Aller directement au contenu
Logo de Vijgen Makelaardij

Ridderstraat 19

6371AL Landgraaf • Limburg

Disponible

€ 274.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 7.330

2 % de taxe sur le transfert (€ 5.480) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 281.330

Prix d'achat /m²: € 2.740

Galerie de photos

Description

DIT VERRASSEND RUIME WOONHUIS MET TUIN, OPRIT EN GARAGE IS ZEER NETJES EN NAGENOEG INSTAPKLAAR. Indeling: SOUTERRAIN (HOOGTE: 2,09 M.): Het huis is in zijn geheel onderkelderd. Er bevinden zich: Provisieruimte met keldertrap: 4,28 x 2,01 m. Berging: 2,57 x 2,01 m. met deur achterom, naar de tuin. Kamer 1: 6,91 x 3,54 m., een ideale hobbyruimte of mogelijke thuiswerkkamer. Hier bevindt zich ook de aansluitmogelijkheid voor de wasmachine en droger en de HR. Combi c.v. ketel is hier geplaatst (Nefit ecomline, ca. 2005, eigendom). PARTERRE (HOOGTE 2,46 M.): Via de brede voortuin met entree met bordes bereik je de welkomsthal. Hier bevindt zich ook de meterkast met 6 groepen, aardlekschakelaar, hoofdschakelaar en slimme meters. Er is ook toegang tot het betegeld toilet met fonteintje en het trappenhuis, De woonkamer 6,88 x 3,47 m. heeft een moderne laminaatvloer en er is een open haard (functioneel, maar momenteel niet in gebruik). De open keuken 2,48 x 2,10 m. is voorzien van een zo goed als nieuw keukenblok (d.d. 2021) in lijnopstelling, voorzien van keramische kookplaat, afzuigkap, oven, vaatwasser en bergruimte in kasten. Via de keuken bereik je het terras 2,57 x 2,01 m. (op het westen), de tuin (voornamelijk pad), de garage (4,93 x 3,27m. hoogte: 2,19 m.) met op afstand bedienbare sectionaalpoort (2021) en de oprit. VERDIEPING: Via de overloop bereik je: Slaapkamer 1: 3,15 x 3,48 m. Slaapkamer 2: 3,75 x 3,48 m. Slaapkamer 3: 2,59 x 1,99 m. De badkamer 1,91 x 1,85 m. is geheel betegeld en heeft een douchecabine, vaste wastafel in badmeubel en 2e toilet. 2E VERDIEPING: Via een zolderluik is de zolderberging bereikbaar (nokhoogte ca. 1,66 m.) ALGEMEEN: Dit huis is verrassend ruim mede door de ruimte in het souterrain. In 2020 is het gehele pand voorzien van kunststof kozijnen met dubbel beglazing. Slaapkamers zijn voorzien van vliegenhorren. De keuken is in 2021 geplaatst en de kamers zijn gerenoveerd (vloerbedekking, wanden). Rond die tijd is ook het platdak van de garage voorzien van nieuwe bitumen. De 6 zonnepanelen zijn in 2025 geplaatst en zijn eigendom. MOET JE ZIEN!

Prêt immobilier berekenen

€ 274.000

Coûts d'achat (estimés): € 7.330

2 % de taxe sur le transfert (€ 5.480) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 281.330

2,78%

Annuellement

%

€ 13.700

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 274.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, tussenwoning

Plan

Chambres
4 chambres
Chambres de coucher
3 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
2 woonlagen, een zolder, en een kelder

Surfaces et volumes

Superficie habitable
100 m²
Superficie du terrain
152 m²
Contenu
299 m³
Autre espace intérieur
14 m²
Espace extérieur lié au bâtiment
5 m²
Espace de stockage externe
16 m²
Aire de la cour arrière
79 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1959
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Dakisolatie, HR-glas, kierdichting en muurisolatie
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Nefit Ecomline (gas gestookt uit 2005, eigendom)
Label\u00e9nergie
D

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan park, aan rustige weg en in woonwijk
Jardin
Achtertuin en voortuin
Emplacement jardin
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom
Parkieren
Op eigen terrein, openbaar parkeren en parkeergarage
Type de garage
Vrijstaande stenen garage
Capacité du garage
1 voiture(s)

Planification

Proposé depuis
12-05-2026

Équipements de la salle de bain

Douche, toilet, en wastafel

Caractéristiques supplémentaires

  • Natuurlijke ventilatie en zonnepanelen

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 6371

Google Maps

Localisation de Landgraaf

Voir la localisation et découvrir les agents immobiliers dans cette région

Chiffres de logement et de quartier dans Landgraaf

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Landgraaf. En 2026 étaient 36.844 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 265.000.

Résidents

36.844

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 265.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 31.800

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

1.375

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Landgraaf
Année Résidents
2022 37.023
2023 37.175
2024 37.112
2025 36.839
2026 36.844

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Landgraaf
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 197.000
2022 EUR 212.000
2023 EUR 248.000
2024 EUR 247.000
2025 EUR 265.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 10.573 0-15: 4.552 15-25: 3.422 25-45: 8.127 45-65: 10.170

Niveau d'enseignement

Hoger

23

Praktisch

34

Middelbaar

43

Origine des habitants (2025)

Europa

5.824

Nederland

27.859

Buiten Europa

3.156

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 3.333
Appartementen 4.230
Tussenwoningen 5.704
Vrijstaande woningen 2.148
Twee-onder-één-kap woningen 2.999

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 22
1700 tot 1900 151
1900 tot 1925 915
1925 tot 1950 2.024
1950 tot 1970 5.649
1970 tot 1980 2.720
1980 tot 1990 2.130
1990 tot 2000 1.124
2000 tot 2010 734
2010 tot 2020 318
2020 en later 224

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

4.932

Étiquette A

3.139

Étiquette B

2.575

Étiquette D

2.345

Étiquette F

2.076

Étiquette G

1.573

Étiquette E

1.278

Étiquette A+

371

Étiquette A+++

140

Étiquette A++

120

Étiquette A++++

22

Étiquette A+++++

3

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Landgraaf
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.250 2.830
2021 1.430 2.870
2022 1.100 2.740
2023 910 2.660
2024 890 2.710

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 950 • Électricité: 2.710

Huurwoning

Gaz: 760 • Électricité: 2.080

Koopwoning

Gaz: 1.000 • Électricité: 3.000

Appartement

Gaz: 670 • Électricité: 1.900

Tussenwoning

Gaz: 860 • Électricité: 2.630

Vrijstaande woning

Gaz: 1.340 • Électricité: 3.890

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.040 • Électricité: 2.920

Activité dans Landgraaf (2025)

Handel en HORECA 605
Nijverheid en energie 485
Zakelijke dienstverlening 630
Overheid, onderwijs en zorg 620
Landbouw, bosbouw en visserij 30
Vervoer, informatie en communicatie 150
Financiele diensten en onroerendgoed 105
Cultuur, recreatie en overige diensten 465

Nombre total d'établissements: 3.090

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Landgraaf
Période Délits
jan 2026 120
jul 2025 128
jun 2025 150
mei 2025 124
mrt 2025 114
mrt 2026 106
nov 2024 115
nov 2025 103
okt 2024 107
okt 2025 108
sep 2024 117
sep 2025 104

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Landgraaf.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Landgraaf

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Landgraaf?

Landgraaf telt in 2026 ongeveer 36.844 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Landgraaf?

De gemiddelde WOZ-waarde in Landgraaf is in 2025 circa € 265.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Landgraaf?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Landgraaf ligt rond € 31.800 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Landgraaf?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.375 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Landgraaf?

In Landgraaf komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 5.704 woningen.

Meer maisons in Landgraaf

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.