Makelaar André - Beste makelaar 2024 en 2025!
In Alblasserdam staat Makelaar André bekend als de beste makelaar van 2024 en 2025. Met een sterke focus op klantgerichtheid en transparante communicatie zorgen we ervoor dat elke verhandeling soepel en stressvrij verloopt. Onze expertise ligt in het combineren van marktkennis met persoonlijke aandacht, zodat u altijd op de hoogte bent van de juiste stappen in uw woningproces. Wij bieden diensten aan zoals verkoop, aankoop en taxaties....
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
De Heerlijkheid 127
3344BP Hendrik-Ido-Ambacht
€ 529.500 k.k.
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 101 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Burgemeester Nieborgstraat 15
2957KJ Nieuw-Lekkerland
€ 595.000 k.k.
€ 4.837/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 123 m²
- Superficie du terrain
- 258 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Haadstrjitte 16
9141TS Wierum
€ 245.000 k.k.
€ 2.269/m²
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 108 m²
- Superficie du terrain
- 197 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Wolvenburg 6
2994DM Barendrecht
€ 750.000 k.k.
€ 5.102/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 147 m²
- Superficie du terrain
- 232 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Steekkant 135
2993DB Barendrecht
€ 775.000 k.k.
€ 5.272/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 147 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
-
- Vendu sous réserve
Meent 24
3353HA Papendrecht
€ 255.000 k.k.
€ 4.554/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 56 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
Avis (142)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
142 avis total
Funda
25 commentaires sur Funda
117 commentaires sur Google
-
Vondellaan 23
10Prettig contact, laagdrempelig. Duidelijkheid en transparantie maken dat deze beoordeling een 10 is.
-
Jacques Vlist
10André heb ik vanaf het eerste contact een goed gevoel bij gehad. Reageert snel en gaf een eerlijk advies. Is niet uit op winstbejag, maar denkt onder meer mee. Je weet wat je aan hem hebt. Ik raad hem zeker aan.
-
Marielle Burggraaf
10Andre heeft ons geweldig geholpen met de aankoop en de verkoop van ons huis. Elk moment konden we hem benaderen, al was dat in de avonduren. Ook tijdens spannende momenten kon hij ons goed adviseren. We wonen nu op een heerlijke plek en alles is soepel verlopen. Ik kan Andre zeker aanbevelen bij anderen als je een prettige, soepele en fijne samenwerking wil bij de aankoop of verkoop van het huis. Echt een vakman! Bedankt Andre!
-
chai yes
10Traduit par l'IAService d'expertise de premier ordre !
-
Puttenstein 45
10Traduit par l'IAAgent immobilier compétent et orienté client avec un immense sens du service. Le service et la gentillesse d'André assurent également l'ensemble du processus, même après que la maison ait été vendue. En bref, je prendrais à nouveau cet agent immobilier et le recommanderais aux vendeurs potentiels.
-
Ganzerik 43
9Traduit par l'IAPour moi, un épais neuf ! Bon suivi des rendez-vous. A pris en charge les inquiétudes et le stress. A régulé toutes les rendez-vous avec des tiers. Merci Andre !