Aller directement au contenu
Logo de Makelaardij Terschelling

Burgemeester Mentzstraat 26

8881AL West-Terschelling • Fryslân

Disponible

€ 355.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 8.950

2 % de taxe sur le transfert (€ 7.100) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 363.950

Prix d'achat /m²: € 4.931

Galerie de photos

Description

TE KOOP: Charmante en keurig gerenoveerde twee-onder-één-kapwoning in de dorpskern van West-Terschelling Midden in het karakteristieke Oud-West bevindt zich deze sfeervolle en eigentijdse twee-onder-één-kapwoning aan de gezellige Burgemeester Mentzstraat. Deze woning is in 2020 volledig gerenoveerd en biedt een comfortabele combinatie van hedendaags wooncomfort en een warme, huiselijke uitstraling. Daarmee vormt dit een ideale woning voor starters die graag willen wonen op een centrale locatie op West-Terschelling. Burgemeester Mentzstraat 26 beschikt over een gezellige woonkamer met een prettige lichtinval, die in open verbinding staat met het eetgedeelte en de moderne keukenopstelling. De keuken is modern en uitgevoerd met diverse eigentijdse voorzieningen en beschikt over een bar met daarnaast een praktische kelderkast. Dankzij de eigentijdse en open indeling ontstaat een fijne en uitnodigende leefruimte. Op de verdieping bevinden zich twee slaapkamers, waarvan één bijzonder ruim van formaat. Tevens is hier een fraaie, moderne badkamer gerealiseerd, uitgevoerd met een wastafelmeubel, toilet en comfortabele regendouche. Op de begane grond bevindt zich daarnaast een separaat toilet in de praktische bijkeuken. Vanuit de bijkeuken is het beschutte binnenplaatsje bereikbaar, met een achterom naar de Burgemeester Mentzstraat. De huisvestingsverordening gemeente Terschelling 2023, laatst gewijzigd 16-12-2025, is van toepassing op deze woonruimte. Dit heeft tot gevolg dat de woonruimte alleen voor bewoning in gebruik genomen mag worden als daarvoor een huisvestingsvergunning is verleend. Mensen met economische of maatschappelijke binding aan Terschelling komen met voorrang in aanmerking voor een huisvestingsvergunning. Voor meer informatie verwijzen wij u door naar de website van de gemeente Terschelling. Indeling Middels de entree aan de westzijde betreedt u de woning in de hal. De hal biedt toegang tot de trapopgang en de woonkamer. De woonkamer loopt over in de open keuken, die toegang biedt tot de bijkeuken. De bijkeuken biedt toegang tot het separate toilet en het binnenplaatsje met achterom. Woonkamer, afmeting ca. 3.05/4.00 x 8.00 m (incl. open keuken) Bijkeuken, afmeting ca. 2.15 x 3.55 m Toilet, afmeting ca. 0.95 x 1.10 m Hal, afmeting ca. 1.00 x 5.40 m (incl. trapopgang) Eerste verdieping Middels de trapopgang bereikt u de overloop die toegang biedt tot de twee slaapkamers en de badkamer. Slaapkamer (1), afmeting ca. 4.00 x 3.25/4.20 m (incl. inloopkast) Slaapkamer (2), afmeting ca. 2.10/2.30 x 3.55 m Badkamer, afmeting ca. 1.50 x 2.26 m Tweede verdieping Bergzolder aanwezig, bereikbaar middels vlizotrap. Tuin De woning beschikt over een klein binnenplaatsje met achteruitgang. Bijzonderheden * Bezichtigingen op afspraak; * Oplevering, in onderling overleg; * De verkoper behoudt zich het recht van gunning voor; * Huisvestingsverordening Gemeente Terschelling is van toepassing op deze woning. Voor meer informatie over deze woning of het plannen van een bezichtiging, kunt u contact opnemen met Makelaardij Terschelling. Bel 0562 448433 of stuur een e-mail naar Wij staan graag voor u klaar!

Prêt immobilier berekenen

€ 355.000

Coûts d'achat (estimés): € 8.950

2 % de taxe sur le transfert (€ 7.100) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 363.950

2,78%

Annuellement

%

€ 17.750

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 355.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning

Plan

Chambres
3 chambres
Chambres de coucher
2 chambres de coucher

Surfaces et volumes

Superficie habitable
72 m²
Superficie du terrain
58 m²
Contenu
230 m³

Bâtiment et énergie

Année de construction
1930
Mode de construction
Bestaande bouw
Chauffage
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Label\u00e9nergie
NIET BESCHIKBAAR

Planification

Proposé depuis
12-05-2026

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 8881

Google Maps

Voir West-Terschelling sur la carte

Explorez West-Terschelling et les environs

Chiffres de logement et de quartier dans West-Terschelling

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans West-Terschelling. En 2025 étaient 2.613 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 411.241.

Résidents

2.613

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 411.241

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 30.120

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

55

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in West-Terschelling
Année Résidents
2021 2.531
2022 2.583
2023 2.571
2024 2.550
2025 2.613

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en West-Terschelling
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 296.511
2022 EUR 358.185
2023 EUR 394.266
2024 EUR 390.624
2025 EUR 411.241

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 652 0-15: 280 15-25: 412 25-45: 612 45-65: 647

Niveau d'enseignement

Hoger

490

Praktisch

330

Middelbaar

1.080

Origine des habitants (2025)

Europa

199

Nederland

2.264

Buiten Europa

147

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 214
Appartementen 209
Tussenwoningen 266
Vrijstaande woningen 323
Twee-onder-één-kap woningen 241

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 8
1700 tot 1900 154
1900 tot 1925 151
1925 tot 1950 276
1950 tot 1970 325
1970 tot 1980 162
1980 tot 1990 38
1990 tot 2000 130
2000 tot 2010 56
2010 tot 2020 68
2020 en later 30

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette G

366

Étiquette A

315

Étiquette B

245

Étiquette C

213

Étiquette F

161

Étiquette D

130

Étiquette A+

89

Étiquette E

63

Étiquette A++

24

Étiquette A+++

24

Étiquette A++++

3

Étiquette A+++++

0

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en West-Terschelling
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.370 2.626
2021 1.582 2.682
2022 1.211 2.473
2023 1.036 2.280
2024 1.006 2.273

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 991 • Électricité: 2.011

Huurwoning

Gaz: 923 • Électricité: 2.061

Koopwoning

Gaz: 1.127 • Électricité: 2.434

Appartement

Gaz: 853 • Électricité: 2.271

Tussenwoning

Gaz: 893 • Électricité: 2.011

Vrijstaande woning

Gaz: 1.270 • Électricité: 2.637

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.069 • Électricité: 2.208

Activité dans West-Terschelling (2025)

Handel en HORECA 130
Nijverheid en energie 60
Zakelijke dienstverlening 85
Overheid, onderwijs en zorg 65
Landbouw, bosbouw en visserij 5
Vervoer, informatie en communicatie 30
Financiele diensten en onroerendgoed 35
Cultuur, recreatie en overige diensten 55

Nombre total d'établissements: 469

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans West-Terschelling
Période Délits
jan 2025 5
jan 2026 3
jul 2025 10
jun 2025 5
mei 2025 6
mrt 2025 4
nov 2024 5
nov 2025 1
okt 2024 3
okt 2025 3
sep 2024 6
sep 2025 8

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de West-Terschelling.

Questions fréquemment posées sur le logement dans West-Terschelling

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft West-Terschelling?

West-Terschelling telt in 2025 ongeveer 2.613 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in West-Terschelling?

De gemiddelde WOZ-waarde in West-Terschelling is in 2025 circa € 411.241.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in West-Terschelling?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in West-Terschelling ligt rond € 30.120 per jaar.

Hoe veilig is wonen in West-Terschelling?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 55 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in West-Terschelling?

In West-Terschelling komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 323 woningen.

Meer maisons in West-Terschelling

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.