Bij @Work Makelaardij in Rotterdam staan we voor jouw woonwensen klaar. Of je nu wilt kopen of verkopen, wij zorgen voor een professionele en betrouwbare aanpak. Onze ervaring en lokale kennis helpen je om de beste resultaten te behalen op de markt. Wij combineren slimme verkoopstrategieën, een uitgebreid netwerk en moderne marketing om jouw woning optimaal te presenteren. Voor de aankoop zorgen we met onderhandelingskracht en marktkenn...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Beijerlandselaan 176 B
3074ES Rotterdam
€ 225.000 k.k.
€ 4.245/m²
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 53 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Rosestraat 1343
3071AL Rotterdam
€ 675.000 k.k.
€ 6.136/m²
A++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 110 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Platostraat 56
3076BN Rotterdam
€ 225.000 k.k.
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 57 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Westplein 71
3016BM Rotterdam
€ 495.000 k.k.
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 81 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
-
- Disponible
Statenweg 55 A
3039HC Rotterdam
€ 575.000 k.k.
€ 4.792/m²
GEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 120 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Suze Groeneweglaan 14
3021DS Rotterdam
€ 400.000 k.k.
€ 5.000/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 80 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
Avis (667)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
667 avis total
Funda
117 commentaires sur Funda
550 commentaires sur Google
-
Buziaustraat 58
10Traduit par l'IAExperts à Rotterdam. Vliegensvlug schakelen. Première maison, bingo immédiatement. Wil et Hugo sont des tops !!
-
Bergselaan 96 B
10Wil is flexibel, daadkrachtig en heeft veel kennis over de Rotterdamse markt. Zeker een aanrader.
-
Maurits van der Linde
10Direct een klik met de aankoopmakelaar. Wil weet heel snel te schakelen en denkt goed mee, waarbij elke stap in het proces duidelijk wordt uitgelegd. Goed bereikbaar per telefoon en Whatsapp. Goed op de hoogte van de waarde van het object en de mogelijkheden in het onderhandelingsproces. Een heel mooi resultaat uit onderhandeld.
-
Boris van Dongen
10 -
Annazulia Martina
10Ik ben ontzettend tevreden over de begeleiding van Steffan bij de verkoop van mijn huis. Vanaf het eerste moment heeft hij zich volledig ingezet en mij echt ontzorgd in het hele proces. …
-
Veerle van der Heijden
10Wij zijn heel goed geholpen door Hugo. Hij communiceerde snel en fijn en wij hebben binnen no time een woning kunnen kopen. Super blij!
-
Tessel Willemstein
10Fijne begeleiding. Snel mijn eerste eigen huis kunnen aankopen, kon met al mijn vragen terecht. Aanrader!