Résidents
68.299
Dernière année: 2026
In een rustige en groene woonomgeving bieden wij deze keurig onderhouden maisonnettewoning aan, voorzien van een heerlijke diepe achtertuin en twee zeer ruime slaapkamers (oorspronkelijk drie). De woning is intern netjes afgewerkt, zorgvuldig bewoond en biedt dankzij de centrale ligging een ideale woonplek voor wie comfort en gemak zoekt. Op loopafstand bevinden zich openbaar vervoer (tram en bus), winkelcentrum Muntplein, diverse scholen en uitvalswegen. Indeling Begane grond: Entree met hal, meterkast en toiletruimte. De ruime doorzonwoonkamer is licht en prettig ingedeeld. In het midden van de woonkamer bevindt zich de keuken, waardoor aan de voorzijde een eetgedeelte is gecreëerd en aan de achterzijde een tuingerichte zithoek. Vanuit de woonkamer bereik je de diepe, zonnige achtertuin welke veel privacy biedt. De gehele begane grond is voorzien van een fraaie pvc-vloer. 1e verdieping: Overloop, twee royale slaapkamers (voorheen drie) van circa 15 m² en 22 m². De badkamer is uitgerust met een tweede toilet, douchecabine, wastafelmeubel en wasmachineaansluiting. Daarnaast bevindt zich op de overloop een vaste kast met de opstelplaats voor de C.V.-ketel. Bijzonderheden - Keurig afgewerkte maisonnette met diepe achtertuin en 2 ruime slaapkamers. - Achtertuin met sierbestrating, berging, achterom en optimale privacy. - De gehele begane grond is voorzien van een sterke en moderne pvc-vloer. - Praktische indeling door centraal geplaatste keuken, met aan beide zijden optimaal gebruik van de leefruimte. - U-vormige keuken voorzien van o.a. vaatwasser, koel-/vriescombinatie, gaskookplaat en oven. - Moderne badkamer met tweede toilet, douchecabine en ruim wastafelmeubel. - Volledig voorzien van dubbel glas. - Mogelijkheid om de wasmachineaansluiting te verplaatsen naar de vaste kast bij de C.V.-ketel. - Actieve en financieel gezonde VvE. Servicekosten € 174,54 per maand. - Verwarming via C.V.-combiketel (opgave 2011). - Gelegen nabij winkels, scholen, openbaar vervoer en diverse uitvalswegen. Lees de volledige omschrijving
€ 375.000
Coûts d'achat (estimés): € 9.350
2 % de taxe sur le transfert (€ 7.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)
Total d'achat (y.c. t.t.): € 384.350
2,78%
Annuellement
€ 18.750
Disponible immédiatement
Hypothèque estimée
Frais mensuels bruts indicatifs
Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans
Indicative charge mensuelle net
iAvertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (16-05-2026 03:45).
Douche, toilet, en wastafelmeubel
Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Nieuwegein
Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Nieuwegein. En 2026 étaient 68.299 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 386.000.
Résidents
68.299
Dernière année: 2026
Moyenne WOZ
EUR 386.000
Dernière année: 2025
Revenu moyen par personne.
EUR 34.700
Source : TousLesChiffres
Délits (année en cours)
3.759
Total enregistré
| Année | Résidents |
|---|---|
| 2022 | 64.554 |
| 2023 | 65.426 |
| 2024 | 65.971 |
| 2025 | 66.788 |
| 2026 | 68.299 |
| Année | Moyenne WOZ |
|---|---|
| 2021 | EUR 269.000 |
| 2022 | EUR 292.000 |
| 2023 | EUR 349.000 |
| 2024 | EUR 352.000 |
| 2025 | EUR 386.000 |
Hoger
32
Praktisch
26
Middelbaar
42
Europa
5.161
Nederland
44.049
Buiten Europa
17.578
Étiquette C
12.189
Étiquette A
7.575
Étiquette B
5.217
Étiquette D
2.936
Étiquette A+++
1.724
Étiquette A+
1.603
Étiquette E
734
Étiquette A++
678
Étiquette G
403
Étiquette F
357
Étiquette A++++
186
Étiquette A+++++
12
| Année | Gaz (m3) | Électricité (kWh) |
|---|---|---|
| 2020 | 510 | 2.790 |
| 2021 | 580 | 2.830 |
| 2022 | 440 | 2.620 |
| 2023 | 380 | 2.420 |
| 2024 | 370 | 2.440 |
Hoekwoning
Gaz: 610 • Électricité: 2.810
Huurwoning
Gaz: 280 • Électricité: 2.050
Koopwoning
Gaz: 450 • Électricité: 2.690
Appartement
Gaz: 170 • Électricité: 1.930
Tussenwoning
Gaz: 450 • Électricité: 2.650
Vrijstaande woning
Gaz: 920 • Électricité: 4.060
Twee-onder-één-kap woning
Gaz: 950 • Électricité: 3.300
Nombre total d'établissements: 8.500
| Période | Délits |
|---|---|
| jan 2025 | 304 |
| jan 2026 | 290 |
| jul 2025 | 363 |
| jun 2025 | 303 |
| mei 2025 | 355 |
| mrt 2025 | 368 |
| nov 2024 | 339 |
| nov 2025 | 274 |
| okt 2024 | 336 |
| okt 2025 | 296 |
| sep 2024 | 290 |
| sep 2025 | 302 |
Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Nieuwegein.
Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.
Nieuwegein telt in 2026 ongeveer 68.299 inwoners.
De gemiddelde WOZ-waarde in Nieuwegein is in 2025 circa € 386.000.
Het gemiddelde inkomen per inwoner in Nieuwegein ligt rond € 34.700 per jaar.
Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.759 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.
In Nieuwegein komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 15.005 woningen.
Voir plus d'habitations dans cette ville.
3436RE Nieuwegein
€ 499.000 k.k.
€ 3.564/m²
3438JN Nieuwegein
€ 460.000 k.k.
€ 4.842/m²
3434KB Nieuwegein
€ 325.000 k.k.
€ 5.508/m²
3433EC Nieuwegein
€ 375.000 k.k.
€ 5.597/m²
3432TP Nieuwegein
€ 292.000 k.k.
€ 4.562/m²
3437ZL Nieuwegein
€ 450.000 k.k.
€ 4.286/m²
3437PW Nieuwegein
€ 1.995 p/m
€ 21/m²
3438XR Nieuwegein
€ 395.000 k.k.
€ 4.593/m²