In Gouda staat De Huizenbemiddelaar c.s. voor betrouwbare en transparante hulp bij het kopen of verkopen van woningen. Met een sterke focus op klantgerichtheid en snelle resultaten, zorgen wij ervoor dat uw woonwens of verkoopdoel efficiënt en stressvrij wordt bereikt. Wij werken met een duidelijke en open communicatie, waarbij uw belangen centraal staan. Onze ervaring in de regio Gouda en onze toegewijde benadering zorgen voor een rust...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Ingelandslag 29
2805DL Gouda
€ 485.000 k.k.
€ 4.409/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 110 m²
- Fläche des Grundstücks
- 133 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verkauft unter Vorbehalt
Achthovenpolderpad 2
2807KK Gouda
€ 495.000 k.k.
€ 4.381/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 113 m²
- Fläche des Grundstücks
- 217 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verkauft unter Vorbehalt
Beatrix Hoeve 35
2804HC Gouda
€ 465.000 k.k.
€ 4.266/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 109 m²
- Fläche des Grundstücks
- 150 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Bestellt
Land voor Water 58
2841NM Moordrecht
€ 800.000 k.k.
€ 6.451/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 124 m²
- Fläche des Grundstücks
- 504 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verkauft
Kamgras 7
2804NP Gouda
€ 745.000 k.k.
€ 4.598/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 162 m²
- Fläche des Grundstücks
- 273 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verkauft
Voorwillenseweg 117
2806ZE Gouda
€ 660.000 k.k.
€ 6.285/m²
FAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 105 m²
- Fläche des Grundstücks
- 582 m²
- Schlafzimmer
- 3