Nolten Makelaardij bv
"Vivir en casa"
Ons kantoor staat bekend om de persoonlijke en betrouwbare manier waarop we onze klanten ondersteunen. Wij zijn er van overtuigd dat goede communicatie en begrip de basis vormen voor een succesvolle samenwerking. Of u nu op zoek bent naar uw droomwoning, een woning wilt verkopen of hulp nodig heeft bij de beoordeling van uw eigendom, wij staan voor u klaar met kennis, geduld en toewijding. Wij geloven in een open en respectvolle benader...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Sikkel 1
3341RV Hendrik-Ido-Ambacht
€ 650.000 k.k.
€ 4.452/m²
A+Guardar como favorito- Superficie construida
- 146 m²
- Área del lote
- 176 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Peppellaan 9
3319VM Dordrecht
€ 1.950.000 k.k.
€ 5.821/m²
A++Guardar como favorito- Superficie construida
- 335 m²
- Área del lote
- 925 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Weteringsingel 210
3342AN Hendrik-Ido-Ambacht
€ 429.000 k.k.
€ 4.165/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 103 m²
- Área del lote
- 198 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Beethovenlaan 69
3335BD Zwijndrecht
€ 399.000 k.k.
€ 3.990/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 100 m²
- Área del lote
- 102 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Laurensvliet 9
3331HT Zwijndrecht
€ 309.000 k.k.
€ 4.292/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 72 m²
- Área del lote
- 149 m²
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Roerdompstraat 18
3334AG Zwijndrecht
€ 425.000 k.k.
€ 3.320/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 128 m²
- Área del lote
- 138 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
Reviews (63)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
63 reseñas total
Funda
42 opiniones en Funda
21 reseñas en Google
-
de la Reijstraat 496
10Het contact was zeer goed. Werden goed op de hoogte gehouden als er kijkers voor het appartement waren geweest. Reageerde snel op vragen van onze kant en denkt goed met mee. Echt een topmakelaar.
-
Jan Vrolijkstraat 30
9Nolten was clear in the proces since the start. They know the ins and outs, are professional and know what to do in the search of the house. Nolten listened to my request and I got the feeling we were on the same page which gave me more confidence this was the house.
-
Zonnesteintoren 14
10Prima kontakt met perfecte afstemming en begeleiding bij het aankoop proces Wij boffen met een makelaar die helemaal bij ons past
-
Pruylenborg 178
10Contact verliep altijd goed, professioneel, vertrouwd, niets is teveel, altijd bereikbaar. Alles TOP
-
Dahliastraat 60
9Uiterst vriendelijke en kundige makelaar die goed naar mijn wensen heeft geluisterd. Ik ben van iedere stap in het proces op de hoogte gehouden / erbij betrokken. Ik ben heel erg tevreden en Nolten makelaardij aan iedereen aanbevelen.
-
Boterbloem 28
10Traducido por IA¿Qué agente inmobiliario más encantador es Francis Nolten. Siempre está rápidamente accesible, la comunicación es excelente, nada es demasiado y una venta muy rápida de nuestra casa.
-
Vredenborg 27
10Traducido por IAQué agente inmobiliario más amable vino a acordar y dio consejos valiosos. Recomendado por varias personas y sin duda ninguna arrepentimiento.