Aller directement au contenu
Logo de 't Mauritshuis Makelaars

Van Toulon van der Koogweg 12 A

6862EC Oosterbeek • Gelderland

Disponible

€ 335.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 8.550

2 % de taxe sur le transfert (€ 6.700) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 343.550

Prix d'achat /m²: € 3.526

Galerie de photos

Description

Altijd al midden in het centrum van Oosterbeek willen wonen? Dit appartement aan de Van Toulon van der Koogweg 12-A is per direct beschikbaar en biedt volop mogelijkheden om geheel naar eigen smaak te worden afgewerkt en ingedeeld. Wonen in hartje Oosterbeek De woning ligt op een ideale locatie in het centrum, met alle voorzieningen op loopafstand. Denk aan supermarkten, gezellige terrasjes, diverse speciaalzaken, restaurants en goede openbaar-vervoersverbindingen. Daarnaast bereikt u binnen enkele minuten de schitterende natuurgebieden rondom Oosterbeek. Een perfecte plek voor wie het gemak van het centrum wil combineren met het groen en de rust van de omgeving. Indeling Begane grond Entree met meterkast en trapopgang naar de woning. Eerste verdieping Overloop met toegang tot de tweede verdieping. De lichte woonkamer aan de voorzijde beschikt over een grote raampartij die zorgt voor een prettige lichtinval en is voorzien van zonwering. Aan de achterzijde bevindt zich een aparte kamer met afgesloten keuken in eenvoudige opstelling, een badkamer met douche en wastafel en een separaat toilet. Deze ruimte leent zich uitstekend om in te richten als eetkamer met open keuken, mede dankzij de directe toegang tot het ruime dakterras. Tweede verdieping Overloop met toegang tot de tweede woonetage. In de huidige situatie ligt aan de achterzijde een woonkamer met een eenvoudig keukenblok. Verder is er een badkamer met douche, wastafel en toilet. Aan de voorzijde bevinden zich twee slaapkamers. Met enige aanpassingen kan deze verdieping worden heringedeeld in bijvoorbeeld drie slaapkamers, een ruime badkamer en een aparte technische/wasruimte met opstelplaats voor CV-installatie, wasmachine en droger. Bent u enthousiast geworden? Neem dan contact op met ons kantoor voor het inplannen van een bezichtiging. Disclamer De informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Alle verstrekte informatie moet beschouwd worden als een uitnodiging tot het doen van een bod of om in onderhandeling te treden. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.

Prêt immobilier berekenen

€ 335.000

Coûts d'achat (estimés): € 8.550

2 % de taxe sur le transfert (€ 6.700) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 343.550

2,78%

Annuellement

%

€ 16.750

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 335.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Bovenwoning (appartement)

Plan

Chambres
5 chambres
Chambres de coucher
2 chambres de coucher
Salles de bain
2 badkamers en 1 apart toilet
Parquets
2 woonlagen
Situé à
1e woonlaag

Surfaces et volumes

Superficie habitable
95 m²
Contenu
317 m³

Bâtiment et énergie

Année de construction
1940
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Dwarskap bedekt met pannen
Isolation
Gedeeltelijk dubbel glas
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Gas gestookt
Label\u00e9nergie
D

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Zie akte
VvE inscrit KVKn
Non
Assemblée annuelle du VvE
Non
"VvE contribution périodique"
Non
Fonds de réserve VvE présent
Non
Plan d'entretien VvE
Non
Assurance de copropriété VvE
Non

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
In centrum
Parkieren
Openbaar parkeren en parkeervergunningen

Planification

Proposé depuis
28-11-2025

Équipements de la salle de bain

Douche, 2 wastafels, inloopdouche, en toilet

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 6862

Google Maps

Carte de Oosterbeek

Découvrez où les agents immobiliers sont actifs dans Oosterbeek

Chiffres de logement et de quartier dans Oosterbeek

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Oosterbeek. En 2026 étaient 11.140 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 527.735.

Résidents

11.140

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 527.735

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 39.280

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

346

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Oosterbeek
Année Résidents
2021 11.370
2022 11.395
2023 11.410
2024 11.235
2025 11.290
2026 11.140

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Oosterbeek
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 382.998
2022 EUR 411.493
2023 EUR 480.586
2024 EUR 494.039
2025 EUR 527.735

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 3.680 0-15: 1.490 15-25: 1.030 25-45: 1.595 45-65: 3.350

Niveau d'enseignement

Hoger

4.090

Praktisch

1.380

Middelbaar

2.170

Origine des habitants (2025)

Europa

860

Nederland

9.315

Buiten Europa

1.135

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 612
Appartementen 1.761
Tussenwoningen 710
Vrijstaande woningen 1.110
Twee-onder-één-kap woningen 1.489

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 1
1700 tot 1900 332
1900 tot 1925 874
1925 tot 1950 939
1950 tot 1970 1.419
1970 tot 1980 217
1980 tot 1990 173
1990 tot 2000 113
2000 tot 2010 173
2010 tot 2020 109
2020 en later 89

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette G

1.093

Étiquette C

955

Étiquette A

904

Étiquette F

785

Étiquette E

613

Étiquette D

525

Étiquette B

497

Étiquette A+

49

Étiquette A+++

30

Étiquette A++

28

Étiquette A++++

2

Étiquette A+++++

0

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Oosterbeek
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.559 2.958
2021 1.759 3.024
2022 1.370 2.835
2023 1.133 2.714
2024 1.110 2.785

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 944 • Électricité: 2.187

Huurwoning

Gaz: 773 • Électricité: 1.887

Koopwoning

Gaz: 1.285 • Électricité: 3.084

Appartement

Gaz: 700 • Électricité: 1.900

Tussenwoning

Gaz: 829 • Électricité: 2.049

Vrijstaande woning

Gaz: 1.783 • Électricité: 4.129

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.231 • Électricité: 3.115

Activité dans Oosterbeek (2025)

Handel en HORECA 230
Nijverheid en energie 140
Zakelijke dienstverlening 700
Overheid, onderwijs en zorg 460
Landbouw, bosbouw en visserij 10
Vervoer, informatie en communicatie 110
Financiele diensten en onroerendgoed 180
Cultuur, recreatie en overige diensten 230

Nombre total d'établissements: 2.050

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Oosterbeek
Période Délits
jan 2026 25
jul 2025 33
jun 2025 38
mei 2025 25
mrt 2025 33
mrt 2026 31
nov 2024 24
nov 2025 20
okt 2024 64
okt 2025 20
sep 2024 40
sep 2025 38

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Oosterbeek.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Oosterbeek

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Oosterbeek?

Oosterbeek telt in 2026 ongeveer 11.140 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Oosterbeek?

De gemiddelde WOZ-waarde in Oosterbeek is in 2025 circa € 527.735.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Oosterbeek?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Oosterbeek ligt rond € 39.280 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Oosterbeek?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 346 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Oosterbeek?

In Oosterbeek komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 1.761 woningen.

Meer maisons in Oosterbeek

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.