Aller directement au contenu
Logo de Paul Dijkstra Makelaars

Adriaen van Ostadelaan 159 1

3583AG Utrecht • Utrecht

Vendu

€ 375.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 9.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 7.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 384.350

Prix d'achat /m²: € 5.000

Galerie de photos

Description

Ruim en licht 3-kamer appartement in karakteristiek jaren ’50 complex Aan de geliefde Adriaen van Ostadelaan in Utrecht-Oost bieden wij dit lichte en ruime 3-kamer appartement aan, gelegen op de derde verdieping van een karakteristiek appartementencomplex uit de jaren vijftig. Het complex is beeldbepalend voor de buurt en staat op de gemeentelijke monumentenlijst. Kenmerkend zijn het gebruik van travertin en bronskleurig aluminium in de gemeenschappelijke entree, wat het geheel een luxe jaren-vijftig uitstraling geeft. Het gebouw beschikt over een lift, trappenhuis en inpandige bergingen. Het appartement heeft een uitstekende ligging: op slechts 10 minuten fietsen van het centrum van Utrecht en op korte afstand van onder andere het Wilhelminapark, het Spoorwegmuseum, stadion Galgenwaard, het Diakonessenhuis, UMC Utrecht en Utrecht Science Park. Ook natuurgebied Amelisweerd/Rhijnauwen is eenvoudig bereikbaar per fiets of te voet. Winkels, restaurants en openbaar vervoer zijn op loopafstand. Daarnaast zijn de uitvalswegen A12, A27 en A28 snel bereikbaar via de nabijgelegen Waterlinieweg. Indeling Begane grond: Gemeenschappelijke entree met brievenbussen, intercom, lift, trappenhuis en toegang tot de inpandige berging. Derde verdieping: Entree, ruime hal, toilet met fontein, lichte woonkamer met toegang tot het balkon aan de voorzijde (oosten). Er zijn drie slaapkamers, waarvan twee aan de achterzijde, één met toegang tot het balkon op het westen met uitzicht op de fraai aangelegde gezamenlijke binnentuin. De derde slaapkamer ligt aan de voorzijde. De moderne keuken, voorzien van enige inbouwapparatuur, biedt eveneens toegang tot het balkon op het westen. De badkamer beschikt over een douche en wastafel. Vrijwel alle kamers hebben praktische vaste kasten. De kamers aan de oostzijde kunnen eenvoudig worden samengevoegd tot een royale, lichte woonkamer (originele indeling). Afmetingen Woonoppervlakte: 75 m² Gebouwgebonden buitenruimte (balkons): 9 m² Externe bergruimte: ca. 7 m² Bijzonderheden - Gemeenschappelijke, afgesloten binnentuin voor bewoners - Gezonde en actieve Vereniging van Eigenaars - Het complex is een gemeentelijk monument - Centrale ligging in Utrecht-Oost, nabij winkels, horeca, openbaar vervoer en natuur - Uitstekende bereikbaarheid van A2, A12, A27 en A28 - Bijdrage VvE: € 334,67 per maand (incl voorschot stookkosten) Bent u op zoek naar een ruim, licht appartement op een centrale en karakteristieke locatie in Utrecht-Oost? Neem dan contact met ons op voor een bezichtiging.

Prêt immobilier berekenen

€ 375.000

Coûts d'achat (estimés): € 9.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 7.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 384.350

2,78%

Annuellement

%

€ 18.750

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 375.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
appartement, portiekflat (appartement)

Plan

Chambres
4 chambres
Chambres de coucher
3 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
1 woonlaag
Situé à
4e woonlaag

Surfaces et volumes

Superficie habitable
75 m²
Contenu
259 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
9 m²
Espace de stockage externe
7 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1955
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Chauffage
Blokverwarming
Eau chaude
Geiser (huur)
Label\u00e9nergie
E

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom
VvE inscrit KVKn
Oui
Assemblée annuelle du VvE
Oui
"VvE contribution périodique"
Non
Fonds de réserve VvE présent
Oui
Plan d'entretien VvE
Oui
Assurance de copropriété VvE
Oui

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
In woonwijk
Sauvetage
Inpandig
Parkieren
Betaald parkeren en parkeervergunningen

Planification

Proposé depuis
11-06-2025
Date de vente
27-08-2025

Équipements de la salle de bain

Douche en wastafel

Caractéristiques supplémentaires

  • Glasvezelkabel en natuurlijke ventilatie

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 3583

Google Maps

Voir Utrecht sur la carte

Explorez Utrecht et les environs

Chiffres de logement et de quartier dans Utrecht

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Utrecht. En 2025 étaient 325.510 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 474.416.

Résidents

325.510

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 474.416

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 38.255

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

25.985

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Utrecht
Année Résidents
2021 308.685
2022 310.610
2023 316.460
2024 323.020
2025 325.510

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Utrecht
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 349.277
2022 EUR 381.193
2023 EUR 442.579
2024 EUR 435.454
2025 EUR 474.416

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 34.935 0-15: 47.675 15-25: 50.910 25-45: 126.675 45-65: 65.345

Niveau d'enseignement

Hoger

148.860

Praktisch

45.840

Middelbaar

67.680

Origine des habitants (2025)

Europa

37.515

Nederland

186.915

Buiten Europa

101.045

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 9.446
Appartementen 108.137
Tussenwoningen 42.981
Vrijstaande woningen 1.447
Twee-onder-één-kap woningen 1.459

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 1.395
1700 tot 1900 4.901
1900 tot 1925 14.863
1925 tot 1950 14.280
1950 tot 1970 10.893
1970 tot 1980 3.310
1980 tot 1990 4.560
1990 tot 2000 4.670
2000 tot 2010 7.747
2010 tot 2020 5.731
2020 en later 2.458

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

47.799

Étiquette C

25.699

Étiquette B

17.523

Étiquette D

13.066

Étiquette F

12.655

Étiquette G

11.728

Étiquette E

11.306

Étiquette A+

9.677

Étiquette A++

5.013

Étiquette A+++

4.232

Étiquette A++++

725

Étiquette A+++++

21

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Utrecht
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 664 2.253
2021 740 2.328
2022 572 2.170
2023 484 2.028
2024 468 2.042

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 791 • Électricité: 2.601

Huurwoning

Gaz: 421 • Électricité: 1.821

Koopwoning

Gaz: 587 • Électricité: 2.316

Appartement

Gaz: 368 • Électricité: 1.760

Tussenwoning

Gaz: 700 • Électricité: 2.361

Vrijstaande woning

Gaz: 1.325 • Électricité: 3.953

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 898 • Électricité: 3.142

Activité dans Utrecht (2025)

Handel en HORECA 7.105
Nijverheid en energie 3.650
Zakelijke dienstverlening 17.065
Overheid, onderwijs en zorg 11.615
Landbouw, bosbouw en visserij 45
Vervoer, informatie en communicatie 6.690
Financiele diensten en onroerendgoed 1.850
Cultuur, recreatie en overige diensten 7.705

Nombre total d'établissements: 55.750

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Utrecht
Période Délits
jan 2025 1.938
jan 2026 2.042
jul 2025 2.284
jun 2025 2.296
mei 2025 2.085
mrt 2025 2.095
nov 2024 2.183
nov 2025 2.313
okt 2024 2.124
okt 2025 2.340
sep 2024 1.881
sep 2025 2.221

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Utrecht.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Utrecht

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Utrecht?

Utrecht telt in 2025 ongeveer 325.510 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Utrecht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Utrecht is in 2025 circa € 474.416.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Utrecht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Utrecht ligt rond € 38.255 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Utrecht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 25.985 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Utrecht?

In Utrecht komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 108.137 woningen.

Meer maisons in Utrecht

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.