Aller directement au contenu
Logo de Ditters - Veenendaal

Steven Peltplantsoen 3

3907KL Veenendaal • Utrecht

Vendu

€ 425.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 10.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 8.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 435.350

Prix d'achat /m²: € 6.538

Galerie de photos

Description

Steven Peltplantsoen 3 Veenendaal! Deze leuke en duurzame uitgebouwde tussenwoning bevindt zich in een rustige, autoluwe straat op een prachtige plek in de populaire nieuwbouwwijk Veenendaal-Oost. In de directe omgeving vind je volop openbare parkeergelegenheid en diverse speelplekken voor kinderen. Ook voorzieningen zoals basisscholen, kinderopvang, sportfaciliteiten en winkels zijn binnen handbereik. Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht in het nabijgelegen wijkwinkelcentrum Buurtstede, waar onder andere Albert Heijn, Lidl, Kruidvat, Roelofsen Bloemen, Vivant, AMI Kappers en cafetaria Foodmaster gevestigd zijn. Daarnaast wandel je vanuit de woning zo het natuurgebied De Groene Grens in – een ideale plek om te ontspannen. Dankzij de Rondweg-Oost ben je bovendien snel in het gezellige centrum van Veenendaal of op de snelwegen A12, A30 en A15. Pluspunten + Energielabel A+++; + Woning voorzien van 6 zonnepanelen met een jaaropbrengst van ca 1.217 kWh; + Vloerverwarming op de begane grond en eerste verdieping en in de zomer vloerkoeling; + Jonge woning uit 2022, alles is net nieuw; + Uitbouw van 1.2 meter op de begane grond; + Diepe tuin gelegen op het noordwesten; + Vrij uitzicht voor en achter; + Groenvoorziening aan de voorzijde van de woning, ideaal als speelplaats voor jonge kinderen; + Geen verkeer aan voor- en achterzijde rondom de woning; + Gelegen in een populaire en kindvriendelijke wijk; + Winkels (centrum van Veenendaal op slechts 10 minuten fietsafstand) en diverse uitvalswegen in de nabije omgeving; + Nabij de Utrechtse Heuvelrug en de Veluwe gelegen met natuurgebieden zoals Kwintelooijen en de Groene grens. Indeling Begane grond Je komt de woning binnen in de entreehal met meterkast, trapopgang en de toiletruimte. De toiletruimte is voorzien van een hangend toilet en een fonteintje en heeft met de witte wandtegels en antracietkleurige vloertegels een neutrale en tijdloze basis. Vanuit de hal is er toegang tot de woonkamer. Deze heeft een prettige lichtinval en is voorzien van openslaande deuren naar de achtertuin. Door de uitbouw van 1.2 meter heb je een fijne zithoek en ook nog voldoende ruimte voor de eettafel. De half open keuken is voorzien van een nette inbouwkeuken waar je de beschikking hebt over een inductie kookplaat, afzuigkap, combi-oven/magnetron, koelkast, vriezer en vaatwasser. De gehele begane grond (m.u.v. de toiletruimte) is voorzien van een lichte (click) PVC vloer. Eerste verdieping Aan de overloop grenzen 2 slaapkamers, de badkamer en een kastenwand. De slaapkamers zijn door de rechte wanden en de oppervlaktes van 12 m² en 5 m² praktisch in te richten. De nette badkamer is voorzien van een wastafelmeubel en spiegel, een inloopdouche met glazen scheidingsscherm en een elektrische handdoekenradiator. Net als in de toiletruimte op de begane grond vormen ook hier de witte wandtegels en de antracietkleurige vloertegels een neutrale en tijdloze basis. In de kastenwand vind je de aansluiting voor de wasmachine en de unit van de mechanische ventilatie. Ook de eerste verdieping is afgewerkt met een nette en lichte (click) PVC vloer. Zolderverdieping De ruime zolderverdieping is voorzien van veel bergruimte, een dakraam en een laminaatvloer. Ook staat hier de omvormer van de PV-panelen opgesteld. Deze verdieping is bereikbaar via een vlizotrap vanaf de overloop van de 1e verdieping. De ruimte is zeer goed bruikbaar als zijnde thuiswerkplek zoals de huidige eigenaren dit nu gebruiken. Tuin De diepe achtertuin heeft een situering op het noordwesten. De tuin is voorzien van een houten vlonder, bestrating en beplanting en achterin de tuin staat een houten berging. De poortdeur zorgt ervoor dat de tuin ook via het achtergelegen parkeerterrein bereikbaar is. De voortuin is ingericht met beplanting, bestrating en een pergola. Bijzonderheden Verwarming: stadsverwarming (aardwarmte), vloerverwarming (DEVO) Warmwater: stadsverwarming (DEVO) Energielabel: A+++ Isolatie: volledig geïsoleerd Bouwjaar: 2022 Tuinligging: noordwesten Aanvaarding: in overleg Is dit de woning die je zoekt? Maak dan een afspraak voor een bezichtiging! Koopovereenkomst Bij de verkoop zal er een standaard NVM koopovereenkomst worden gehanteerd. Koop je de woning zonder voorbehoud van financiering? Dan zullen wij een termijn hanteren van 6 weken na het opstellen van de koopovereenkomst voor het storten van de bankgarantie/waarborgsom. Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Lees de volledige omschrijving

Prêt immobilier berekenen

€ 425.000

Coûts d'achat (estimés): € 10.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 8.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 435.350

2,78%

Annuellement

%

€ 21.250

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 425.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
woonhuis, tussenwoning

Plan

Chambres
4 chambres
Chambres de coucher
2 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
3 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
65 m²
Superficie du terrain
98 m²
Contenu
294 m³
Autre espace intérieur
13 m²
Espace de stockage externe
6 m²
Aire de la cour arrière
52 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
2022
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Volledig geïsoleerd
Chauffage
Aardwarmte, stadsverwarming en gedeeltelijke vloerverwarming
Eau chaude
Aardwarmte, centrale voorziening en stadsverwarming
Label\u00e9nergie
A+++

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
In woonwijk
Jardin
Achtertuin en voortuin
Emplacement jardin
gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom
Sauvetage
Vrijstaande houten berging
Parkieren
Openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
02-12-2025
Date de vente
28-02-2026

Équipements de la salle de bain

Inloopdouche en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Dakraam
  • mechanische ventilatie
  • en zonnepanelen

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 3907

Google Maps

Veenendaal sur la carte

Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Veenendaal

Chiffres de logement et de quartier dans Veenendaal

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Veenendaal. En 2026 étaient 70.799 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 394.000.

Résidents

70.799

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 394.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 32.400

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

2.223

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Veenendaal
Année Résidents
2022 67.671
2023 68.525
2024 69.440
2025 70.352
2026 70.799

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Veenendaal
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 275.000
2022 EUR 303.000
2023 EUR 374.000
2024 EUR 388.000
2025 EUR 394.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 13.483 0-15: 12.536 15-25: 8.594 25-45: 18.529 45-65: 17.210

Niveau d'enseignement

Hoger

28

Praktisch

27

Middelbaar

44

Origine des habitants (2025)

Europa

3.700

Nederland

54.861

Buiten Europa

11.791

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 4.088
Appartementen 13.201
Tussenwoningen 9.773
Vrijstaande woningen 1.857
Twee-onder-één-kap woningen 2.974

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 0
1700 tot 1900 32
1900 tot 1925 722
1925 tot 1950 2.244
1950 tot 1970 2.388
1970 tot 1980 3.514
1980 tot 1990 3.818
1990 tot 2000 3.867
2000 tot 2010 1.266
2010 tot 2020 2.012
2020 en later 1.450

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

8.354

Étiquette C

8.320

Étiquette B

5.401

Étiquette D

2.259

Étiquette E

1.833

Étiquette G

1.497

Étiquette F

1.367

Étiquette A+

999

Étiquette A+++

962

Étiquette A++

716

Étiquette A++++

77

Étiquette A+++++

15

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Veenendaal
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.000 2.810
2021 1.130 2.860
2022 880 2.670
2023 740 2.510
2024 720 2.560

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 860 • Électricité: 2.770

Huurwoning

Gaz: 620 • Électricité: 2.010

Koopwoning

Gaz: 830 • Électricité: 2.840

Appartement

Gaz: 570 • Électricité: 1.970

Tussenwoning

Gaz: 740 • Électricité: 2.550

Vrijstaande woning

Gaz: 1.320 • Électricité: 4.310

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 980 • Électricité: 3.160

Activité dans Veenendaal (2025)

Handel en HORECA 1.640
Nijverheid en energie 1.185
Zakelijke dienstverlening 2.350
Overheid, onderwijs en zorg 1.705
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 740
Financiele diensten en onroerendgoed 510
Cultuur, recreatie en overige diensten 850

Nombre total d'établissements: 9.020

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Veenendaal
Période Délits
jan 2026 211
jul 2025 197
jun 2025 175
mei 2025 206
mrt 2025 214
mrt 2026 211
nov 2024 191
nov 2025 173
okt 2024 191
okt 2025 192
sep 2024 175
sep 2025 182

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Veenendaal.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Veenendaal

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Veenendaal?

Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Veenendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Veenendaal?

In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.

Meer maisons in Veenendaal

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.