Makelaar André - Beste makelaar 2024 en 2025!
In Alblasserdam staat Makelaar André bekend als de beste makelaar van 2024 en 2025. Met een sterke focus op klantgerichtheid en transparante communicatie zorgen we ervoor dat elke verhandeling soepel en stressvrij verloopt. Onze expertise ligt in het combineren van marktkennis met persoonlijke aandacht, zodat u altijd op de hoogte bent van de juiste stappen in uw woningproces. Wij bieden diensten aan zoals verkoop, aankoop en taxaties....
Current housing stock
-
- Available
De Heerlijkheid 127
3344BP Hendrik-Ido-Ambacht
€ 529.500 k.k.
ASave as favorite- Living area
- 101 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Burgemeester Nieborgstraat 15
2957KJ Nieuw-Lekkerland
€ 595.000 k.k.
€ 4.837/m²
CSave as favorite- Living area
- 123 m²
- Land area
- 258 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Haadstrjitte 16
9141TS Wierum
€ 245.000 k.k.
€ 2.269/m²
ESave as favorite- Living area
- 108 m²
- Land area
- 197 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Wolvenburg 6
2994DM Barendrecht
€ 750.000 k.k.
€ 5.102/m²
ASave as favorite- Living area
- 147 m²
- Land area
- 232 m²
- Bedrooms
- 5
-
- Available
Steekkant 135
2993DB Barendrecht
€ 775.000 k.k.
€ 5.272/m²
BSave as favorite- Living area
- 147 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 3
-
- Sold subject to confirmation
Meent 24
3353HA Papendrecht
€ 255.000 k.k.
€ 4.554/m²
CSave as favorite- Living area
- 56 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 1
Reviews (142)
Review platforms
BronscoresTotal score
142 total reviews
Funda
25 reviews on Funda
117 reviews on Google
-
Vondellaan 23
10Prettig contact, laagdrempelig. Duidelijkheid en transparantie maken dat deze beoordeling een 10 is.
-
Jacques Vlist
10André heb ik vanaf het eerste contact een goed gevoel bij gehad. Reageert snel en gaf een eerlijk advies. Is niet uit op winstbejag, maar denkt onder meer mee. Je weet wat je aan hem hebt. Ik raad hem zeker aan.
-
Marielle Burggraaf
10Andre heeft ons geweldig geholpen met de aankoop en de verkoop van ons huis. Elk moment konden we hem benaderen, al was dat in de avonduren. Ook tijdens spannende momenten kon hij ons goed adviseren. We wonen nu op een heerlijke plek en alles is soepel verlopen. Ik kan Andre zeker aanbevelen bij anderen als je een prettige, soepele en fijne samenwerking wil bij de aankoop of verkoop van het huis. Echt een vakman! Bedankt Andre!
-
chai yes
10Translated by AITop tax valuation service!
-
Puttenstein 45
10Translated by AIExpert and customer-oriented real estate agent with an enormous service feeling. The service and friendliness keeps André the entire process also after the house is sold. In short, I would take this real estate agent again and recommend him to potential sellers.
-
Ganzerik 43
9Translated by AIAs far as I'm concerned, a thick nine! Good follow-up of appointments. Took the worries and stress out of the hands. Organized all appointments with third parties. Thank you Andre!