Aller directement au contenu
Logo de Damen Makelaardij | Maastricht

Antoon Lipkensstraat 32 C 02

6221AT Maastricht • Limburg

Vendu

€ 175.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 5.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 3.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 180.350

Prix d'achat /m²: € 6.034

Galerie de photos

Description

Sfeervolle benedenwoning met patio aan de rand van Wyck! Op een rustige en aantrekkelijke plek aan de rand van de stadswijk Sint Maartenspoort bevindt zich deze charmante benedenwoning met een gezellige patio. Het appartement maakt deel uit van een karakteristiek complex uit 1920 en ligt op loopafstand van station Maastricht en het bruisende stadsdeel Wyck. Deze instapklare woning is bij uitstek geschikt voor starters die op zoek zijn naar comfort en stedelijke voorzieningen binnen handbereik. INDELING Souterrain: Ruime privéberging van ca. 8 m², ideaal voor fietsen, opslag of het opbergen van seizoensspullen. Hier bevinden zich ook de aansluitingen voor wasmachine en droger. Begane grond: Binnenkomst via de keuken, die centraal in de woning ligt. Aan de linkerzijde bevindt zich de slaapkamer, terwijl de woonkamer aan de rechterzijde is gesitueerd. De woonkamer (ca. 13 m²) heeft een prettige lichtinval dankzij de hoge plafonds en biedt via openslaande deuren direct toegang tot de sfeervolle patio. De keuken is voorzien van een 4-zone inductiekookplaat, afzuigkap, spoelbak en koelkast. De slaapkamer (ca. 9 m²) ligt aan de rustige achterzijde van het gebouw en biedt toegang tot de badkamer. De volledig betegelde badkamer (ca. 3 m²) beschikt over een douche, wandcloset, wastafelmeubel en handdoekradiator. De patio vormt een fijne en beschutte buitenruimte midden in het centrum van Maastricht. Met een oppervlakte van ca. 18 m² en voorzien van een stijlvol vlonderterras biedt deze patio volop mogelijkheden om buiten te zitten. Praktisch detail: de patio is rechtstreeks bereikbaar vanuit de inkomhal ideaal voor bijvoorbeeld de groenbak of een fiets. Bijzonderheden: - Bouwjaar complex: 1920; - Beschermd stadsgezicht; - Privéberging in het souterrain (ca. 8 m²); - Voorzien van houten kozijnen met HR++ beglazing; - Gemeenschappelijke blokverwarming en warmwatervoorziening (Inventum-boiler); - VvE-bijdrage: € 160,- per maand (inclusief €60,- voorschot stookkosten); - Gemeenschappelijke fietsenstalling (1 plek per appartement); - Centrale afvalcontainer aanwezig; - Openbaar parkeren of via parkeervergunning (€ 28,52 per maand, zone A2); - Alle afmetingen zijn indicatief en hier kunnen geen rechten aan worden ontleend; Omgeving: Wyck is een trendy stadswijk in Maastricht met tal van monumentale panden en grenzend aan de Maas. Door de centrale stadsligging zijn de voorzieningen zeer goed m.b.t. winkels, restaurants/ eetcafé’s, openbaar vervoer (centraal station/bushaltes), Céramique/plein 1992, AZM/universiteit, de wandelboulevard langs de Maas en de aansluitingen op het wegennetwerk (A2/A79/België). Er zijn voldoende (betaalde) parkeergelegenheden c.q. mogelijkheden voor een parkeervergunning in de straat en de wijk.

Prêt immobilier berekenen

€ 175.000

Coûts d'achat (estimés): € 5.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 3.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 180.350

2,78%

Annuellement

%

€ 8.750

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 175.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
appartement, benedenwoning (appartement)

Plan

Chambres
2 chambres
Chambres de coucher
1 chambre de bonne
Salles de bain
1 badkamer
Parquets
1 woonlaag en een kelder
Situé à
Begane grond

Surfaces et volumes

Superficie habitable
29 m²
Contenu
106 m³
Espace de stockage externe
8 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1920
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Schilddak bedekt met pannen
Isolation
HR-glas
Chauffage
Blokverwarming
Eau chaude
Gasboiler
Label\u00e9nergie
C

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom
VvE inscrit KVKn
Oui
Assemblée annuelle du VvE
Oui
Fonds de réserve VvE présent
Oui
Plan d'entretien VvE
Non
Assurance de copropriété VvE
Oui

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
In centrum
Jardin
Patio/atrium
Emplacement jardin
gelegen op het noordoosten
Sauvetage
Inpandig
Parkieren
Betaald parkeren en parkeervergunningen

Planification

Proposé depuis
20-06-2025
Date de vente
22-07-2025

Équipements de la salle de bain

Douche, toilet, en wastafel

Caractéristiques supplémentaires

  • Natuurlijke ventilatie

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 6221

Google Maps

Aperçu géographique Maastricht

Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Maastricht

Chiffres de logement et de quartier dans Maastricht

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Maastricht. En 2026 étaient 126.026 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 313.000.

Résidents

126.026

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 313.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 32.900

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

7.537

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Maastricht
Année Résidents
2022 121.151
2023 122.734
2024 125.285
2025 125.563
2026 126.026

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Maastricht
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 238.000
2022 EUR 258.000
2023 EUR 301.000
2024 EUR 294.000
2025 EUR 313.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 28.459 0-15: 12.719 15-25: 26.390 25-45: 31.074 45-65: 27.384

Niveau d'enseignement

Hoger

36

Praktisch

24

Middelbaar

40

Origine des habitants (2025)

Europa

26.270

Nederland

76.672

Buiten Europa

22.621

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 7.698
Appartementen 35.708
Tussenwoningen 19.849
Vrijstaande woningen 1.813
Twee-onder-één-kap woningen 3.133

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 613
1700 tot 1900 2.090
1900 tot 1925 3.309
1925 tot 1950 5.632
1950 tot 1970 11.766
1970 tot 1980 6.730
1980 tot 1990 4.538
1990 tot 2000 3.582
2000 tot 2010 1.602
2010 tot 2020 1.183
2020 en later 778

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

15.755

Étiquette A

13.753

Étiquette B

10.777

Étiquette D

6.853

Étiquette G

6.274

Étiquette E

5.553

Étiquette F

5.314

Étiquette A+

1.868

Étiquette A+++

1.155

Étiquette A++

762

Étiquette A++++

196

Étiquette A+++++

5

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Maastricht
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.080 2.490
2021 1.210 2.510
2022 950 2.370
2023 810 2.250
2024 770 2.260

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 1.020 • Électricité: 2.720

Huurwoning

Gaz: 690 • Électricité: 1.900

Koopwoning

Gaz: 980 • Électricité: 2.780

Appartement

Gaz: 600 • Électricité: 1.760

Tussenwoning

Gaz: 910 • Électricité: 2.550

Vrijstaande woning

Gaz: 1.580 • Électricité: 4.080

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.170 • Électricité: 2.970

Activité dans Maastricht (2025)

Handel en HORECA 2.990
Nijverheid en energie 1.255
Zakelijke dienstverlening 3.810
Overheid, onderwijs en zorg 2.800
Landbouw, bosbouw en visserij 55
Vervoer, informatie en communicatie 975
Financiele diensten en onroerendgoed 680
Cultuur, recreatie en overige diensten 1.985

Nombre total d'établissements: 14.555

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Maastricht
Période Délits
jan 2026 559
jul 2025 587
jun 2025 645
mei 2025 717
mrt 2025 695
mrt 2026 651
nov 2024 762
nov 2025 546
okt 2024 759
okt 2025 658
sep 2024 645
sep 2025 649

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Maastricht.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Maastricht

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Maastricht?

Maastricht telt in 2026 ongeveer 126.026 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht is in 2025 circa € 313.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht ligt rond € 32.900 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Maastricht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 7.537 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Maastricht?

In Maastricht komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 35.708 woningen.

Meer maisons in Maastricht

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.