Résidents
68.299
Dernière année: 2026
Op een rustige en fijne locatie in de wijk Galecop ligt deze goed onderhouden patiowoning met energielabel B en stadsverwarming. Een comfortabele woning met een praktische indeling, twee slaapkamers, een zonnige patio én een dakterras van ca. 17m2. De woning ligt in de populaire en rustige woonwijk Galecop. Een groene en kindvriendelijke omgeving met diverse speelplekken en parken in de buurt. Voorzieningen zoals winkels, scholen en sportfaciliteiten zijn allemaal op korte afstand aanwezig. De bereikbaarheid is uitstekend. Met de auto zit je binnen enkele minuten op de A2 en A12, waardoor steden als Utrecht snel te bereiken zijn. Ook het openbaar vervoer is goed geregeld, met bus- en tramverbindingen in de directe omgeving. Indeling. Begane grond: Je komt binnen in de hal met meterkast en toilet. De keuken ligt aan de voorzijde en is functioneel ingericht. Vanuit de hal loop je door naar de woonkamer, die zich aan de achterzijde bevindt en prettig licht is. Hier is voldoende ruimte voor zowel een zit- als eethoek. Via de woonkamer heb je direct toegang tot de patio: een beschutte en onderhoudsvriendelijke buitenruimte waar je al snel lekker zit. Aan de achterzijde van de keuken bevindt zich een praktische berging, ideaal voor opslag en fietsen. Eerste verdieping: Op de eerste verdieping geeft de overloop toegang tot twee slaapkamers, de badkamer en extra bergruimte. De slaapkamers bevinden zich aan de voor- en achterzijde, zijn ruim van formaat en voorzien van airconditioning. De badkamer is praktisch ingedeeld en voorzien van een douche, een wastafel en 2e toilet. Daarnaast is er via de overloop toegang naar het dakterras van ca. 17m2. Een fijne extra buitenruimte met veel privacy. Bijzonderheden: - Goed onderhouden patiowoning met een praktische indeling; - Gelegen in de populaire wijk Galecop; - De woning heeft een patio en een zonnig dakterras van ca. 17 m2; - De 2 slaapkamers zijn voorzien van airconditioning; - De woning heeft 11 zonnepanelen (lease); - Verwarming en warm water middels stadsverwarming; - Gunstig gelegen nabij alle denkbare voorzieningen; - De woning heeft een definitief energielabel B. Interesse in dit huis? Schakel direct jouw eigen NVM-aankoopmakelaar in. De NVM-aankoopmakelaar komt op voor jouw belang en bespaart tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars in Nieuwegein zijn te vinden op Funda.
€ 450.000
Coûts d'achat (estimés): € 10.850
2 % de taxe sur le transfert (€ 9.000) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)
Total d'achat (y.c. t.t.): € 460.850
2,78%
Annuellement
€ 22.500
Disponible immédiatement
Hypothèque estimée
Frais mensuels bruts indicatifs
Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans
Indicative charge mensuelle net
iAvertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (16-05-2026 03:45).
Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Nieuwegein
Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Nieuwegein. En 2026 étaient 68.299 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 386.000.
Résidents
68.299
Dernière année: 2026
Moyenne WOZ
EUR 386.000
Dernière année: 2025
Revenu moyen par personne.
EUR 34.700
Source : TousLesChiffres
Délits (année en cours)
3.759
Total enregistré
| Année | Résidents |
|---|---|
| 2022 | 64.554 |
| 2023 | 65.426 |
| 2024 | 65.971 |
| 2025 | 66.788 |
| 2026 | 68.299 |
| Année | Moyenne WOZ |
|---|---|
| 2021 | EUR 269.000 |
| 2022 | EUR 292.000 |
| 2023 | EUR 349.000 |
| 2024 | EUR 352.000 |
| 2025 | EUR 386.000 |
Hoger
32
Praktisch
26
Middelbaar
42
Europa
5.161
Nederland
44.049
Buiten Europa
17.578
Étiquette C
12.189
Étiquette A
7.575
Étiquette B
5.217
Étiquette D
2.936
Étiquette A+++
1.724
Étiquette A+
1.603
Étiquette E
734
Étiquette A++
678
Étiquette G
403
Étiquette F
357
Étiquette A++++
186
Étiquette A+++++
12
| Année | Gaz (m3) | Électricité (kWh) |
|---|---|---|
| 2020 | 510 | 2.790 |
| 2021 | 580 | 2.830 |
| 2022 | 440 | 2.620 |
| 2023 | 380 | 2.420 |
| 2024 | 370 | 2.440 |
Hoekwoning
Gaz: 610 • Électricité: 2.810
Huurwoning
Gaz: 280 • Électricité: 2.050
Koopwoning
Gaz: 450 • Électricité: 2.690
Appartement
Gaz: 170 • Électricité: 1.930
Tussenwoning
Gaz: 450 • Électricité: 2.650
Vrijstaande woning
Gaz: 920 • Électricité: 4.060
Twee-onder-één-kap woning
Gaz: 950 • Électricité: 3.300
Nombre total d'établissements: 8.500
| Période | Délits |
|---|---|
| jan 2025 | 304 |
| jan 2026 | 290 |
| jul 2025 | 363 |
| jun 2025 | 303 |
| mei 2025 | 355 |
| mrt 2025 | 368 |
| nov 2024 | 339 |
| nov 2025 | 274 |
| okt 2024 | 336 |
| okt 2025 | 296 |
| sep 2024 | 290 |
| sep 2025 | 302 |
Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Nieuwegein.
Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.
Nieuwegein telt in 2026 ongeveer 68.299 inwoners.
De gemiddelde WOZ-waarde in Nieuwegein is in 2025 circa € 386.000.
Het gemiddelde inkomen per inwoner in Nieuwegein ligt rond € 34.700 per jaar.
Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.759 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.
In Nieuwegein komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 15.005 woningen.
Voir plus d'habitations dans cette ville.
3436RE Nieuwegein
€ 499.000 k.k.
€ 3.564/m²
3438JN Nieuwegein
€ 460.000 k.k.
€ 4.842/m²
3434KB Nieuwegein
€ 325.000 k.k.
€ 5.508/m²
3433EC Nieuwegein
€ 375.000 k.k.
€ 5.597/m²
3432TP Nieuwegein
€ 292.000 k.k.
€ 4.562/m²
3437ZL Nieuwegein
€ 450.000 k.k.
€ 4.286/m²
3437PW Nieuwegein
€ 1.995 p/m
€ 21/m²
3438XR Nieuwegein
€ 395.000 k.k.
€ 4.593/m²