Aller directement au contenu
Logo de Klaver Makelaardij - Buitengewoon wonen

Korte Belkmerweg 23

1756CC 't Zand • Noord-Holland

€ 695.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 15.750

2 % de taxe sur le transfert (€ 13.900) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 710.750

Prix d'achat /m²: € 5.991

Galerie de photos

Description

Vrijstaand wonen met veel schuurruimte in alle rust... Aan de Korte Belkmerweg 23 in ‘t Zand staat deze vrijstaande woning, gebouwd in 1968, op een royaal perceel van 2.700 m². De woning is landelijk gelegen met een prachtig vrij uitzicht over de omliggende landerijen, waardoor u hier in alle rust kunt wonen met een gevoel van ruimte en vrijheid. U woont op korte afstand van het gemoedelijke dorp ’t Zand. Tegelijkertijd bevindt het historische en gezellige centrum van Schagen zich op korte afstand. Kom binnen De lichte en uitnodigende woonkamer is voorzien van grote raampartijen en openslaande deuren naar het terras, waardoor u een mooie verbinding met de tuin ervaart. De keuken heeft een landelijke uitstraling en is praktisch ingedeeld, met uitzicht op de tuin terwijl u aan het koken bent. De woning beschikt over een slaapkamer op de begane grond, wat de woning levensloopbestendig maakt. Op de verdieping bevinden zich nog twee slaapkamers en een badkamer, ideaal voor logees of uw gezin. Buiten De privacy volle achtertuin is een groene oase met volwassen beplanting en een verzorgde grasmat, waar u in alle rust kunt ontspannen. U vindt hier een kas om zelf groenten en fruit te kweken en een sfeervol tuinhuis voor opslag of uw hobby’s. Achter de woning bevindt zich een grote schuur, zeer geschikt voor opslag, hobby of bedrijfsmatige activiteiten. Op het dak van de schuur liggen 12 zonnepanelen die bijdragen aan lagere energiekosten. Op het ruime erf heeft u bovendien voldoende parkeergelegenheid en ruimte voor bijvoorbeeld een caravan of aanhanger. Omgeving Wonen aan de Korte Belkmerweg betekent wonen met weidse uitzichten en prachtige Hollandse luchten. U geniet hier dagelijks van de rust en het buitenleven, terwijl u binnen korte tijd de voorzieningen van Schagen bereikt voor uw dagelijkse boodschappen en gezellige terrasbezoeken. Het dorp ‘t Zand biedt een warm dorpsgevoel, terwijl u binnen een kwartier aan de kust bent voor een strandwandeling. Voor meer informatie kunt u de uitgebreide brochure aanvragen, tevens kunt u diverse aanvullende documenten (onder andere NVM vragenlijst, kadastrale kaart, berekening gebruiksoppervlakte & inhoud, bestemming, enzovoort) downloaden via onze website (met een Klaver Profiel).

Prêt immobilier berekenen

€ 695.000

Coûts d'achat (estimés): € 15.750

2 % de taxe sur le transfert (€ 13.900) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 710.750

3,04%

Annuellement

%

€ 34.750

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (10-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 695.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
woonhuis, vrijstaande woning

Plan

Chambres
4 chambres
Chambres de coucher
3 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
2 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
116 m²
Superficie du terrain
2700 m²
Contenu
429 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
7 m²
Espace de stockage externe
200 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1968
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Intergas (gas gestookt combiketel uit 2025, eigendom)
Label\u00e9nergie
C

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan water, buiten bebouwde kom, landelijk gelegen en open ligging
Jardin
Tuin rondom
Sauvetage
Vrijstaande stenen berging
Parkieren
Op eigen terrein

Planification

Proposé depuis
21-07-2025
Date de vente
22-10-2025

Équipements de la salle de bain

Douche, toilet, vloerverwarming, en wastafel

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 1756

Google Maps

Aperçu géographique 't Zand

Voir la localisation et découvrir les agents immobiliers dans cette région

Chiffres de logement et de quartier dans 't Zand

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans 't Zand. En 2025 étaient 2.755 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 345.000.

Résidents

2.755

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 345.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 31.300

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

84

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in 't Zand
Année Résidents
2021 2.455
2022 2.495
2023 2.620
2024 2.630
2025 2.755

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en 't Zand
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 252.000
2022 EUR 281.000
2023 EUR 322.000
2024 EUR 328.000
2025 EUR 345.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 600 0-15: 480 15-25: 335 25-45: 675 45-65: 670

Niveau d'enseignement

Hoger

500

Praktisch

510

Middelbaar

1.010

Origine des habitants (2025)

Europa

135

Nederland

2.425

Buiten Europa

195

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 264
Appartementen 180
Tussenwoningen 374
Vrijstaande woningen 381
Twee-onder-één-kap woningen 129

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 0
1700 tot 1900 24
1900 tot 1925 91
1925 tot 1950 98
1950 tot 1970 263
1970 tot 1980 266
1980 tot 1990 82
1990 tot 2000 86
2000 tot 2010 65
2010 tot 2020 77
2020 en later 274

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

274

Étiquette C

246

Étiquette B

163

Étiquette G

125

Étiquette A+++

120

Étiquette D

93

Étiquette F

65

Étiquette E

62

Étiquette A+

27

Étiquette A++

24

Étiquette A++++

8

Étiquette A+++++

1

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en 't Zand
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.320 3.000
2021 1.490 3.050
2022 1.120 2.880
2023 930 2.750
2024 860 2.870

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 780 • Électricité: 2.380

Huurwoning

Gaz: 780 • Électricité: 2.050

Koopwoning

Gaz: 1.000 • Électricité: 3.060

Appartement

Gaz: 660 • Électricité: 1.690

Tussenwoning

Gaz: 710 • Électricité: 2.400

Vrijstaande woning

Gaz: 1.320 • Électricité: 3.660

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 880 • Électricité: 2.700

Activité dans 't Zand (2025)

Handel en HORECA 65
Nijverheid en energie 60
Zakelijke dienstverlening 70
Overheid, onderwijs en zorg 40
Landbouw, bosbouw en visserij 55
Vervoer, informatie en communicatie 25
Financiele diensten en onroerendgoed 20
Cultuur, recreatie en overige diensten 35

Nombre total d'établissements: 370

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans 't Zand
Période Délits
jan 2025 6
jan 2026 4
jul 2025 13
jun 2025 5
mei 2025 8
mrt 2025 7
nov 2024 11
nov 2025 8
okt 2024 7
okt 2025 5
sep 2024 7
sep 2025 4

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de 't Zand.

Questions fréquemment posées sur le logement dans 't Zand

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft 't Zand?

't Zand telt in 2025 ongeveer 2.755 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in 't Zand?

De gemiddelde WOZ-waarde in 't Zand is in 2025 circa € 345.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in 't Zand?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in 't Zand ligt rond € 31.300 per jaar.

Hoe veilig is wonen in 't Zand?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 84 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in 't Zand?

In 't Zand komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 381 woningen.

Meer maisons in 't Zand

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.