Aller directement au contenu
Logo de Sinnema Makelaardij & Assurantiën

De Houtduif 69

9231KC Surhuisterveen • Fryslân

Vendu

€ 349.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 8.830

2 % de taxe sur le transfert (€ 6.980) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 357.830

Prix d'achat /m²: € 3.061

Galerie de photos

Description

Ben je op zoek naar een sfeervolle hoekwoning en heb je geen zin in klussen? Grote kans dat dit dan de woning is die je zoekt! Op een kindvriendelijke locatie in het dorp Surhuisterveen staat deze sfeervolle en keurig onderhouden hoekwoning met aangebouwde stenen berging. De woning wordt door de huidige eigenaar met veel liefde bewoond dus je kunt er zo in! De woning staat op een ruim perceel van 256 m² met de achtertuin op het zonnige zuiden. De achtertuin grenst aan een groot groenplantsoen wat zorgt voor een ruimtelijke woonbeleving en de nodige privacy. Aan de voorzijde van de woning is het perceel grotendeels bestraat waardoor er parkeergelegenheid is voor meerdere auto's. Daarnaast is er ook voldoende ruimte voor het tijdelijk stallen van bijvoorbeeld je boot of caravan. De woning is voorzien van kunststof kozijnen dus schilderen is hier niet meer nodig. Op de tweede verdieping is een kunststof dakkapel geplaatst waardoor er nog een extra kamer gerealiseerd kon worden. Hierdoor beschikt de woning over vier slaapkamers. Na een drukke dag nog even lekker ontspannen? Ook dat is hier mogelijk. Aan de achterzijde is namelijk een sfeervolle terrasoverkapping gerealiseerd waardoor je tot in de late uurtjes kunt genieten van dit prachtige plekje! Indeling: hal, bijkeuken met witgoedaansluiting en bergzolder, wandcloset met fonteintje, trapkast, open keuken met L-vormige opstelling voorzien van koelkast, vaatwasser, oven, 4-pits gaskookplaat en afzuigkap, sfeervolle woonkamer met deur naar terras. 1e verdieping: overloop, drie slaapkamers waarvan één met vaste kastenwand, moderne badkamer met douchehoek, ligbad, badkamermeubel en wandcloset. 2e verdieping: via vaste trap naar overloop, berging, vierde slaapkamer met dakkapel. Algemeen: Bouwjaar 1984. Perceeloppervlakte van 256 m². Energielabel B. Verwarming middels cv-radiatoren (combiketel van Intergas 2009). Woning is voorzien van kunststof kozijnen en een kunststof dakkapel). Vier slaapkamers. Woning staat aan een ruim opgezette straat met veel groen. Geen directe achterburen wat zorgt voor de nodige privacy en een ruimtelijke woonbeleving. tuingerichte woonkamer. Aanvaarding kan desgewenst spoedig. Ben je nieuwsgierig geworden? Graag nodigen wij je uit voor een bezichtiging zodat je zelf de prettige woonsfeer en het prachtige plekje van deze woning kunt ervaren!

Prêt immobilier berekenen

€ 349.000

Coûts d'achat (estimés): € 8.830

2 % de taxe sur le transfert (€ 6.980) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 357.830

2,78%

Annuellement

%

€ 17.450

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 349.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
woonhuis, hoekwoning

Plan

Chambres
5 chambres
Chambres de coucher
4 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
3 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
114 m²
Superficie du terrain
256 m²
Contenu
463 m³
Autre espace intérieur
17 m²
Espace extérieur lié au bâtiment
6 m²
Aire de la cour arrière
84 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1984
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Intergas (gas gestookt combiketel uit 2009, eigendom)
Label\u00e9nergie
B

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg en in woonwijk
Jardin
Achtertuin en voortuin
Emplacement jardin
gelegen op het zuiden
Sauvetage
Vrijstaande stenen berging
Parkieren
Op eigen terrein en openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
20-05-2025
Date de vente
22-06-2025

Équipements de la salle de bain

Douche, ligbad, toilet, en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • TV kabel

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 9231

Google Maps

Voir Surhuisterveen sur la carte

Découvrez où les agents immobiliers sont actifs dans Surhuisterveen

Chiffres de logement et de quartier dans Surhuisterveen

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Surhuisterveen. En 2025 étaient 6.115 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 284.762.

Résidents

6.115

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 284.762

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 26.104

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

140

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Surhuisterveen
Année Résidents
2021 6.050
2022 6.080
2023 6.100
2024 6.130
2025 6.115

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Surhuisterveen
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 201.959
2022 EUR 220.570
2023 EUR 250.131
2024 EUR 261.089
2025 EUR 284.762

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 1.710 0-15: 940 15-25: 635 25-45: 1.330 45-65: 1.500

Niveau d'enseignement

Hoger

740

Praktisch

1.300

Middelbaar

2.080

Origine des habitants (2025)

Europa

100

Nederland

5.765

Buiten Europa

245

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 426
Appartementen 697
Tussenwoningen 559
Vrijstaande woningen 882
Twee-onder-één-kap woningen 434

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 2
1700 tot 1900 9
1900 tot 1925 66
1925 tot 1950 188
1950 tot 1970 792
1970 tot 1980 607
1980 tot 1990 363
1990 tot 2000 211
2000 tot 2010 195
2010 tot 2020 137
2020 en later 110

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

798

Étiquette A

752

Étiquette B

472

Étiquette D

325

Étiquette E

207

Étiquette G

199

Étiquette F

173

Étiquette A+++

77

Étiquette A++

58

Étiquette A+

53

Étiquette A++++

26

Étiquette A+++++

6

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Surhuisterveen
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.361 2.486
2021 1.521 2.556
2022 1.187 2.397
2023 985 2.349
2024 945 2.421

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 926 • Électricité: 2.079

Huurwoning

Gaz: 850 • Électricité: 1.776

Koopwoning

Gaz: 1.097 • Électricité: 2.837

Appartement

Gaz: 643 • Électricité: 1.446

Tussenwoning

Gaz: 917 • Électricité: 1.938

Vrijstaande woning

Gaz: 1.233 • Électricité: 3.019

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.006 • Électricité: 2.597

Activité dans Surhuisterveen (2025)

Handel en HORECA 225
Nijverheid en energie 145
Zakelijke dienstverlening 155
Overheid, onderwijs en zorg 90
Landbouw, bosbouw en visserij 15
Vervoer, informatie en communicatie 55
Financiele diensten en onroerendgoed 35
Cultuur, recreatie en overige diensten 70

Nombre total d'établissements: 790

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Surhuisterveen
Période Délits
jan 2025 13
jan 2026 10
jul 2025 15
jun 2025 16
mei 2025 15
mrt 2025 11
nov 2024 12
nov 2025 7
okt 2024 2
okt 2025 13
sep 2024 18
sep 2025 8

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Surhuisterveen.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Surhuisterveen

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Surhuisterveen?

Surhuisterveen telt in 2025 ongeveer 6.115 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Surhuisterveen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Surhuisterveen is in 2025 circa € 284.762.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Surhuisterveen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Surhuisterveen ligt rond € 26.104 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Surhuisterveen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 140 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Surhuisterveen?

In Surhuisterveen komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 882 woningen.

Meer maisons in Surhuisterveen

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.