Aller directement au contenu
Logo de Met Maurice méér makelaar

Diedenweg 101 II

6706CL Wageningen • Gelderland

€ 300.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 7.850

2 % de taxe sur le transfert (€ 6.000) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 307.850

Prix d'achat /m²: € 4.761

Galerie de photos

Diedenweg 101 II Wageningen
Photo 34

Description

Licht, lucht en uitzicht aan de Diedenweg! Aan de geliefde Diedenweg, op de bovenste etage van een kleinschalig complex, ligt dit sfeervolle 3-kamerappartement. Zodra je binnenkomt, ervaar je de prettige lichtinval en de warme uitstraling van het interieur. Vanuit de woonkamer en het balkon kijk je uit over de Wageningse Eng – een uitzicht dat nooit verveelt en elke dag iets nieuws laat zien. Jouw stijl? Het appartement is met smaak ingericht en straalt rust en comfort uit. De ligging op de bovenste verdieping zorgt bovendien voor veel privacy en een bijzonder gevoel van ruimte. En het uitzicht? Dat is een plaatje! Jouw indeling? Dit appartement heeft een heerlijke lichte woonkamer en een fijne plek voor de eettafel waar je jouw vrienden voor een borrel of etentje kan ontvangen. Verder heeft het 2 slaapkamers waarvan 1 zelfs met hotelgevoel! Uiteraard is er nog een keuken en kan je zelfs op 2 balkons rekenen. Het ochtendzonnetje op het ene balkon en de middag- en avondzon op het andere. Hoe lekker is dat? Opbergruimte is ook belangrijk. Dat weten we als geen ander. Daarom is het fijn dat er nog een aparte berging voor jouw spulletjes-die-je-liever-niet-kwijt-wil is. Jouw toekomst? Het appartement heeft nu energielabel D. Maar de VVE heeft plannen voor een omvangrijk verduurzamingstraject. Een mooi vooruitzicht dat dit appartement niet alleen aangenaam maakt om nu in te wonen, maar ook toekomstbestendiger en energiezuiniger. Jouw thuis? Dit is een plek waar je je meteen thuis voelt – met uitzicht dat je elke dag opnieuw laat glimlachen. Wacht dus niet te lang en plan snel een persoonlijke rondleiding. Dit kan op de speciale website die we voor dit appartement hebben laten maken (zie hiervoor onze eigen site). Hier vind je meteen ook veel info over deze woning (inclusief de verkoopprocedure). Bel je liever voor een afspraak. Dan horen we graag van je. Groet! Birgit en Maurice Beckers

Prêt immobilier berekenen

€ 300.000

Coûts d'achat (estimés): € 7.850

2 % de taxe sur le transfert (€ 6.000) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 307.850

2,78%

Annuellement

%

€ 15.000

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 300.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
appartement, portiekflat (appartement)

Plan

Chambres
3 chambres
Chambres de coucher
2 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
1 woonlaag en een vliering
Situé à
4e woonlaag

Surfaces et volumes

Superficie habitable
63 m²
Contenu
207 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
7 m²
Espace de stockage externe
9 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1954
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Isolation
Dakisolatie, grotendeels dubbelglas en vloerisolatie
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Remeha Avanta (gas gestookt combiketel uit 2009, eigendom)
Label\u00e9nergie
D

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom
VvE inscrit KVKn
Oui
Assemblée annuelle du VvE
Oui
Fonds de réserve VvE présent
Oui
Plan d'entretien VvE
Oui
Assurance de copropriété VvE
Oui

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan drukke weg, open ligging en vrij uitzicht
Sauvetage
Inpandig
Parkieren
Openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
04-10-2025
Date de vente
21-02-2026

Équipements de la salle de bain

Ligbad en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Glasvezelkabel en natuurlijke ventilatie

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 6706

Google Maps

Localisation de Wageningen

Aperçu spatial du site de travail dans Wageningen

Chiffres de logement et de quartier dans Wageningen

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Wageningen. En 2026 étaient 42.779 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 362.000.

Résidents

42.779

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 362.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 31.300

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

1.384

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Wageningen
Année Résidents
2022 39.939
2023 40.960
2024 42.579
2025 42.790
2026 42.779

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Wageningen
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 257.000
2022 EUR 291.000
2023 EUR 346.000
2024 EUR 352.000
2025 EUR 362.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 7.511 0-15: 4.839 15-25: 9.555 25-45: 12.395 45-65: 8.479

Niveau d'enseignement

Hoger

53

Praktisch

18

Middelbaar

28

Origine des habitants (2025)

Europa

5.035

Nederland

28.591

Buiten Europa

9.164

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 2.081
Appartementen 10.308
Tussenwoningen 4.255
Vrijstaande woningen 1.334
Twee-onder-één-kap woningen 1.513

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 4
1700 tot 1900 328
1900 tot 1925 563
1925 tot 1950 1.462
1950 tot 1970 2.138
1970 tot 1980 1.611
1980 tot 1990 982
1990 tot 2000 1.247
2000 tot 2010 768
2010 tot 2020 1.229
2020 en later 854

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

5.312

Étiquette C

4.621

Étiquette B

3.073

Étiquette D

1.728

Étiquette G

1.481

Étiquette E

1.262

Étiquette F

798

Étiquette A+++

553

Étiquette A+

323

Étiquette A++++

278

Étiquette A++

217

Étiquette A+++++

10

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Wageningen
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.000 2.460
2021 1.060 2.500
2022 840 2.340
2023 710 2.220
2024 690 2.270

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 760 • Électricité: 2.460

Huurwoning

Gaz: 630 • Électricité: 1.870

Koopwoning

Gaz: 820 • Électricité: 2.690

Appartement

Gaz: 600 • Électricité: 1.750

Tussenwoning

Gaz: 600 • Électricité: 2.460

Vrijstaande woning

Gaz: 1.500 • Électricité: 3.910

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.040 • Électricité: 2.800

Activité dans Wageningen (2025)

Handel en HORECA 650
Nijverheid en energie 425
Zakelijke dienstverlening 1.535
Overheid, onderwijs en zorg 945
Landbouw, bosbouw en visserij 80
Vervoer, informatie en communicatie 335
Financiele diensten en onroerendgoed 165
Cultuur, recreatie en overige diensten 515

Nombre total d'établissements: 4.655

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Wageningen
Période Délits
jan 2026 119
jul 2025 130
jun 2025 124
mei 2025 144
mrt 2025 112
mrt 2026 123
nov 2024 124
nov 2025 117
okt 2024 152
okt 2025 104
sep 2024 121
sep 2025 127

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Wageningen.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Wageningen

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Wageningen?

Wageningen telt in 2026 ongeveer 42.779 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Wageningen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Wageningen is in 2025 circa € 362.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Wageningen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Wageningen ligt rond € 31.300 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Wageningen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.384 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Wageningen?

In Wageningen komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 10.308 woningen.

Meer maisons in Wageningen

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.