot 1970 2.760
1970 tot 1980 2.368
1980 tot 1990 1.453
1990 tot 2000 1.449
2000 tot 2010 1.773
2010 tot 2020 1.263
2020 en later 708

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

5.659

Étiquette C

3.786

Étiquette B

2.964

Étiquette D

1.085

Étiquette G

921

Étiquette E

868

Étiquette F

434

Étiquette A+++

420

Étiquette A+

404

Étiquette A++

206

Étiquette A++++

89

Étiquette A+++++

21

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Heerenveen
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.130 2.430
2021 1.250 2.480
2022 980 2.340
2023 820 2.240
2024 790 2.330

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 890 • Électricité: 2.320

Huurwoning

Gaz: 670 • Électricité: 1.740

Koopwoning

Gaz: 950 • Électricité: 2.720

Appartement

Gaz: 600 • Électricité: 1.560

Tussenwoning

Gaz: 780 • Électricité: 2.200

Vrijstaande woning

Gaz: 1.190 • Électricité: 3.540

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 960 • Électricité: 2.580

Activité dans Heerenveen (2025)

Handel en HORECA 780
Nijverheid en energie 500
Zakelijke dienstverlening 1.150
Overheid, onderwijs en zorg 805
Landbouw, bosbouw en visserij 25
Vervoer, informatie en communicatie 325
Financiele diensten en onroerendgoed 215
Cultuur, recreatie en overige diensten 445

Nombre total d'établissements: 4.245

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Heerenveen
Période Délits
jan 2025 124
jan 2026 88
jul 2025 104
jun 2025 113
mei 2025 107
mrt 2025 157
nov 2024 122
nov 2025 133
okt 2024 116
okt 2025 142
sep 2024 70
sep 2025 112

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Heerenveen.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Heerenveen

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Heerenveen?

Heerenveen telt in 2025 ongeveer 31.305 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Heerenveen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Heerenveen is in 2025 circa € 304.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Heerenveen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Heerenveen ligt rond € 32.000 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Heerenveen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.450 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Heerenveen?

In Heerenveen komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 5.421 woningen.

Meer maisons in Heerenveen

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.