Aller directement au contenu
Logo de De Raad Woonmakelaars BV

Lucas Bolsstraat 24

2152CZ Nieuw-Vennep • Noord-Holland

Disponible

€ 321.200

Coûts d'achat (estimés): € 8.274

2 % de taxe sur le transfert (€ 6.424) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 329.474

Prix d'achat /m²: € 8.030

Galerie de photos

Description

In de Lucas Bolsstraat 24 in Nieuw-Vennep staat een voormalige industriële bol gebouwd die nu getransformeerd wordt tot een modern en stijlvol wooncomplex. De studio-appartementen, waaronder Type E met ca. 40m² tot ca. 45m² aan licht en ruimte, bieden alles wat je nodig hebt voor comfortabel wonen in een karakterrijke omgeving. Met een strak afgewerkte badkamer van Villeroy & Boch, individuele warmtepomp voor energiezuinige verwarming en koeling, en een uitgeruste keuken die optimaal gebruikmaakt van de ruimte, is dit complex een perfecte combinatie van stijl en comfort. Geniet van gezamenlijke faciliteiten zoals de Waslounge en een uniek balkongevoel door verticaal opengaande ramen zonder echte balkon. Bespreek meer informatie via de website van Bolspark om jouw plek in deze unieke woningtransformatie te claimen.

Prêt immobilier berekenen

€ 321.200

Coûts d'achat (estimés): € 8.274

Total d'achat (y.c. t.t.): € 329.474

2,78%

Annuellement

%

€ 16.060

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 321.200

Chambres
1 chambre
Chambres de coucher
1 chambre de bonne
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
1 woonlaag
Situé à
2e woonlaag

Surfaces et volumes

Superficie habitable
40 m²
Contenu
120 m³

Bâtiment et énergie

Année de construction
2026
Mode de construction
Nieuwbouw
Isolation
Dubbel glas en volledig geïsoleerd
Chauffage
Warmtepomp
Label\u00e9nergie