Aller directement au contenu
Logo de Ben Mordang Makelaardij

Reinaartsingel 37

6217AH Maastricht • Limburg

Disponible

€ 420.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 10.250

2 % de taxe sur le transfert (€ 8.400) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 430.250

Prix d'achat /m²: € 3.182

Galerie de photos

Description

In een rustige en kindvriendelijke woonomgeving gelegen, treft u deze royale en goed onderhouden twee-onder-een-kapwoning met aanbouw, eigen oprit, garage en een onderhoudsvriendelijke, groene tuin. Deze fijne gezinswoning beschikt over maar liefst 5 slaapkamers, ideaal voor (grote) gezinnen, thuiswerken of hobbyruimte. LIGGING De woning is gelegen in de rustige woonwijk Malpertuis, een fijne en kindvriendelijke omgeving. In de directe nabijheid bevinden zich diverse voorzieningen zoals winkels voor de dagelijkse boodschappen, scholen en openbaar vervoer, waardoor alles binnen handbereik is. Daarnaast zijn er volop groenvoorzieningen en wandelmogelijkheden in de omgeving. Ook de bereikbaarheid is uitstekend: de uitvalswegen richting de A2 en A79 zijn snel en eenvoudig te bereiken, wat zorgt voor een vlotte verbinding met omliggende steden en regio’s.” BIJZONDERHEDEN • Verwarming via Nefit cv-installatie (eigendom) • Kunststof kozijnen met dubbele beglazing • Dak- en gedeeltelijke muurisolatie • Parkeren op eigen terrein • Het NEN2580 meetrapport is ter inzage beschikbaar INDELING BEGANE GROND Via de hal, met toegang tot de toiletruimte, garderobe, meterkast en trapopgang, bereikt u de keuken. De keuken is functioneel ingericht en van alle gemakken voorzien, zoals een inductiekookplaat, oven, vaatwasser, koelkast en vriezer. Dankzij de vele onder- en bovenkasten is er volop bergruimte beschikbaar. Vanuit de keuken heeft u een directe verbinding met de woonkamer, waardoor de leefruimtes mooi in elkaar overlopen. De woonkamer biedt veel lichtinval en staat via een schuifpui in directe verbinding met het terras en de tuin. De woonkamer en keuken zijn voorzien van een parketvloer. TUIN De tuin is onderhoudsvriendelijk, sfeervol en beschut, en beschikt over een terrasoverkapping en een ruime berging. De royale terrasoverkapping biedt een beschutte, comfortabele buitenruimte waar u het hele jaar door kunt genieten van privacy en gezellig samenzijn. 1e VERDIEPING Op de eerste verdieping bevinden zich vier slaapkamers, allen voorzien van een nette laminaatvloer. De badkamer is compleet uitgerust met een douche, dubbel wastafelmeubel en toilet. 2e VERDIEPING De tweede verdieping, bereikbaar via een vaste trap, biedt een volwaardige vijfde slaapkamer met dakkapel. Daarnaast is er een praktische overloop met daglicht, bergruimte in de knieschotten en een aparte ruimte voor de cv-ketel en boiler. GARAGE Een absoluut pluspunt van deze woning is de praktische interne doorgang naar de garage. Via de achterbouw – en indirect vanuit de woonkamer – bereikt u eenvoudig de garage. Dit biedt tal van voordelen: • Ideaal bij slecht weer: u stapt droog vanuit huis uw garage in • Extra comfort bij het in- en uitladen van boodschappen • Verhoogde veiligheid doordat u binnendoor toegang heeft tot uw auto • Multifunctioneel gebruik van de garage, bijvoorbeeld als opslagruimte, hobbyruimte of bijkeuken De ruime garage zelf is compleet uitgerust met een tegelvloer, elektra, witgoedaansluitingen, een elektrische poort, een loopdeur én een tuindeur naar het terras. Daarnaast is de woning ook via de garage achterom bereikbaar. Ter bescherming van de belangen van zowel koper als verkoper, wordt uitdrukkelijk gesteld dat een koopovereenkomst met betrekking tot deze onroerende zaak eerst dan tot stand komt nadat koper en verkoper de koopovereenkomst hebben getekend ("schriftelijkheidsvereiste"). De termijn die wordt opgenomen voor eventuele overeengekomen ontbindende voorwaarden (bijv. financiering) is in de regel 4 tot 6 weken na het sluiten van de mondelinge wilsovereenkomst. De waarborgsom/bankgarantie is 10% van de koopsom. De koper dient deze 2 weken na het vervallen van de ontbindende voorwaarden bij de desbetreffende notaris te deponeren. Koper is te allen tijde gerechtigd voor eigen rekening een bouwkundige keuring te (laten) verrichten dan wel andere adviseurs te raadplegen teneinde een goed inzicht te verkrijgen over de staat van onderhoud. Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.

Prêt immobilier berekenen

€ 420.000

Coûts d'achat (estimés): € 10.250

2 % de taxe sur le transfert (€ 8.400) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 430.250

2,78%

Annuellement

%

€ 21.000

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (16-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 420.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning

Plan

Chambres
6 chambres
Chambres de coucher
5 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
3 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
132 m²
Superficie du terrain
291 m²
Contenu
653 m³
Autre espace intérieur
53 m²
Espace extérieur lié au bâtiment
19 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1968
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Nefit (gas gestookt combiketel, eigendom)
Label\u00e9nergie
C

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
In woonwijk
Jardin
Achtertuin en voortuin
Parkieren
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Type de garage
Aangebouwde stenen garage
Capacité du garage
1 voiture(s)

Planification

Proposé depuis
16-05-2026

Équipements de la salle de bain

Douche, dubbele wastafel, en toilet

Équipements de garage

Elektrische deur, elektra en stromend water

Caractéristiques supplémentaires

  • Rolluiken

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 6217

Google Maps

Aperçu géographique Maastricht

Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Maastricht

Chiffres de logement et de quartier dans Maastricht

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Maastricht. En 2026 étaient 126.026 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 313.000.

Résidents

126.026

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 313.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 32.900

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

7.537

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Maastricht
Année Résidents
2022 121.151
2023 122.734
2024 125.285
2025 125.563
2026 126.026

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Maastricht
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 238.000
2022 EUR 258.000
2023 EUR 301.000
2024 EUR 294.000
2025 EUR 313.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 28.459 0-15: 12.719 15-25: 26.390 25-45: 31.074 45-65: 27.384

Niveau d'enseignement

Hoger

36

Praktisch

24

Middelbaar

40

Origine des habitants (2025)

Europa

26.270

Nederland

76.672

Buiten Europa

22.621

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 7.698
Appartementen 35.708
Tussenwoningen 19.849
Vrijstaande woningen 1.813
Twee-onder-één-kap woningen 3.133

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 613
1700 tot 1900 2.090
1900 tot 1925 3.309
1925 tot 1950 5.632
1950 tot 1970 11.766
1970 tot 1980 6.730
1980 tot 1990 4.538
1990 tot 2000 3.582
2000 tot 2010 1.602
2010 tot 2020 1.183
2020 en later 778

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

15.755

Étiquette A

13.753

Étiquette B

10.777

Étiquette D

6.853

Étiquette G

6.274

Étiquette E

5.553

Étiquette F

5.314

Étiquette A+

1.868

Étiquette A+++

1.155

Étiquette A++

762

Étiquette A++++

196

Étiquette A+++++

5

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Maastricht
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.080 2.490
2021 1.210 2.510
2022 950 2.370
2023 810 2.250
2024 770 2.260

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 1.020 • Électricité: 2.720

Huurwoning

Gaz: 690 • Électricité: 1.900

Koopwoning

Gaz: 980 • Électricité: 2.780

Appartement

Gaz: 600 • Électricité: 1.760

Tussenwoning

Gaz: 910 • Électricité: 2.550

Vrijstaande woning

Gaz: 1.580 • Électricité: 4.080

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.170 • Électricité: 2.970

Activité dans Maastricht (2025)

Handel en HORECA 2.990
Nijverheid en energie 1.255
Zakelijke dienstverlening 3.810
Overheid, onderwijs en zorg 2.800
Landbouw, bosbouw en visserij 55
Vervoer, informatie en communicatie 975
Financiele diensten en onroerendgoed 680
Cultuur, recreatie en overige diensten 1.985

Nombre total d'établissements: 14.555

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Maastricht
Période Délits
jan 2026 559
jul 2025 587
jun 2025 645
mei 2025 717
mrt 2025 695
mrt 2026 651
nov 2024 762
nov 2025 546
okt 2024 759
okt 2025 658
sep 2024 645
sep 2025 649

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Maastricht.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Maastricht

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Maastricht?

Maastricht telt in 2026 ongeveer 126.026 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht is in 2025 circa € 313.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht ligt rond € 32.900 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Maastricht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 7.537 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Maastricht?

In Maastricht komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 35.708 woningen.

Meer maisons in Maastricht

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.