Aller directement au contenu
Logo de HS Makelaars

Vrijheer van Eslaan 473

3353TM Papendrecht • Zuid-Holland

Vendu

€ 225.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 6.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 4.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 231.350

Prix d'achat /m²: € 3.125

Galerie de photos

Description

Genieten op het balkon van het panoramisch uitzicht over de regio op de 10e verdieping tijdens je ontbijt of lunch, klinkt dat niet heerlijk? Dat kan bij deze 3-kamer woning aan de Vrijheer van Eslaan 473! Met een woonoppervlakte van 72 m² behoort dit appartement tot de ruimste typen binnen het complex. Het beschikt over twee royale (slaap)kamers en is uitstekend afgewerkt. Rondom het complex is er volop openbare parkeergelegenheid, en in de onderbouw heb je toegang tot een eigen berging. Het appartement heeft daarnaast ook een erg centrale ligging. Zo vind je winkelcentrum 'De Meent' op slechts paar minuten loopafstand. Dit is een gezellig winkelcentrum met een grote diversiteit aan winkels en eetgelegenheden. Aan de overzijde van de weg ligt de kinderboerderij met speeltuin, heel leuk voor de kleintjes! Ook diverse (basis)scholen, verenigingen en sportvelden zijn in de buurt gelegen. Tot slot, maar zeker niet onbelangrijk: binnen enkele minuten bevind je je op de uitvalswegen richting Rotterdam, Dordrecht en Gorinchem Enthousiast geworden over dit leuke appartement met waanzinnig uitzicht? Maak snel een afspraak! Indeling: Begane grond Centrale ontvangsthal met brievenbussen en modern intercomsysteem. Het complex beschikt over een huismeester die dagelijks aanwezig is en toeziet op schoonmaak en onderhoud. Via de afgesloten entree bereikt u het trappenhuis, de liften en de bergingen. Bij het appartement hoort een berging van ca. 4 m². 10e verdieping. Het appartement heeft een praktische indeling die ideaal is voor dagelijks comfort. Je komt binnen in de hal met meterkast, die toegang geeft tot de keuken, de ruime woonkamer, de badkamer. Vanuit de hal kun je ook de twee slaapkamers bereiken. Via een open doorgang vanuit de hal kom je in de woonkamer, deze lichte en royale leefruimte biedt een prachtig uitzicht dankzij de grote raampartij en de zonnige ligging op het zuiden. Ook de L-vormige keuken heeft een open doorgang en is voorzien van een koelkast, vriezer, combimagnetron, 4-pits gaskookplaat, afzuigkap en vaatwasser. De 1e royale slaapkamer aan de achterzijde van het appartement is uitgerust met een royale vaste kast met de aansluiting voor een wasmachine, droger en opstelplaats van de boiler ook is er direct toegang tot het ruime balkon welke op het zuiden is gelegen met een schitterend vrij uitzicht over de omgeving. De 2e ruime slaapkamer is gelegen aan de voorzijde. De nette, geheel betegelde badkamer is voorzien van een inloopdouche, zwevend toilet en wastafel. Overige bijzonderheden: - Perfect onderhouden complex met lift en veel gratis parkeermogelijkheden voor de deur - Bouwjaar 1965 - Woonoppervlakte circa 72 m2 - Goed functionerende en actieve Vereniging van Eigenaren, bijdrage €389,- per maand inclusief €44,- stookkosten - Verwarming middels blokverwarming - Gehele woning voorzien van dubbele beglazing - Balkon gelegen op het zuiden - Warm water door middel van een 120 ltr. Boiler (eigendom) - Inpandige berging op de begane grond - Oplevering in overleg, maar kan snel! Vele vinden dat een huis verkocht is wanneer je er samen mondeling uit bent gekomen wat betreft de prijs en de voorwaarden. En dat is begrijpelijk, want zo was het tot enkele jaren geleden ook gewoon. Het antwoord is 'nee'. Dit alles heeft te maken met het schriftelijkheidsvereiste wat is geregeld in artikel 7:2 lid 1 van het Burgerlijk Wetboek. Hierin staat geschreven dat een overeenkomst voor woningen alleen kan worden aangegaan met een, door beide partijen, ondertekende overeenkomst. Zolang er dus geen handtekening staat onder koopovereenkomst tussen partijen zijn beide partijen niet verplicht om tot definitieve koop over te gaan. De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting. De informatieverstrekking mag niet als aanbieding of offerte worden beschouwd. Het dient slechts als uitnodiging tot het doen van een bod. Aan deze gegevens kunnen geen rechten worden ontleend. De makelaar kan op generlei wijze aansprakelijk worden gesteld voor de over het object verstrekte informatie.

Prêt immobilier berekenen

€ 225.000

Coûts d'achat (estimés): € 6.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 4.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 231.350

2,78%

Annuellement

%

€ 11.250

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 225.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
appartement, galerijflat (appartement)

Plan

Chambres
3 chambres
Chambres de coucher
2 chambres de coucher
Parquets
1 woonlaag
Situé à
10e woonlaag

Surfaces et volumes

Superficie habitable
72 m²
Contenu
236 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
7 m²
Espace de stockage externe
4 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1965
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Isolation
HR-glas
Chauffage
Blokverwarming
Label\u00e9nergie
E

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Zie akte
VvE inscrit KVKn
Oui
Assemblée annuelle du VvE
Oui
Fonds de réserve VvE présent
Oui
Plan d'entretien VvE
Oui
Assurance de copropriété VvE
Non

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht
Sauvetage
Inpandig
Parkieren
Openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
26-09-2025
Date de vente
14-10-2025

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 3353

Google Maps

Papendrecht sur la carte

Découvrez où les agents immobiliers sont actifs dans Papendrecht

Chiffres de logement et de quartier dans Papendrecht

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Papendrecht. En 2026 étaient 32.258 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 368.000.

Résidents

32.258

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 368.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 34.800

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

1.010

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Papendrecht
Année Résidents
2022 32.208
2023 32.277
2024 32.178
2025 32.299
2026 32.258

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Papendrecht
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 258.000
2022 EUR 277.000
2023 EUR 330.000
2024 EUR 345.000
2025 EUR 368.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 7.496 0-15: 4.988 15-25: 3.732 25-45: 7.528 45-65: 8.555

Niveau d'enseignement

Hoger

24

Praktisch

26

Middelbaar

50

Origine des habitants (2025)

Europa

2.123

Nederland

25.092

Buiten Europa

5.084

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 2.315
Appartementen 5.095
Tussenwoningen 6.264
Vrijstaande woningen 542
Twee-onder-één-kap woningen 597

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 0
1700 tot 1900 33
1900 tot 1925 296
1925 tot 1950 240
1950 tot 1970 2.987
1970 tot 1980 2.770
1980 tot 1990 1.780
1990 tot 2000 1.648
2000 tot 2010 788
2010 tot 2020 315
2020 en later 269

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

5.024

Étiquette A

3.348

Étiquette B

2.753

Étiquette D

1.384

Étiquette E

1.260

Étiquette F

461

Étiquette A+

346

Étiquette G

283

Étiquette A++

175

Étiquette A+++

107

Étiquette A++++

14

Étiquette A+++++

1

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Papendrecht
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 950 2.800
2021 1.090 2.840
2022 830 2.670
2023 720 2.500
2024 700 2.560

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 890 • Électricité: 2.820

Huurwoning

Gaz: 640 • Électricité: 1.950

Koopwoning

Gaz: 760 • Électricité: 2.780

Appartement

Gaz: 580 • Électricité: 1.900

Tussenwoning

Gaz: 750 • Électricité: 2.620

Vrijstaande woning

Gaz: 1.040 • Électricité: 4.110

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 750 • Électricité: 3.470

Activité dans Papendrecht (2025)

Handel en HORECA 615
Nijverheid en energie 565
Zakelijke dienstverlening 895
Overheid, onderwijs en zorg 610
Landbouw, bosbouw en visserij 15
Vervoer, informatie en communicatie 325
Financiele diensten en onroerendgoed 200
Cultuur, recreatie en overige diensten 390

Nombre total d'établissements: 3.615

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Papendrecht
Période Délits
jan 2025 83
jan 2026 98
jul 2025 87
jun 2025 69
mei 2025 78
mrt 2025 72
nov 2024 79
nov 2025 146
okt 2024 103
okt 2025 87
sep 2024 62
sep 2025 80

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Papendrecht.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Papendrecht

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Papendrecht?

Papendrecht telt in 2026 ongeveer 32.258 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Papendrecht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Papendrecht is in 2025 circa € 368.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Papendrecht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Papendrecht ligt rond € 34.800 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Papendrecht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.010 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Papendrecht?

In Papendrecht komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 6.264 woningen.

Meer maisons in Papendrecht

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.