Aller directement au contenu
Logo de VAN WAALWIJK VAN DOORN MAKELAARS

Hoofdstraat 191 A

2071EG Santpoort-Noord • Noord-Holland

Disponible

€ 379.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 9.430

2 % de taxe sur le transfert (€ 7.580) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 388.430

Prix d'achat /m²: € 6.534

Galerie de photos

Description

Uitstekend onderhouden, in 2018 gemoderniseerde, half-vrijstaande bovenwoning met balkon aan de voorzijde en dakterras aan de achterzijde! Deze zo te betrekken, moderne woning heeft een eigen trapopgang vanuit de naastgelegen poort, een woonkamer met gezellige woonkeuken aan de voorzijde en veel buitenruimte: zowel een heerlijk, zonnig dakterras aan de achterzijde en een balkon aan de voorzijde voor de namiddag- en avondzon. De 2e etage (deze opbouw is geheel uit 2018) beschikt over 2 slaapkamers, separaat toilet en badkamer. De woning heeft een stukje grond op het achtererf waar eventueel een fietsenschuurtje/berging gebouwd kan worden. Ideale ligging: middenin de gezellige winkelstraat van Santpoort Noord, waar je iedere ochtend naar het bakkertje kan lopen! Alle verswinkels en heerlijke restaurantjes op steenworp afstand. Bovendien centraal gelegen ten opzichte van openbaar vervoer, uitvalswegen, wandelpark Burgemeester Rijkenspark en Kennemerduinen. Deze unieke bovenwoning is de ideale mix van centraal wonen, de dorpse gezelligheid en toch alle privacy! Indeling: Parterre: Entree/hal; moderne en geheel nieuwe meterkast; trapopgang. 1e etage: overloop; openslaande deuren naar de woonkamer; zitgedeelte aan de achterzijde met toegang tot dakterras; gezellige woonkeuken in hoekopstelling aan de voorzijde voorzien van koelkast, inductie kookplaat, afzuigkap, combi-oven en vaatwasser; toegang tot balkon aan de voorzijde. 2e etage: overloop; toilet met fontein; slaapkamer aan de voorzijde met dakkapel; 2e slaapkamer aan de achterzijde met dakkapel; badkamer met inloopdouche, wastafelmeubel en aansluiting voor wasmachine. - Zo te betrekken! - Geheel verbouwd in 2018 - Opbouw uit 2018 en rondom geïsoleerd - Alle technische installaties en leidingwerk uit 2018 - Glasvezel aansluiting - Verwarming middels CV-combiketel uit 2018 en nog recent onderhouden - Houten kozijnen op 1e etage met dubbel glas - Kunststof kozijnen op 2e etage met HR++ glas - Alle wanden en plafonds glad gestuct - Inbouw plafondverlichting - PVC vloeren - Voor indeling en afmetingen: zie de plattegronden - Aanvaarding en oplevering in overleg, kan eventueel spoedig - Notariskeuze verkoper

Prêt immobilier berekenen

€ 379.000

Coûts d'achat (estimés): € 9.430

2 % de taxe sur le transfert (€ 7.580) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 388.430

2,78%

Annuellement

%

€ 18.950

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 379.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Bovenwoning

Plan

Chambres
3 chambres
Chambres de coucher
2 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
2 woonlagen
Situé à
1e woonlaag

Surfaces et volumes

Superficie habitable
58 m²
Contenu
193 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
14 m²
Espace de stockage externe
2 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1810
Mode de construction
Bestaande bouw
Isolation
Dakisolatie en dubbel glas
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Combiketel uit 2018
Label\u00e9nergie
D

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom
VvE inscrit KVKn
Non
Assemblée annuelle du VvE
Non
"VvE contribution périodique"
Non
Fonds de réserve VvE présent
Non
Plan d'entretien VvE
Non
Assurance de copropriété VvE
Non

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
In centrum
Jardin
Zonneterras
Emplacement jardin
Gelegen op het oosten

Planification

Proposé depuis
12-05-2026

Équipements de la salle de bain

Inloopdouche en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Glasvezelkabel

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 2071

Google Maps

Localisation de Santpoort-Noord

Aperçu spatial du site de travail dans Santpoort-Noord

Chiffres de logement et de quartier dans Santpoort-Noord

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Santpoort-Noord. En 2025 étaient 7.265 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 551.000.

Résidents

7.265

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 551.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 40.400

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

261

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Santpoort-Noord
Année Résidents
2021 7.245
2022 7.245
2023 7.270
2024 7.245
2025 7.265

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Santpoort-Noord
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 427.000
2022 EUR 473.000
2023 EUR 531.000
2024 EUR 537.000
2025 EUR 551.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 1.830 0-15: 1.160 15-25: 745 25-45: 1.435 45-65: 2.095

Niveau d'enseignement

Hoger

2.190

Praktisch

900

Middelbaar

2.150

Origine des habitants (2025)

Europa

425

Nederland

6.255

Buiten Europa

575

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 637
Appartementen 850
Tussenwoningen 1.240
Vrijstaande woningen 180
Twee-onder-één-kap woningen 375

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 6
1700 tot 1900 102
1900 tot 1925 286
1925 tot 1950 953
1950 tot 1970 1.182
1970 tot 1980 135
1980 tot 1990 339
1990 tot 2000 160
2000 tot 2010 43
2010 tot 2020 29
2020 en later 14

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

711

Étiquette F

631

Étiquette G

559

Étiquette E

422

Étiquette D

359

Étiquette A

335

Étiquette B

325

Étiquette A+

17

Étiquette A++

11

Étiquette A+++

7

Étiquette A++++

0

Étiquette A+++++

0

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Santpoort-Noord
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.270 2.800
2021 1.470 2.870
2022 1.150 2.630
2023 980 2.430
2024 960 2.480

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 1.150 • Électricité: 2.760

Huurwoning

Gaz: 710 • Électricité: 1.620

Koopwoning

Gaz: 1.060 • Électricité: 2.680

Appartement

Gaz: 650 • Électricité: 1.610

Tussenwoning

Gaz: 960 • Électricité: 2.490

Vrijstaande woning

Gaz: 1.760 • Électricité: 3.890

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.230 • Électricité: 2.990

Activité dans Santpoort-Noord (2025)

Handel en HORECA 140
Nijverheid en energie 130
Zakelijke dienstverlening 355
Overheid, onderwijs en zorg 225
Landbouw, bosbouw en visserij 5
Vervoer, informatie en communicatie 60
Financiele diensten en onroerendgoed 65
Cultuur, recreatie en overige diensten 130

Nombre total d'établissements: 1.110

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Santpoort-Noord
Période Délits
jan 2025 23
jan 2026 9
jul 2025 26
jun 2025 24
mei 2025 21
mrt 2025 15
nov 2024 24
nov 2025 18
okt 2024 19
okt 2025 27
sep 2024 24
sep 2025 31

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Santpoort-Noord.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Santpoort-Noord

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Santpoort-Noord?

Santpoort-Noord telt in 2025 ongeveer 7.265 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Santpoort-Noord?

De gemiddelde WOZ-waarde in Santpoort-Noord is in 2025 circa € 551.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Santpoort-Noord?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Santpoort-Noord ligt rond € 40.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Santpoort-Noord?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 261 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Santpoort-Noord?

In Santpoort-Noord komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.240 woningen.

Meer maisons in Santpoort-Noord

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.