Aller directement au contenu
Logo de Greeven NVM Makelaardij o.g.

Hogeweg 56 F 6

2042GJ Zandvoort • Noord-Holland

Vendu

€ 299.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 7.830

2 % de taxe sur le transfert (€ 5.980) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 306.830

Prix d'achat /m²: € 5.537

Galerie de photos

Description

Instapklaar wonen in het hart van Zandvoort In het gezellige centrum van Zandvoort ligt dit sfeervolle 2-kamerappartement op de 2e verdieping van een verzorgd appartementencomplex. Een ideale woning voor wie comfortabel wil wonen op loopafstand van winkels, horeca, strand en openbaar vervoer. De lichte woonkamer beschikt over een grote raampartij en biedt toegang tot het balkon met vrij uitzicht. Hier kun je heerlijk ontspannen en genieten van de omgeving. De open keuken sluit naadloos aan op de woonkamer en zorgt voor een prettige, open leefruimte. De ruime slaapkamer is praktisch ingedeeld en voorzien van een tussenwand, waardoor er een fijne werkplek is gecreëerd. Daarnaast beschikt de kamer over een royale kastenwand met volop opbergruimte. Ben je op zoek naar een comfortabel appartement op een toplocatie in Zandvoort? Dan is Hogeweg 56 F6 zeker een bezichtiging waard! Bezichtigingsdagen: - Vrijdag 20 februari - Maandag 23 februari - Woensdag 25 februari Indeling Via de hoofdentree met brievenbussen, bellentableau, lift en doorgang naar de bergingen. Tweede verdieping: Entree, tochtportaal, hal met meterkast en handige vaste kast voor garderobe. Aan de achterzijde van de woning bevindt zich de woonkamer met open keuken voorzien van: inductie kookplaat, afzuigkap, koelkast en oven. Vanuit de woonkamer is er ook toegang naar het balkon. Badkamer met wastafelmeubel, toilet, douche en wasmachine aansluiting. Aan de voorzijde van de woning is de slaapkamer gelegen met tussenwand waar een thuiswerkplek gecreëerd is en een grote kastenwand staat. Bijzonderheden: - Balkon met vrij uitzicht over het centrum; - Zeer royale slaapkamer met gevoel van 2 kamers; - Woonkamer met open keuken en toegang naar balkon; - Berging op de begane grond; - Praktisch ingedeelde badkamer met wasmachine opstelling; - Zeer centrale ligging, op loopafstand van centrum, strand, duinen en NS-station; - Parkeren middels vergunning (1e vergunning is gratis) en parkeergelegenheid op terrein van de VVE; - Servicekosten € 307,= per maand inclusief voorschot stookkosten (€87,= p.m.), water, verzekeringen, lift, schoonmaak en reserveringen toekomstig onderhoud; - Oplevering in overleg, kan snel; - Woonoppervlakte 54 m²; - Zie digitale plattegronden voor details. Vraagprijs: € 299.000,= k.k. Lees de volledige omschrijving

Prêt immobilier berekenen

€ 299.000

Coûts d'achat (estimés): € 7.830

2 % de taxe sur le transfert (€ 5.980) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 306.830

2,78%

Annuellement

%

€ 14.950

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 299.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
appartement, galerijflat (appartement)

Plan

Chambres
2 chambres
Chambres de coucher
1 chambre de bonne
Salles de bain
1 badkamer
Parquets
1 woonlaag
Situé à
2e woonlaag

Surfaces et volumes

Superficie habitable
54 m²
Contenu
166 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
5 m²
Espace de stockage externe
6 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1975
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Isolation
Dubbel glas
Chauffage
Blokverwarming
Eau chaude
Centrale voorziening
Label\u00e9nergie
D

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom
VvE inscrit KVKn
Oui
Assemblée annuelle du VvE
Oui
Fonds de réserve VvE présent
Oui
Plan d'entretien VvE
Oui
Assurance de copropriété VvE
Oui

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
In centrum, in woonwijk en vrij uitzicht
Sauvetage
Box
Parkieren
Betaald parkeren en parkeervergunningen

Planification

Proposé depuis
17-02-2026
Date de vente
03-04-2026

Équipements de la salle de bain

Douche, toilet, en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Lift

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 2042

Google Maps

Zandvoort sur la carte

Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Zandvoort

Chiffres de logement et de quartier dans Zandvoort

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Zandvoort. En 2025 étaient 16.365 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 447.203.

Résidents

16.365

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 447.203

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 36.191

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

1.062

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Zandvoort
Année Résidents
2021 16.135
2022 16.065
2023 16.505
2024 16.450
2025 16.365

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Zandvoort
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 361.785
2022 EUR 393.086
2023 EUR 437.155
2024 EUR 430.941
2025 EUR 447.203

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 4.345 0-15: 1.995 15-25: 1.540 25-45: 3.525 45-65: 4.970

Niveau d'enseignement

Hoger

3.870

Praktisch

3.710

Middelbaar

4.690

Origine des habitants (2025)

Europa

2.095

Nederland

11.850

Buiten Europa

2.435

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 1.165
Appartementen 5.069
Tussenwoningen 2.280
Vrijstaande woningen 514
Twee-onder-één-kap woningen 521

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 0
1700 tot 1900 91
1900 tot 1925 1.083
1925 tot 1950 887
1950 tot 1970 1.956
1970 tot 1980 397
1980 tot 1990 770
1990 tot 2000 486
2000 tot 2010 166
2010 tot 2020 284
2020 en later 64

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

1.922

Étiquette A

1.579

Étiquette E

1.379

Étiquette D

1.249

Étiquette B

907

Étiquette F

859

Étiquette G

758

Étiquette A+

169

Étiquette A+++

137

Étiquette A++

68

Étiquette A++++

8

Étiquette A+++++

0

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Zandvoort
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.135 2.657
2021 1.296 2.726
2022 1.019 2.536
2023 871 2.379
2024 850 2.394

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 1.165 • Électricité: 2.975

Huurwoning

Gaz: 786 • Électricité: 1.903

Koopwoning

Gaz: 905 • Électricité: 2.745

Appartement

Gaz: 673 • Électricité: 1.913

Tussenwoning

Gaz: 913 • Électricité: 2.591

Vrijstaande woning

Gaz: 1.674 • Électricité: 4.242

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.282 • Électricité: 3.209

Activité dans Zandvoort (2025)

Handel en HORECA 600
Nijverheid en energie 410
Zakelijke dienstverlening 760
Overheid, onderwijs en zorg 385
Landbouw, bosbouw en visserij 0
Vervoer, informatie en communicatie 185
Financiele diensten en onroerendgoed 165
Cultuur, recreatie en overige diensten 335

Nombre total d'établissements: 2.850

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Zandvoort
Période Délits
jan 2025 51
jan 2026 56
jul 2025 97
jun 2025 110
mei 2025 112
mrt 2025 82
nov 2024 58
nov 2025 64
okt 2024 86
okt 2025 66
sep 2024 104
sep 2025 85

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Zandvoort.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Zandvoort

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Zandvoort?

Zandvoort telt in 2025 ongeveer 16.365 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Zandvoort?

De gemiddelde WOZ-waarde in Zandvoort is in 2025 circa € 447.203.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Zandvoort?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Zandvoort ligt rond € 36.191 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Zandvoort?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.062 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Zandvoort?

In Zandvoort komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 5.069 woningen.

Meer maisons in Zandvoort

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.