Aller directement au contenu
Logo de Hypodomus Maastricht Lap & Pletsers

Petrus Regoutplein 22 D 05

6211XX Maastricht • Limburg

Vendu sous réserve

€ 389.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 9.630

2 % de taxe sur le transfert (€ 7.780) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 398.630

Prix d'achat /m²: € 5.557

Galerie de photos

Description

Het Spoorgebouw – Waar erfgoed en eigentijds wonen samenkomen Gelegen in het hart van het Sphinxkwartier in Maastricht, vormt het Spoorgebouw een uniek onderdeel van de voormalige Sphinx-fabrieken – ooit een van Nederlands meest toonaangevende industriële complexen. Gebouwd rond 1880 als goederenstation voor de spoorlogistiek van de keramiek- en sanitairindustrie, ademt dit robuuste pand nog altijd de sfeer van de industriële revolutie. Met zijn karakteristieke bakstenen gevel en ijzeren constructiedetails is het Spoorgebouw niet alleen een architectonisch icoon, maar ook een levend monument binnen het vernieuwde Sphinxterrein. De afgelopen jaren is dit historische gebouw zorgvuldig herontwikkeld tot een plek waar wonen, werken en cultuur naadloos samenkomen. In dit unieke monumentale kader presenteren wij met trots een bijzonder exclusief aanbod van moderne appartementen – waarvan inmiddels het merendeel is verkocht en nog slechts enkele appartementen beschikbaar zijn. Elk appartement combineert comfort, duurzaamheid en het karakter van weleer. Appartement D09 – Wonen met karakter in het Spoorgebouw Vraagprijs: € 389.000 k.k. Woonoppervlakte: ca. 70 m² + privé berging (ca. 8 m²) Energielabel: A+ VvE-bijdrage: € 178,- per maand Stap binnen in Appartement D09, een stijlvol en licht 4-kamerappartement verdeeld over twee woonlagen, gelegen op de 3e en 4e verdieping van het historische Spoorgebouw. Hier komt industrieel erfgoed samen met modern wooncomfort. Indeling 3e etage (entree): Via de entree betreed je een hal met trapopgang naar de living. Deze verdieping biedt verder toegang tot twee slaapkamers, een moderne badkamer en een separate toiletruimte met wandcloset en fonteintje. Badkamer: voorzien van inloopdouche, badmeubel met wastafel en aansluitingen voor witgoed. Afwerking: lichte pvc-vloeren in hal en slaapkamers zorgen voor een frisse en eigentijdse uitstraling. 4e etage (living): Op de bovenste woonlaag bevindt zich de sfeervolle living met een royale dakkapel over de gehele breedte, waardoor het appartement veel daglicht geniet. De originele houten dakconstructie en spanten zijn hier behouden gebleven en geven de ruimte een uniek karakter. Vloerafwerking: luxe eiken parketvloer. Open keuken: een keukeninrichting is in dit appartement niet aanwezig doch alle aansluitingen en afvoeren zijn reeds aangebracht. Uitzicht: vanuit de woonkamer geniet je van een prachtig uitzicht op het Sphinxkwartier en de fraaie skyline van de Maastrichtse binnenstad. Extra’s - Ruime privé-berging (ca. 8 m²) in het souterrain. - Gemeenschappelijke fietsenstalling, berging en lift aanwezig in het complex. - Parkeren: middels Q-Park abonnement op de nabijgelegen Frontensingel. De eerste 3 jaar zijn reeds inbegrepen in de koopsom. - Duurzaam wonen: het appartement is volledig gasloos en aangesloten op de stadsverwarming. - Projectnotaris: Wyck Notarissen te Maastricht. - Overige info: Spoorgebouw.nl - Aanvaarding in overleg doch desgewenst per direct. Dit appartement is ideaal voor wie houdt van wonen in de stad, maar mét historie, comfort en uitzicht op groen. Aansprakelijkheid De bovenstaande informatie biedt slechts een globale omschrijving van het object. De gegevens zijn deels gebaseerd op informatie verstrekt door derden. Hoewel wij deze informatie met de grootst mogelijke zorg hebben samengesteld, kunnen wij geen aansprakelijkheid aanvaarden voor eventuele onjuistheden. Aan deze brochure en eventuele plattegronden kunnen geen rechten worden ontleend. Ter bescherming van de belangen van zowel koper als verkoper wordt uitdrukkelijk gesteld dat een koopovereenkomst betreffende deze onroerende zaak eerst tot stand komt nadat beide partijen de overeenkomst schriftelijk hebben ondertekend (“schriftelijkheidsvereiste”). De koper heeft te allen tijde het recht om op eigen kosten een bouwkundige keuring te laten uitvoeren of andere adviseurs te raadplegen, teneinde een goed inzicht te verkrijgen in de staat van onderhoud van het object.

Prêt immobilier berekenen

€ 389.000

Coûts d'achat (estimés): € 9.630

2 % de taxe sur le transfert (€ 7.780) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 398.630

2,78%

Annuellement

%

€ 19.450

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 389.000 k.k.
Statut
Vendu sous réserve
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Maisonnette (appartement)

Plan

Chambres
4 chambres
Chambres de coucher
2 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
2 woonlagen en een kelder
Situé à
3e woonlaag

Surfaces et volumes

Superficie habitable
70 m²
Contenu
235 m³
Espace de stockage externe
8 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
2025
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Volledig geïsoleerd
Chauffage
Stadsverwarming
Eau chaude
Stadsverwarming
Label\u00e9nergie
A+

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom
VvE inscrit KVKn
Oui
Assemblée annuelle du VvE
Oui
Fonds de réserve VvE présent
Oui
Plan d'entretien VvE
Oui
Assurance de copropriété VvE
Oui

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg, in centrum en in woonwijk
Sauvetage
Inpandig
Parkieren
Parkeergarage
Type de garage
Parkeerplaats

Planification

Proposé depuis
11-09-2025

Équipements de la salle de bain

Inloopdouche, vloerverwarming, wastafel, en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Dakraam
  • glasvezelkabel
  • lift
  • en mechanische ventilatie

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 6211

Google Maps

Aperçu géographique Maastricht

Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Maastricht

Chiffres de logement et de quartier dans Maastricht

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Maastricht. En 2026 étaient 126.026 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 313.000.

Résidents

126.026

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 313.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 32.900

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

7.537

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Maastricht
Année Résidents
2022 121.151
2023 122.734
2024 125.285
2025 125.563
2026 126.026

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Maastricht
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 238.000
2022 EUR 258.000
2023 EUR 301.000
2024 EUR 294.000
2025 EUR 313.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 28.459 0-15: 12.719 15-25: 26.390 25-45: 31.074 45-65: 27.384

Niveau d'enseignement

Hoger

36

Praktisch

24

Middelbaar

40

Origine des habitants (2025)

Europa

26.270

Nederland

76.672

Buiten Europa

22.621

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 7.698
Appartementen 35.708
Tussenwoningen 19.849
Vrijstaande woningen 1.813
Twee-onder-één-kap woningen 3.133

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 613
1700 tot 1900 2.090
1900 tot 1925 3.309
1925 tot 1950 5.632
1950 tot 1970 11.766
1970 tot 1980 6.730
1980 tot 1990 4.538
1990 tot 2000 3.582
2000 tot 2010 1.602
2010 tot 2020 1.183
2020 en later 778

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

15.755

Étiquette A

13.753

Étiquette B

10.777

Étiquette D

6.853

Étiquette G

6.274

Étiquette E

5.553

Étiquette F

5.314

Étiquette A+

1.868

Étiquette A+++

1.155

Étiquette A++

762

Étiquette A++++

196

Étiquette A+++++

5

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Maastricht
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.080 2.490
2021 1.210 2.510
2022 950 2.370
2023 810 2.250
2024 770 2.260

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 1.020 • Électricité: 2.720

Huurwoning

Gaz: 690 • Électricité: 1.900

Koopwoning

Gaz: 980 • Électricité: 2.780

Appartement

Gaz: 600 • Électricité: 1.760

Tussenwoning

Gaz: 910 • Électricité: 2.550

Vrijstaande woning

Gaz: 1.580 • Électricité: 4.080

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.170 • Électricité: 2.970

Activité dans Maastricht (2025)

Handel en HORECA 2.990
Nijverheid en energie 1.255
Zakelijke dienstverlening 3.810
Overheid, onderwijs en zorg 2.800
Landbouw, bosbouw en visserij 55
Vervoer, informatie en communicatie 975
Financiele diensten en onroerendgoed 680
Cultuur, recreatie en overige diensten 1.985

Nombre total d'établissements: 14.555

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Maastricht
Période Délits
jan 2026 559
jul 2025 587
jun 2025 645
mei 2025 717
mrt 2025 695
mrt 2026 651
nov 2024 762
nov 2025 546
okt 2024 759
okt 2025 658
sep 2024 645
sep 2025 649

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Maastricht.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Maastricht

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Maastricht?

Maastricht telt in 2026 ongeveer 126.026 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht is in 2025 circa € 313.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht ligt rond € 32.900 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Maastricht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 7.537 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Maastricht?

In Maastricht komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 35.708 woningen.

Meer maisons in Maastricht

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.