Aller directement au contenu
Logo de Uiting Makelaars

Ariënsstraat 48

5931HP Tegelen • Limburg

Disponible

€ 495.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 11.750

2 % de taxe sur le transfert (€ 9.900) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 506.750

Prix d'achat /m²: € 3.613

Galerie de photos

Description

Aan een rustige straat gelegen bijzonder ruime 2-onder-1-kapwoning. De uitgebouwde woning is goed onderhouden en o.a. voorzien van een grote woonkamer met een sfeervolle gashaard, een luxe keukenopstelling, 4 slaapkamers, een moderne badkamer met een inloopdouche en een ligbad, meer dan voldoende bergruimte en een fraaie tuin met een ruime oprit, een grote garage en een terrasoverkapping. De centra van Tegelen en Venlo, diverse voorzieningen, verschillende speelgelegenheden en de aansluiting op het autosnelwegen netwerk zijn op korte afstand gelegen. Begane grond: Entree, de hal met een nieuwe voordeur (2022), het geheel betegeld, luxe toilet (2021) met een fonteintje, de meterkast (2021), de trapopgang naar de 1e verdieping en de doorgang naar de woonkamer. De grote, uitgebouwde woonkamer (ca. 52 m2) is voorzien van een sfeervolle gashaard (2015), aangename airconditioning (2023), een deur naar de tuin en een luxe keukenopstelling (2021) met een inductiekookplaat met geïntegreerde afzuiging, een combi-oven met diamond clean functie, een combi-magnetron met stoomfunctie, een vaatwasser, koelkast en een spoelbak met een plintboiler. De hal, woonkamer en keuken zijn in 2021 voorzien van een pvc-vloer. 1e Verdieping: Overloop voorzien van de trapopgang naar de 2e verdieping, 3 slaapkamers (resp. ca. 7 m2, 12 m2 en 14 m2) en de gedeeltelijk betegelde, grote badkamer (2015) met een inloopdouche, ligbad, toilet, een dubbele wastafel met een wastafelmeubel, de wasmachine aansluiting en een deur naar het dakterras (ca. 9 m2). De overloop en de slaapkamers zijn voorzien van laminaat. 2e Verdieping: Overloop voorzien van laminaat en airconditioning (2023), een bergzolder en de technische ruimte met de ‘Vaillant’ HR -combi c.v.-installatie (2019, laatste onderhoud 2026). Via de overloop is tevens slaapkamer 4 te bereiken. De slaapkamer is voorzien van laminaat, een dakvenster, een wastafel en bergkasten. ? Tuin: De 2-onder-1-kapwoning is omgeven door een fraaie tuin met een ruime oprit. De achtertuin is gelegen op het zuidoosten en voorzien van diverse terrassen, een terrasoverkapping (ca. 14 m2), borders, kunstgras, een garage en een eigen achterom. De grote garage (ca. 21 m2) is voorzien van een deur naar de tuin en een stalen kantelpoort naar de oprit. Algemeen: Bouwjaar: 1970, perceel oppervlakte: 350 m2, inhoud: ca. 493 m3, gebruiksoppervlakte wonen: ca. 137 m2. De bijzonder ruime, uitgebouwde 2-onder-1-kapwoning is goed onderhouden en voorzien van houten- en kunststof (2021) kozijnen met isolerende beglazing en rolluiken. Een raam in de woonkamer is voorzien van glas-in-lood. Het dak en de spouwmuren zijn in 2015 na-geïsoleerd. Het bitumen van de aanbouw woonkamer dateert van 2019. In 2023 zijn 9 zonnepanelen op het dak geplaatst. Na de realisatie van het energielabel zijn er nog enkele energiebesparende maatregelen genomen. De centra van Tegelen en Venlo, diverse voorzieningen, verschillende speelgelegenheden en de aansluiting op het autosnelwegen netwerk zijn op korte afstand gelegen.

Prêt immobilier berekenen

€ 495.000

Coûts d'achat (estimés): € 11.750

2 % de taxe sur le transfert (€ 9.900) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 506.750

3,04%

Annuellement

%

€ 24.750

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 495.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning

Plan

Chambres
5 chambres
Chambres de coucher
4 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
2 woonlagen en een zolder

Surfaces et volumes

Superficie habitable
137 m²
Superficie du terrain
350 m²
Contenu
493 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
9 m²
Espace de stockage externe
21 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1970
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Isolation
Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel en elektrische boiler
Chaudière
Vaillant HR combi c.v.-installatie (gas gestookt combiketel uit 2019, eigendom)
Label\u00e9nergie
C

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg en in woonwijk
Jardin
Tuin rondom
Type de garage
Vrijstaande stenen garage
Capacité du garage
1 voiture(s)

Planification

Proposé depuis
11-05-2026

Équipements de la salle de bain

Dubbele wastafel, inloopdouche, ligbad, toilet, en wastafelmeubel

Équipements de garage

Elektra

Caractéristiques supplémentaires

  • Airconditioning
  • buitenzonwering
  • dakraam
  • mechanische ventilatie
  • rolluiken
  • rookkanaal
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 5931

Google Maps

Tegelen sur la carte

Découvrez où les agents immobiliers sont actifs dans Tegelen

Chiffres de logement et de quartier dans Tegelen

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Tegelen. En 2025 étaient 15.215 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 286.553.

Résidents

15.215

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 286.553

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 29.964

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

652

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Tegelen
Année Résidents
2021 15.170
2022 15.125
2023 15.175
2024 15.195
2025 15.215

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Tegelen
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 208.727
2022 EUR 219.076
2023 EUR 258.702
2024 EUR 261.153
2025 EUR 286.553

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 3.835 0-15: 1.970 15-25: 1.580 25-45: 3.695 45-65: 4.130

Niveau d'enseignement

Hoger

2.250

Praktisch

3.910

Middelbaar

5.240

Origine des habitants (2025)

Europa

2.585

Nederland

10.340

Buiten Europa

2.290

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 1.345
Appartementen 2.178
Tussenwoningen 2.714
Vrijstaande woningen 493
Twee-onder-één-kap woningen 783

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 5
1700 tot 1900 55
1900 tot 1925 412
1925 tot 1950 1.013
1950 tot 1970 1.578
1970 tot 1980 957
1980 tot 1990 1.004
1990 tot 2000 500
2000 tot 2010 462
2010 tot 2020 84
2020 en later 195

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

1.750

Étiquette A

1.417

Étiquette B

1.300

Étiquette D

726

Étiquette E

640

Étiquette G

614

Étiquette F

586

Étiquette A+

180

Étiquette A+++

161

Étiquette A++

74

Étiquette A++++

37

Étiquette A+++++

1

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Tegelen
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.197 2.855
2021 1.347 2.855
2022 1.064 2.709
2023 890 2.596
2024 864 2.616

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 1.016 • Électricité: 2.832

Huurwoning

Gaz: 739 • Électricité: 1.993

Koopwoning

Gaz: 973 • Électricité: 2.928

Appartement

Gaz: 642 • Électricité: 1.803

Tussenwoning

Gaz: 863 • Électricité: 2.675

Vrijstaande woning

Gaz: 1.442 • Électricité: 4.139

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.163 • Électricité: 3.106

Activité dans Tegelen (2025)

Handel en HORECA 270
Nijverheid en energie 220
Zakelijke dienstverlening 300
Overheid, onderwijs en zorg 280
Landbouw, bosbouw en visserij 10
Vervoer, informatie en communicatie 80
Financiele diensten en onroerendgoed 55
Cultuur, recreatie en overige diensten 185

Nombre total d'établissements: 1.395

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Tegelen
Période Délits
jan 2025 45
jan 2026 37
jul 2025 53
jun 2025 49
mei 2025 79
mrt 2025 55
nov 2024 65
nov 2025 38
okt 2024 57
okt 2025 50
sep 2024 47
sep 2025 57

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Tegelen.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Tegelen

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Tegelen?

Tegelen telt in 2025 ongeveer 15.215 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Tegelen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Tegelen is in 2025 circa € 286.553.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Tegelen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Tegelen ligt rond € 29.964 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Tegelen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 652 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Tegelen?

In Tegelen komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 2.714 woningen.

Meer maisons in Tegelen

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.