Aller directement au contenu
Logo de VanKesselKroezen Makelaars Geldermalsen-Culemborg

J.H. L.-van Herwaardenstraat 61

4194VJ Meteren • Gelderland

Vendu

€ 445.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 10.750

2 % de taxe sur le transfert (€ 8.900) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 455.750

Prix d'achat /m²: € 3.647

Galerie de photos

Description

Start jouw woonavontuur hier! Deze leuke en verrassend ruime starterswoning heeft alles wat je nodig hebt om fijn te wonen: veel licht, een gezellige sfeer en een heerlijke tuin om van te genieten. Een plek waar je zó je dozen uitpakt en thuis bent. De woning is gebouwd in 2000, heeft een gebruiksoppervlakte van de woning is 122 m², beschikt over een externe bergruimte van 14 m², heeft een inhoud van 422 m³ en de woning staat op een perceel van 158 m². Een gedetailleerd meetrapport en een uitgebreide brochure met plattegronden, een lijst van zaken en een vragenlijst zijn beschikbaar. Gelegen in de gewilde woonwijk ‘Kalenberg’. Kinderen gaan graag naar ‘Trapveldje Meteren’. Parkeren kan in ruime mate voor de deur. Aan de overkant zijn twee basisscholen. Op 800m vind je het multifunctionele centrum "De Pluk", de supermarkt en ook het dorp Geldermalsen ligt op korte afstand. In Geldermalsen staat het NS-station en zijn alle winkel- en horecavoorzieningen aanwezig, ook snelwegen A2 en A15 liggen op korte afstand. Kortom: een centrale locatie middenin Nederland. Indeling: Begane grond: In de ruime hal vind je de meterkast, een nette toiletruimte en voldoende plek voor jassen en schoenen. Vanuit hier loop je door naar het hart van de woning: de open keuken (2018). Deze keuken is een fijne plek voor wie van koken én gezelligheid houdt. Voorzien van een inductiekookplaat, composiet aanrechtblad, afzuigkap, oven, magnetron en vaatwasser, is alles aanwezig om uitgebreid te koken of juist snel iets op tafel te zetten. De woonkamer is royaal en heerlijk licht, met een schuifpui die direct toegang geeft tot de achtertuin. Er is volop ruimte voor een comfortabele zithoek én een grote eettafel waar lange avonden met vrienden en familie vanzelf ontstaan. Onder de trap bevindt zich een praktische vaste kast, ideaal voor voorraad en huishoudelijke spullen. Aan de achterzijde van de woning vind je een tweede hal met de witgoedaansluitingen, een tuindeur en de trap naar de eerste verdieping. De trap is strak afgewerkt met PVC. De gehele begane grond is voorzien van een tegelvloer met vloerverwarming, met radiatoren als bijverwarming. Eerste verdieping: Op de eerste verdieping bevinden zich drie ruime slaapkamers. De ouderslaapkamer is voorzien van een laminaatvloer, grote kozijnen en rolluiken voor optimale verduistering. Een tweede kamer is ingericht als praktische inloop-/kastenruimte, eveneens met rolluik. De derde slaapkamer ligt aan de achterzijde en is lekker licht, ook hier zorgen rolluiken voor comfort en rust. De badkamer is keurig onderhouden en vernieuwd in 2013. Je vindt hier een ligbad met handig nisje voor shampoo e.d., een inloopdouche, wandcloset, wastafelmeubel, designradiator, vloerverwarming én een raam dat je open kunt zetten voor frisse lucht. Tweede verdieping: De tweede verdieping verrast met ruimte. Overloop met witgoedaansluitingen. Keurig weggewerkt in vaste kasten bevinden zich de opstelplaats van de cv-ketel én twee zonnecollectoren, wat bijdraagt aan extra comfort en lagere energielasten. Via een luik is de bergzolder te bereiken. De vierde slaapkamer is een volwaardige kamer met veel bergruimte achter de knieschotten en in de ingebouwde kasten. De grote dakkapel zorgt voor extra licht en ruimte, terwijl de spotjes in het plafond een fijne sfeer geven. Ook hier zijn rolluiken en screens aanwezig. Buitenleven: De achtertuin is een heerlijke plek voor zonliefhebbers. Dankzij de gunstige ligging geniet je hier vrijwel de hele dag van de zon. De tuin is grotendeels bestraat en aangelegd met diverse borders. Over de volle breedte van de woning hangt elektrische zonwering, zodat je ook op warme dagen comfortabel buiten zit. Onder de gezellige houten overkapping kun je tot in de late uurtjes genieten. De geïsoleerde berging beschikt over twee deuren en is ideaal voor fietsen, opslag of een hobbyruimte. En natuurlijk is er een handige achterom. Lees de volledige omschrijving

Prêt immobilier berekenen

€ 445.000

Coûts d'achat (estimés): € 10.750

2 % de taxe sur le transfert (€ 8.900) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 455.750

2,78%

Annuellement

%

€ 22.250

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 445.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
woonhuis, tussenwoning

Plan

Chambres
5 chambres
Chambres de coucher
4 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
3 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
122 m²
Superficie du terrain
158 m²
Contenu
422 m³
Espace de stockage externe
14 m²
Aire de la cour arrière
75 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
2000
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Volledig geïsoleerd
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel en zonnecollectoren
Chaudière
Topl (gas gestookt combiketel uit 2013, eigendom)
Label\u00e9nergie
A

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht
Jardin
Achtertuin en voortuin
Emplacement jardin
gelegen op het westen
Sauvetage
Vrijstaande houten berging
Parkieren
Openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
07-01-2026
Date de vente
12-04-2026

Équipements de la salle de bain

Inloopdouche, ligbad, toilet, vloerverwarming, wastafel, en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Buitenzonwering
  • dakraam
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • rolluiken
  • en zonnecollectoren

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 4194

Google Maps

Voir Meteren sur la carte

Découvrez où les agents immobiliers sont actifs dans Meteren

Chiffres de logement et de quartier dans Meteren

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Meteren. En 2025 étaient 5.800 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 504.000.

Résidents

5.800

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 504.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 37.800

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

102

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Meteren
Année Résidents
2021 4.745
2022 5.050
2023 5.395
2024 5.660
2025 5.800

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Meteren
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 342.000
2022 EUR 375.000
2023 EUR 440.000
2024 EUR 469.000
2025 EUR 504.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 600 0-15: 1.160 15-25: 730 25-45: 1.710 45-65: 1.600

Niveau d'enseignement

Hoger

1.550

Praktisch

900

Middelbaar

1.950

Origine des habitants (2025)

Europa

295

Nederland

5.035

Buiten Europa

465

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 426
Appartementen 236
Tussenwoningen 975
Vrijstaande woningen 428
Twee-onder-één-kap woningen 228

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 2
1700 tot 1900 64
1900 tot 1925 50
1925 tot 1950 48
1950 tot 1970 95
1970 tot 1980 70
1980 tot 1990 29
1990 tot 2000 483
2000 tot 2010 345
2010 tot 2020 453
2020 en later 495

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

931

Étiquette B

505

Étiquette A+++

286

Étiquette C

104

Étiquette G

101

Étiquette A++

73

Étiquette A+

47

Étiquette F

33

Étiquette D

32

Étiquette E

17

Étiquette A++++

10

Étiquette A+++++

0

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Meteren
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.140 3.420
2021 1.250 3.520
2022 940 3.370
2023 720 3.240
2024 670 3.360

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 670 • Électricité: 3.080

Huurwoning

Gaz: 550 • Électricité: 2.330

Koopwoning

Gaz: 760 • Électricité: 3.410

Appartement

Gaz: 500 • Électricité: 2.240

Tussenwoning

Gaz: 610 • Électricité: 2.910

Vrijstaande woning

Gaz: 1.150 • Électricité: 4.360

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 670 • Électricité: 3.780

Activité dans Meteren (2025)

Handel en HORECA 85
Nijverheid en energie 85
Zakelijke dienstverlening 210
Overheid, onderwijs en zorg 85
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 55
Financiele diensten en onroerendgoed 35
Cultuur, recreatie en overige diensten 60

Nombre total d'établissements: 650

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Meteren
Période Délits
jan 2026 9
jul 2025 8
jun 2025 8
mei 2025 5
mrt 2025 9
mrt 2026 6
nov 2024 9
nov 2025 10
okt 2024 6
okt 2025 11
sep 2024 15
sep 2025 5

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Meteren.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Meteren

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Meteren?

Meteren telt in 2025 ongeveer 5.800 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Meteren?

De gemiddelde WOZ-waarde in Meteren is in 2025 circa € 504.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Meteren?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Meteren ligt rond € 37.800 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Meteren?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 102 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Meteren?

In Meteren komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 975 woningen.

Meer maisons in Meteren

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.