Aller directement au contenu
Logo de Adviesgroep Somers & Brabant B.V.

Hendrik van Veldekestraat 15

6367SE Voerendaal • Limburg

Vendu sous réserve

€ 374.500 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 9.340

2 % de taxe sur le transfert (€ 7.490) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 383.840

Prix d'achat /m²: € 3.314

Galerie de photos

Description

Hendrik van Veldekestraat 15 Voerendaal is een instapklare, geschakelde twee-onder-een-kapwoning met 4 slaapkamers, ideaal voor gezinnen. De indeling begint op de begane grond met een entree, ontvangsthal met garderobe en modern hangend toilet met fonteintje. In de leefruimte staat een 2022 geïnvesteerde open keuken in de aanbouw, voorzien van grindvloer, lichtstraat en grote ramen voor veel daglicht. De keuken is uitgerust met inductiekookplaat, geïntegreerde afzuiging, koelkast, vaatwasser, oven en oven. Via een tussenhal leidt de trap naar de eerste verdieping met overloop, geheel betegelde badkamer met ligbad, wastafel en designradiator. Uit de eerste verdieping is toegang tot drie slaapkamers en een vaste trap naar de zolderverdieping, waar een vierde slaapkamer is aangelegd en extra ruimte voor technische installaties (CV-combi, ventilatieunit, witgoedaansluiting). Buiten staat een onderhouden achtertuin met stenen berging, bestrating en kunstgras, aansluitend op een brandgang. De voortuin is bestraten met siergrind en toegankelijk via een brandgang. De woonoppervlakte bedraagt 113 m², met een perceel van 183 m². De woning is uitgerust met vloerverwarming (2022), airco (2021), rolluiken, glasvezelinternet en isolerende kozijnen. Het energielabel is C, gemeten bij de oude CV-ketel. De woning is in medio juli beschikbaar en ligt in

Prêt immobilier berekenen

€ 374.500

Coûts d'achat (estimés): € 9.340

2 % de taxe sur le transfert (€ 7.490) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 383.840

2,78%

Annuellement

%

€ 18.725

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 374.500 k.k.
Statut
Vendu sous réserve
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning

Plan

Chambres
5 chambres
Chambres de coucher
4 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
3 woonlagen en een zolder

Surfaces et volumes

Superficie habitable
113 m²
Superficie du terrain
183 m²
Contenu
397 m³
Espace de stockage externe
13 m²
Aire de la cour arrière
79 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1985
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Dakisolatie en dubbel glas
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Atag (gas gestookt combiketel uit 2024, eigendom)
Label\u00e9nergie
C

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg en in woonwijk
Jardin
Achtertuin
Emplacement jardin
Gelegen op het noorden bereikbaar via achterom
Sauvetage
Vrijstaande stenen berging
Parkieren
Op eigen terrein en openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
31-03-2026

Équipements de la salle de bain

Ligbad en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Dakraam
  • mechanische ventilatie
  • en rolluiken

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 6367

Google Maps

Voir Voerendaal sur la carte

Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Voerendaal

Chiffres de logement et de quartier dans Voerendaal

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Voerendaal. En 2026 étaient 8.015 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 334.618.

Résidents

8.015

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 334.618

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 28.089

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

213

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Voerendaal
Année Résidents
2021 8.125
2022 8.075
2023 8.030
2024 7.980
2025 8.020
2026 8.015

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Voerendaal
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 247.400
2022 EUR 264.030
2023 EUR 309.394
2024 EUR 308.610
2025 EUR 334.618

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 2.370 0-15: 1.120 15-25: 700 25-45: 1.665 45-65: 2.135

Niveau d'enseignement

Hoger

2.020

Praktisch

1.270

Middelbaar

2.420

Origine des habitants (2025)

Europa

765

Nederland

6.765

Buiten Europa

485

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 732
Appartementen 552
Tussenwoningen 1.091
Vrijstaande woningen 705
Twee-onder-één-kap woningen 887

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 12
1700 tot 1900 161
1900 tot 1925 168
1925 tot 1950 217
1950 tot 1970 1.333
1970 tot 1980 676
1980 tot 1990 531
1990 tot 2000 230
2000 tot 2010 247
2010 tot 2020 162
2020 en later 37

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

997

Étiquette B

673

Étiquette A

641

Étiquette D

543

Étiquette F

434

Étiquette G

361

Étiquette E

219

Étiquette A+

36

Étiquette A++

21

Étiquette A++++

8

Étiquette A+++

7

Étiquette A+++++

0

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Voerendaal
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.389 2.911
2021 1.600 2.984
2022 1.237 2.811
2023 1.010 2.732
2024 976 2.787

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 979 • Électricité: 2.681

Huurwoning

Gaz: 805 • Électricité: 2.060

Koopwoning

Gaz: 1.114 • Électricité: 3.057

Appartement

Gaz: 680 • Électricité: 1.756

Tussenwoning

Gaz: 914 • Électricité: 2.568

Vrijstaande woning

Gaz: 1.394 • Électricité: 3.782

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.073 • Électricité: 2.759

Activité dans Voerendaal (2025)

Handel en HORECA 150
Nijverheid en energie 115
Zakelijke dienstverlening 190
Overheid, onderwijs en zorg 170
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 25
Financiele diensten en onroerendgoed 40
Cultuur, recreatie en overige diensten 95

Nombre total d'établissements: 825

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Voerendaal
Période Délits
jan 2026 11
jul 2025 16
jun 2025 18
mei 2025 12
mrt 2025 28
mrt 2026 9
nov 2024 19
nov 2025 9
okt 2024 18
okt 2025 19
sep 2024 25
sep 2025 18

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Voerendaal.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Voerendaal

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Voerendaal?

Voerendaal telt in 2026 ongeveer 8.015 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Voerendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Voerendaal is in 2025 circa € 334.618.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Voerendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Voerendaal ligt rond € 28.089 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Voerendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 213 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Voerendaal?

In Voerendaal komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.091 woningen.

Meer maisons in Voerendaal

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.