In Gouda staat De Huizenbemiddelaar c.s. voor betrouwbare en transparante hulp bij het kopen of verkopen van woningen. Met een sterke focus op klantgerichtheid en snelle resultaten, zorgen wij ervoor dat uw woonwens of verkoopdoel efficiënt en stressvrij wordt bereikt. Wij werken met een duidelijke en open communicatie, waarbij uw belangen centraal staan. Onze ervaring in de regio Gouda en onze toegewijde benadering zorgen voor een rust...
Current housing stock
-
- Available
Ingelandslag 29
2805DL Gouda
€ 485.000 k.k.
€ 4.409/m²
BSave as favorite- Living area
- 110 m²
- Land area
- 133 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Sold subject to confirmation
Achthovenpolderpad 2
2807KK Gouda
€ 495.000 k.k.
€ 4.381/m²
ASave as favorite- Living area
- 113 m²
- Land area
- 217 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Sold subject to confirmation
Beatrix Hoeve 35
2804HC Gouda
€ 465.000 k.k.
€ 4.266/m²
BSave as favorite- Living area
- 109 m²
- Land area
- 150 m²
- Bedrooms
- 5
-
- Purchased
Land voor Water 58
2841NM Moordrecht
€ 800.000 k.k.
€ 6.451/m²
BSave as favorite- Living area
- 124 m²
- Land area
- 504 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Sold
Kamgras 7
2804NP Gouda
€ 745.000 k.k.
€ 4.598/m²
ASave as favorite- Living area
- 162 m²
- Land area
- 273 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Sold
Voorwillenseweg 117
2806ZE Gouda
€ 660.000 k.k.
€ 6.285/m²
FSave as favorite- Living area
- 105 m²
- Land area
- 582 m²
- Bedrooms
- 3