Aller directement au contenu
Logo de Beumer Maarssen

Van Speykstraat 2

3601TG Maarssen • Utrecht

Disponible

€ 300.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 7.850

2 % de taxe sur le transfert (€ 6.000) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 307.850

Prix d'achat /m²: € 4.286

Galerie de photos

Description

Op zoek naar een ruim appartement op een top locatie met een vrije ligging? Maak dan snel een afspraak voor een bezichtiging, misschien is dit binnenkort wel je nieuwe (t)huis! Op korte afstand van het “hart” van Maarssen-Dorp ligt dit ruime en lichte 3-kamerappartement op de 1e verdieping met twee balkons waarvan één op het zuidwesten en een berging op de begane grond. Het appartement heeft een woonoppervlakte van 70 m² en beschikt onder meer over een ruime en lichte woonkamer met deur aan de achterzijde naar het zonnige balkon en twee ruime slaapkamers. Het vrije uitzicht over de groene woonomgeving maken het geheel compleet. Zeer centraal gelegen in Maarssen-dorp, op loopafstand van het centrum en de Plesmanlaan. Op nabije afstand vind je diverse winkels, scholen, Park Vechtenstein, het openbaar vervoer en uitvalswegen. Op ca. 10 minuten afstand zijn het Centraal Station van Maarssen en winkelcentrum Bisonspoor te vinden. Indeling: Begane grond: Centrale, afgesloten entree met brievenbussen en bellenplateau, verzorgde hal met trappenhuis en bergingen. 1e verdieping: Entree, ruime hal met tegelvloer en meterkast. De woonkamer is zeer ruim van afmeting en voorzien van een tegelvloer en lichte kleur wanden. Door de grote raampartijen aan beide zijden en de deur naar het balkon aan de achterzijde is de woonkamer heerlijk licht. Het zeer zonnige balkon ligt op het zuidwesten en biedt fraai uitzicht over de prettige woonomgeving. De dichte keuken is gedateerd, voorzien van een eenvoudig keukenblok en een deur naar het tweede balkon gelegen aan de voorzijde. Het appartement beschikt over twee ruime slaapkamers van ca. 9 m² en ca. 10 m² met vloerbedekking en lichte wanden. De badkamer is gedateerd en voorzien van douche, wastafel en wasmachine aansluiting. Berging: De eigen berging bevindt zich in de onderbouw en heeft een afmeting van circa 6 m². Bijzonderheden: - Bouwjaar 1961; - Woonoppervlakte circa 70 m²; - Inhoud circa 218 m³; - Energielabel G; - Ruim appartement op toplocatie; - Grotendeels voorzien van kunststof kozijnen en gedeeltelijk van dubbele beglazing; - Warm water middels boiler en verwarming middels gaskachel; - De servicekosten bedragen € 202,46 per maand; - Actieve Vereniging van Eigenaars; - Oplevering in overleg. Verkoop geschiedt onder voorbehoud gunning verkoper. Kortom, een ruim, leuk gelegen appartement nabij het centrum van Maarssen, met alle voorzieningen binnen handbereik. Zie jij jezelf hier al wonen? Maak dan snel een afspraak met je (NVM-)makelaar of vraag een bezichtiging aan via Funda. Je (NVM-)aankoopmakelaar komt op voor jouw belang en bespaart je tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars in Maarssen vind je via Funda. Voor de koopovereenkomst wordt gebruik gemaakt van de NVM-koopakte. Hierin worden aanvullende clausules opgenomen, onder andere met betrekking tot de meetinstructie, het energielabel, de nutsvoorzieningen, niet bewonersclausule en de notariskosten. De tekst van de koopakte en de bijbehorende clausules zijn op aanvraag beschikbaar. Deze informatie is met zorg samengesteld. Desondanks kunnen onjuistheden niet volledig worden uitgesloten. Wij adviseren je om belangrijke zaken altijd zelf te verifiëren voordat je een definitieve beslissing neemt.

Prêt immobilier berekenen

€ 300.000

Coûts d'achat (estimés): € 7.850

2 % de taxe sur le transfert (€ 6.000) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 307.850

2,78%

Annuellement

%

€ 15.000

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 300.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Portiekflat (appartement)

Plan

Chambres
3 chambres
Chambres de coucher
2 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
1 woonlaag
Situé à
1e woonlaag

Surfaces et volumes

Superficie habitable
70 m²
Contenu
218 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
5 m²
Espace de stockage externe
6 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1961
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Isolation
Gedeeltelijk dubbel glas
Chauffage
Gaskachels
Eau chaude
Elektrische boiler (huur)
Label\u00e9nergie
G

Cadastral et VvE

VvE inscrit KVKn
Oui
Assemblée annuelle du VvE
Oui
Fonds de réserve VvE présent
Oui
Plan d'entretien VvE
Oui
Assurance de copropriété VvE
Oui

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht
Parkieren
Openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
11-05-2026

Équipements de la salle de bain

Douche en wastafel

Caractéristiques supplémentaires

  • Natuurlijke ventilatie en TV kabel

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 3601

Google Maps

Carte de Maarssen

Aperçu spatial du site de travail dans Maarssen

Chiffres de logement et de quartier dans Maarssen

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Maarssen. En 2025 étaient 39.695 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 462.891.

Résidents

39.695

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 462.891

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 37.929

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

1.294

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Maarssen
Année Résidents
2021 39.090
2022 39.055
2023 39.350
2024 39.565
2025 39.695

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Maarssen
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 333.177
2022 EUR 361.099
2023 EUR 423.000
2024 EUR 424.562
2025 EUR 462.891

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 8.790 0-15: 6.605 15-25: 4.060 25-45: 9.920 45-65: 10.325

Niveau d'enseignement

Hoger

10.660

Praktisch

7.190

Middelbaar

11.250

Origine des habitants (2025)

Europa

3.045

Nederland

29.245

Buiten Europa

7.410

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 2.917
Appartementen 5.806
Tussenwoningen 8.266
Vrijstaande woningen 630
Twee-onder-één-kap woningen 517

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 32
1700 tot 1900 185
1900 tot 1925 309
1925 tot 1950 709
1950 tot 1970 1.360
1970 tot 1980 4.799
1980 tot 1990 3.972
1990 tot 2000 934
2000 tot 2010 574
2010 tot 2020 429
2020 en later 202

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

7.472

Étiquette A

4.020

Étiquette B

2.763

Étiquette D

1.534

Étiquette E

487

Étiquette G

480

Étiquette F

474

Étiquette A+

276

Étiquette A+++

120

Étiquette A++++

96

Étiquette A++

91

Étiquette A+++++

1

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Maarssen
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.106 2.886
2021 1.249 2.938
2022 963 2.738
2023 844 2.562
2024 820 2.584

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 1.031 • Électricité: 2.905

Huurwoning

Gaz: 671 • Électricité: 1.922

Koopwoning

Gaz: 923 • Électricité: 2.873

Appartement

Gaz: 579 • Électricité: 1.738

Tussenwoning

Gaz: 849 • Électricité: 2.698

Vrijstaande woning

Gaz: 1.543 • Électricité: 4.190

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.241 • Électricité: 3.017

Activité dans Maarssen (2025)

Handel en HORECA 730
Nijverheid en energie 710
Zakelijke dienstverlening 1.470
Overheid, onderwijs en zorg 890
Landbouw, bosbouw en visserij 20
Vervoer, informatie en communicatie 425
Financiele diensten en onroerendgoed 255
Cultuur, recreatie en overige diensten 475

Nombre total d'établissements: 4.975

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Maarssen
Période Délits
jan 2025 105
jan 2026 87
jul 2025 97
jun 2025 123
mei 2025 98
mrt 2025 134
nov 2024 119
nov 2025 107
okt 2024 81
okt 2025 104
sep 2024 117
sep 2025 116

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Maarssen.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Maarssen

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Maarssen?

Maarssen telt in 2025 ongeveer 39.695 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Maarssen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Maarssen is in 2025 circa € 462.891.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Maarssen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Maarssen ligt rond € 37.929 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Maarssen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.294 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Maarssen?

In Maarssen komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 8.266 woningen.

Meer maisons in Maarssen

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.