Aller directement au contenu
Logo de Spuesens makelaars & taxateurs

Johannes Vermeerstraat 16

4532HE Terneuzen • Zeeland

Vendu

€ 265.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 7.150

2 % de taxe sur le transfert (€ 5.300) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 272.150

Prix d'achat /m²: € 2.345

Galerie de photos

Description

Instapklare uitgebouwde tussenwoning op een aantrekkelijke woonlocatie. Aan een rustige straat met een brede groenstrook aan de voorzijde van de woning staat deze verzorgde tussenwoning met een aanbouw met schuifpui, 4 slaapkamers, een ruime woonkamer en een berging. De woning is goed onderhouden en biedt een fijne leefruimte. De basisvoorzieningen zoals supermarkt, scholen en sportactiviteiten zijn binnen handbereik. De woning ligt vlakbij de zeedijk. Benieuwd geworden? Kijk en lees verder! Indeling Begane grond Via de entree kom je in de hal met trapopgang naar de eerste verdieping, de meterkast en een toiletruimte. Vanuit de hal is de keuken bereikbaar. De keuken is uitgerust met diverse inbouwapparatuur, waaronder een 5-pits gasfornuis, twee ovens, een afzuigkap, koelkast en magnetron. De keuken staat in open verbinding met de aanbouw/woonkamer. De woonkamer is prettig licht dankzij de grote raampartijen, bestaande uit een schuifpui en een deur met directe toegang tot het terras en de tuin. In de aanbouw is volop ruimte voor een comfortabele zithoek en/of een gezellige eethoek. De gehele begane grond is afgewerkt met een laminaatvloer. Verdieping Vanaf de overloop heb je toegang tot drie slaapkamers en de badkamer. De badkamer is ingericht met een dubbele wastafel en een ligbad en is afgewerkt met een tegelvloer. De slaapkamer aan de voorzijde beschikt over een balkon. Alle slaapkamers zijn voorzien van een ingebouwde kast. De gehele verdieping is afgewerkt met een laminaatvloer. Tweede verdieping Via een vaste trap bereik je de tweede verdieping. Vanaf de overloop is er toegang tot de vierde slaapkamer. Deze kamer is voorzien van een dakraam met rolluik (2021). Op de overloop bevinden zich de cv-ketel (2018), extra kastruimte en de aansluitingen voor de wasmachine. Tuin In de achtertuin is het heerlijk vertoeven. De tuin is voorzien van een terras en een overkapping. Daarnaast beschikt de tuin over een stenen berging, ideaal voor het stallen van fietsen en het opbergen van tuingereedschap. De tuin is tevens bereikbaar via een achterom. Interesse in deze leuke woning? Bel ons dan voor het maken van een afspraak op 0115-564565 of mail ons via Bijzonderheden: - Beneden en boven voorzien van rolluiken (behalve de badkamer) - dubbel glas - 4 slaapkamers - Open haard Lees de volledige omschrijving

Prêt immobilier berekenen

€ 265.000

Coûts d'achat (estimés): € 7.150

2 % de taxe sur le transfert (€ 5.300) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 272.150

2,78%

Annuellement

%

€ 13.250

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 265.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
woonhuis, tussenwoning

Plan

Chambres
5 chambres
Chambres de coucher
4 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
3 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
113 m²
Superficie du terrain
157 m²
Contenu
401 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
3 m²
Espace de stockage externe
9 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1965
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Dubbel glas
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Intergas (gas gestookt combiketel uit 2018, eigendom)
Label\u00e9nergie
C

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Jardin
Achtertuin en voortuin
Sauvetage
Vrijstaande stenen berging
Parkieren
Openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
15-01-2026
Date de vente
02-03-2026

Équipements de la salle de bain

Dubbele wastafel en ligbad

Caractéristiques supplémentaires

  • Dakraam
  • glasvezelkabel
  • en rolluiken

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 4532

Google Maps

Voir Terneuzen sur la carte

Explorez Terneuzen et les environs

Chiffres de logement et de quartier dans Terneuzen

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Terneuzen. En 2025 étaient 26.495 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 262.486.

Résidents

26.495

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 262.486

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 33.720

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

1.107

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Terneuzen
Année Résidents
2021 25.420
2022 25.505
2023 25.760
2024 26.050
2025 26.495

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Terneuzen
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 194.548
2022 EUR 212.738
2023 EUR 240.973
2024 EUR 249.696
2025 EUR 262.486

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 7.105 0-15: 3.665 15-25: 2.660 25-45: 6.080 45-65: 6.985

Niveau d'enseignement

Hoger

4.120

Praktisch

5.950

Middelbaar

8.610

Origine des habitants (2025)

Europa

4.500

Nederland

17.385

Buiten Europa

4.630

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 2.186
Appartementen 4.558
Tussenwoningen 4.747
Vrijstaande woningen 1.387
Twee-onder-één-kap woningen 1.011

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 0
1700 tot 1900 174
1900 tot 1925 492
1925 tot 1950 953
1950 tot 1970 2.969
1970 tot 1980 2.273
1980 tot 1990 1.338
1990 tot 2000 868
2000 tot 2010 1.027
2010 tot 2020 650
2020 en later 870

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

3.952

Étiquette A

3.210

Étiquette B

2.125

Étiquette D

1.226

Étiquette E

1.068

Étiquette F

784

Étiquette G

445

Étiquette A+

356

Étiquette A+++

259

Étiquette A++++

187

Étiquette A++

132

Étiquette A+++++

3

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Terneuzen
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.088 2.474
2021 1.230 2.587
2022 972 2.456
2023 831 2.337
2024 801 2.381

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 954 • Électricité: 2.417

Huurwoning

Gaz: 648 • Électricité: 1.963

Koopwoning

Gaz: 913 • Électricité: 2.539

Appartement

Gaz: 580 • Électricité: 1.974

Tussenwoning

Gaz: 857 • Électricité: 2.263

Vrijstaande woning

Gaz: 1.335 • Électricité: 3.366

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.042 • Électricité: 2.650

Activité dans Terneuzen (2025)

Handel en HORECA 505
Nijverheid en energie 375
Zakelijke dienstverlening 505
Overheid, onderwijs en zorg 495
Landbouw, bosbouw en visserij 20
Vervoer, informatie en communicatie 225
Financiele diensten en onroerendgoed 165
Cultuur, recreatie en overige diensten 270

Nombre total d'établissements: 2.595

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Terneuzen
Période Délits
jan 2026 77
jul 2025 103
jun 2025 116
mei 2025 110
mrt 2025 84
mrt 2026 117
nov 2024 106
nov 2025 80
okt 2024 114
okt 2025 98
sep 2024 87
sep 2025 86

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Terneuzen.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Terneuzen

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Terneuzen?

Terneuzen telt in 2025 ongeveer 26.495 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Terneuzen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Terneuzen is in 2025 circa € 262.486.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Terneuzen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Terneuzen ligt rond € 33.720 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Terneuzen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.107 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Terneuzen?

In Terneuzen komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 4.747 woningen.

Meer maisons in Terneuzen

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.