Aller directement au contenu
Logo de Domicilie Makelaars Ede

Steven Peltplantsoen 6

3907KL Veenendaal • Utrecht

Vendu

€ 525.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 12.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 10.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 537.350

Prix d'achat /m²: € 4.525

Galerie de photos

Description

Duurzaam, stijlvol en luxe wonen in de Veenderij Met een speelplantsoen en een autovrij pad voor de deur, is dit een huis met een topligging. Zo woon je heel rustig, is parkeergelegenheid vlak om de hoek en hebben kinderen alle ruimte om buiten te spelen. En het huis, op nummer 6, is een echt droomhuis met energielabel A+++, een aanbouw aan de achterzijde en een fraai aangelegde tuin met een tuinkamer. Ook in huis is veel moois te zien, van een luxe keuken tot een prachtige badkamer. Er zijn drie slaapkamers op de eerste verdieping, en de tweede verdieping biedt ruimte voor nog twee kamers. De Veenderij is een fantastische nieuwbouwwijk in Veenendaal-Oost, waar veel openbaar groen en water zijn. Scholen, sportvoorzieningen, een winkelcentrum en kinderopvang zijn in de nabijheid. Hou je van wandelen of fietsen, dan is de ligging nabij de Binnenveldse Hooilanden en De Groene Grens een pluspunt. De snelwegen A12 en A30 zijn, net als uitvalswegen, goed bereikbaar. Met de auto en trein ben je zo in steden als Utrecht, Amersfoort en Arnhem. De indeling is als volgt: Begane grond: De hal is, vooral dankzij de vloer, een echte blikvanger. Verder zie je fraaie binnendeuren met zwarte deurkozijnen, stucwerk en de trap naar de eerste verdieping. Rechts in de hal zijn de meterkast, een garderobenis en de stijlvolle toiletruimte te vinden. In de woonkamer, met een aanbouw, is meer dan genoeg plek voor een grote zit- en een eethoek. Door het grote raam en de openslaande deuren, aan de zuidoostkant, valt veel licht naar binnen waardoor de woonkamer nog ruimtelijker oogt. Fraaie elementen zijn de tegelvloer met vloerverwarming, het patroonbehang bij het zitgedeelte, het stucwerk en de gekozen kleuren. Via het eetgedeelte loop je de keuken in, waar een hoge kastenwand met koffiecorner en een fraaie hoekopstelling met zitgelegenheid staan. Dit is een keuken met de wow factor, mede dankzij het zwarte houtpatroon en het betonlook aanrechtblad. De inductie kookplaat, afzuigkap, vaatwasser, combi-oven en koel-/vriescombinatie zijn ingebouwd. Eerste verdieping: Vanaf de overloop zijn drie slaapkamers en de badkamer te bereiken. De badkamer, met stucwerk en zwart sanitair, is een plaatje. Met een grote inloopdouche, wandcloset en een badmeubel met twee wastafels heeft deze badkamer alles wat je zoekt. Er zijn twee slaapkamers aan de achterzijde, waaronder de master bedroom met een vaste kastenwand. Deze kamer heeft de uitstraling van een luxe hotelkamer. De naastgelegen slaapkamer is ingericht als werkkamer, met een maatwerk bureau en kastenwand. Tweede verdieping: Een vaste trap geeft toegang tot de tweede verdieping. Hier heb je de beschikking over een grote, multifunctionele ruimte met een dakraam en een hoge nok. In de schuinten van het dak is bergruimte en vlak naast de trap is de opstelling van de wasapparatuur. Op deze verdieping is het mogelijk om twee extra (slaap)kamers te realiseren. Exterieur: De voortuin is strak aangelegd met grind, staptegels, twee vierkante plantenbakken en een beukenhaag. Het betonnen U-element kan als zitplek worden gebruikt, wat handig is als de kinderen buiten spelen. Vanuit de woonkamer is de achtertuin, op het zuidoosten, te bereiken. Het terras is van groot formaat en via de staptegels loop je naar het tweede terras, de (fietsen)berging en de fraaie tuinkamer. Deze ruimte, met glazen schuifdeuren, verlengt de seizoenen want hier kun je en groot deel van het jaar borrelen, eten en genieten. Bijzonderheden: - Dak-, gevel- en vloerisolatie; - Houten kozijnen met HR-glas; - Stadsverwarming; - Vloerverwarming op de begane grond en eerste verdieping; - 8 zonnepanelen, geplaatst in 2023; - Aanbouw aan de achterzijde; - Veranda (2024) in de achtertuin; - Energielabel A+++. - Volgens de NEN 2580 certificering bedraagt het woonoppervlak van de woning circa 93 m2. Door het plaatsen van een groter dakraam met een glasoppervlak groter dan 0,5 m2 op de tweede verdieping, kan het NEN 2580 gecertificeerde woonoppervlak vergroot worden naar circa 116 m2.

Prêt immobilier berekenen

€ 525.000

Coûts d'achat (estimés): € 12.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 10.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 537.350

3,04%

Annuellement

%

€ 26.250

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 525.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
woonhuis, tussenwoning

Plan

Chambres
5 chambres
Chambres de coucher
4 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
3 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
116 m²
Superficie du terrain
130 m²
Contenu
408 m³
Autre espace intérieur
23 m²
Espace de stockage externe
5 m²
Aire de la cour arrière
54 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
2023
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Driedubbel glas en volledig geïsoleerd
Chauffage
Stadsverwarming
Eau chaude
Stadsverwarming
Label\u00e9nergie
A+++

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Jardin
Achtertuin en voortuin
Emplacement jardin
gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom
Sauvetage
Vrijstaande houten berging
Parkieren
Openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
23-06-2025
Date de vente
13-08-2025

Équipements de la salle de bain

Dubbele wastafel, inloopdouche, toilet, en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Buitenzonwering
  • dakraam
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • schuifpui
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 3907

Google Maps

Veenendaal sur la carte

Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Veenendaal

Chiffres de logement et de quartier dans Veenendaal

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Veenendaal. En 2026 étaient 70.799 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 394.000.

Résidents

70.799

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 394.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 32.400

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

2.223

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Veenendaal
Année Résidents
2022 67.671
2023 68.525
2024 69.440
2025 70.352
2026 70.799

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Veenendaal
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 275.000
2022 EUR 303.000
2023 EUR 374.000
2024 EUR 388.000
2025 EUR 394.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 13.483 0-15: 12.536 15-25: 8.594 25-45: 18.529 45-65: 17.210

Niveau d'enseignement

Hoger

28

Praktisch

27

Middelbaar

44

Origine des habitants (2025)

Europa

3.700

Nederland

54.861

Buiten Europa

11.791

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 4.088
Appartementen 13.201
Tussenwoningen 9.773
Vrijstaande woningen 1.857
Twee-onder-één-kap woningen 2.974

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 0
1700 tot 1900 32
1900 tot 1925 722
1925 tot 1950 2.244
1950 tot 1970 2.388
1970 tot 1980 3.514
1980 tot 1990 3.818
1990 tot 2000 3.867
2000 tot 2010 1.266
2010 tot 2020 2.012
2020 en later 1.450

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

8.354

Étiquette C

8.320

Étiquette B

5.401

Étiquette D

2.259

Étiquette E

1.833

Étiquette G

1.497

Étiquette F

1.367

Étiquette A+

999

Étiquette A+++

962

Étiquette A++

716

Étiquette A++++

77

Étiquette A+++++

15

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Veenendaal
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.000 2.810
2021 1.130 2.860
2022 880 2.670
2023 740 2.510
2024 720 2.560

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 860 • Électricité: 2.770

Huurwoning

Gaz: 620 • Électricité: 2.010

Koopwoning

Gaz: 830 • Électricité: 2.840

Appartement

Gaz: 570 • Électricité: 1.970

Tussenwoning

Gaz: 740 • Électricité: 2.550

Vrijstaande woning

Gaz: 1.320 • Électricité: 4.310

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 980 • Électricité: 3.160

Activité dans Veenendaal (2025)

Handel en HORECA 1.640
Nijverheid en energie 1.185
Zakelijke dienstverlening 2.350
Overheid, onderwijs en zorg 1.705
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 740
Financiele diensten en onroerendgoed 510
Cultuur, recreatie en overige diensten 850

Nombre total d'établissements: 9.020

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Veenendaal
Période Délits
jan 2026 211
jul 2025 197
jun 2025 175
mei 2025 206
mrt 2025 214
mrt 2026 211
nov 2024 191
nov 2025 173
okt 2024 191
okt 2025 192
sep 2024 175
sep 2025 182

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Veenendaal.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Veenendaal

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Veenendaal?

Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Veenendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Veenendaal?

In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.

Meer maisons in Veenendaal

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.