Nolten Makelaardij bv
"Chez soi pour vivre"
Ons kantoor staat bekend om de persoonlijke en betrouwbare manier waarop we onze klanten ondersteunen. Wij zijn er van overtuigd dat goede communicatie en begrip de basis vormen voor een succesvolle samenwerking. Of u nu op zoek bent naar uw droomwoning, een woning wilt verkopen of hulp nodig heeft bij de beoordeling van uw eigendom, wij staan voor u klaar met kennis, geduld en toewijding. Wij geloven in een open en respectvolle benader...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Sikkel 1
3341RV Hendrik-Ido-Ambacht
€ 650.000 k.k.
€ 4.452/m²
A+Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 146 m²
- Superficie du terrain
- 176 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Peppellaan 9
3319VM Dordrecht
€ 1.950.000 k.k.
€ 5.821/m²
A++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 335 m²
- Superficie du terrain
- 925 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Weteringsingel 210
3342AN Hendrik-Ido-Ambacht
€ 429.000 k.k.
€ 4.165/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 103 m²
- Superficie du terrain
- 198 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Beethovenlaan 69
3335BD Zwijndrecht
€ 399.000 k.k.
€ 3.990/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 100 m²
- Superficie du terrain
- 102 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Laurensvliet 9
3331HT Zwijndrecht
€ 309.000 k.k.
€ 4.292/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 72 m²
- Superficie du terrain
- 149 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Roerdompstraat 18
3334AG Zwijndrecht
€ 425.000 k.k.
€ 3.320/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 128 m²
- Superficie du terrain
- 138 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (63)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
63 avis total
Funda
42 commentaires sur Funda
21 commentaires sur Google
-
de la Reijstraat 496
10Het contact was zeer goed. Werden goed op de hoogte gehouden als er kijkers voor het appartement waren geweest. Reageerde snel op vragen van onze kant en denkt goed met mee. Echt een topmakelaar.
-
Jan Vrolijkstraat 30
9Nolten was clear in the proces since the start. They know the ins and outs, are professional and know what to do in the search of the house. Nolten listened to my request and I got the feeling we were on the same page which gave me more confidence this was the house.
-
Zonnesteintoren 14
10Prima kontakt met perfecte afstemming en begeleiding bij het aankoop proces Wij boffen met een makelaar die helemaal bij ons past
-
Pruylenborg 178
10Contact verliep altijd goed, professioneel, vertrouwd, niets is teveel, altijd bereikbaar. Alles TOP
-
Dahliastraat 60
9Uiterst vriendelijke en kundige makelaar die goed naar mijn wensen heeft geluisterd. Ik ben van iedere stap in het proces op de hoogte gehouden / erbij betrokken. Ik ben heel erg tevreden en Nolten makelaardij aan iedereen aanbevelen.
-
Boterbloem 28
10Traduit par l'IAQuelle agent immobilier formidable que Francis Nolten. Il est toujours rapidement joignable, la communication est excellente, rien n'est trop demandé et la vente de notre maison a été extrêmement rapide.
-
Vredenborg 27
10Traduit par l'IAQuel agent immobilier agréable qui a respecté les rendez-vous et donné des conseils précieux. Recommandé par plusieurs personnes et je n'ai vraiment aucun regret.