Résidents
134.147
Dernière année: 2026
Goed nieuws! In het moderne wooncomplex aan het Wipstrikpark komt per 1 juni 2026 opnieuw een ruim en comfortabel appartement beschikbaar. Met circa 90 m² woonoppervlakte, energielabel A en een praktische indeling biedt dit appartement een fijne combinatie van ruimte, comfort en duurzaamheid. Ideaal voor wie rustig wil wonen, maar toch dicht bij het centrum van Zwolle wil zitten. Let op: de interieurfoto’s zijn afkomstig van een vergelijkbaar appartement. Kenmerken Beschikbaar per: 1 juni 2026 Huurprijs appartement: € 1.695 per maand Servicekosten: € 77 per maand Parkeerplaats: € 55 per maand Totale maandelijkse huursom: € 1.827 per maand inclusief servicekosten en parkeerplaats Exclusief: gas, water, elektra, tv en internet Waarborgsom: 2 maanden kale huur Contract: onbepaalde tijd met een minimale huurduur van 12 maanden Parkeren: eigen parkeerplaats bij het appartement. Deze parkeerplaats is verplicht en niet optioneel. Indeling en voorzieningen Het appartement is comfortabel en praktisch ingedeeld en beschikt onder andere over een ruim balkon, een moderne keuken en een strakke badkamer. Door de prettige ligging geniet je van veel lichtinval en een fijne woonbeleving. Omgeving Wipstrikpark staat bekend om het groene en rustige karakter en ligt op slechts circa 10 minuten fietsen van de bruisende binnenstad van Zwolle. Winkels, horeca en cultuur zijn dichtbij, terwijl je thuis juist de rust ervaart. Ook het Almelose Kanaal, parken, supermarkten, scholen en sportvoorzieningen liggen op korte afstand. Screening en procedure Screening wordt uitgevoerd door Huurcheck Nederland, onder andere via BKR, EDR, Focum en een ID check. Aan deze informatie kunnen geen rechten worden ontleend. Meer over de procedure is te vinden via ****** huurder. Interesse? Ben je op zoek naar een ruim, modern en comfortabel appartement op een fijne locatie in Zwolle? Neem dan gerust contact op voor meer informatie of om een bezichtiging in te plannen.
Bergruimte Toilet
Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Zwolle
Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Zwolle. En 2026 étaient 134.147 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 375.000.