Intrahuis Makelaars BV
Intrahuis Makelaars BV staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in Heerjansdam en de omgeving. Wij begrijpen dat kopen of verkopen van een woning een belangrijk moment is en staan altijd voor u klaar met geduld, expertise en transparantie. Onze ervaring in de regio zorgt voor een gerichte benadering, waarbij uw wensen centraal staan. Wij bieden diensten als verkoop, aankoop en taxatie aan. Onze werkwijze is zakelijk, perso...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Johannes Postlaan 21
2995VH Heerjansdam
€ 398.500 k.k.
€ 4.528/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 88 m²
- Área del lote
- 140 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Pascalweg 153
3076JN Rotterdam
€ 698.000 k.k.
€ 5.328/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 131 m²
- Área del lote
- 711 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Nibbelinkstraat 17
3342VA Hendrik-Ido-Ambacht
€ 569.000 k.k.
€ 4.344/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 131 m²
- Área del lote
- 233 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Carnisseweg 59
2993AD Barendrecht
€ 749.000 k.k.
€ 2.647/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 283 m²
- Área del lote
- 506 m²
- Habitaciones de dormir
- 7
-
- Disponible
Ballade 111
3335EM Zwijndrecht
€ 475.000 k.k.
€ 4.095/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 116 m²
- Área del lote
- 133 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Lisdodde 22
2995TN Heerjansdam
€ 749.500 k.k.
€ 5.721/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 131 m²
- Área del lote
- 245 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
Reviews (82)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
82 reseñas total
Funda
60 opiniones en Funda
22 reseñas en Google
-
Madelief 10
10Zeer goed contact tijdens het gehele proces en dat terwijl wij zelf in het buitenland verblijven, klasse afgehandeld!
-
Van der Burghstraat 4
10Het contact verliep van A tot Z helemaal naarwens voor zowel de aankoop als nu de verkoop van ons pand. Ik zeg een echte aanrader als je professioneel en correct geholpen wil worden. Alle communicatie verliep in duidelijk taal , kortom ik zoi het zo weer doen indien nodig.
-
Hoge Nes 12
10Intrahuis is deskundig, vriendelijk, snel en denkt goed mee. We hebben daardoor een hele soepele verkoop gehad!
-
Operastraat 50
9Fantastische meiden en zeer deskundig! Snel kunnen schakelen. Een absolute aanrader om ze als makelaar in handen te nemen!!
-
Reeweg 72 A
9Deskundige begeleiding, goed contact en de tools incl de benodigde extra’s ingezet die nodig waren voor de verkoop.
-
Machteld Sandelijnslaan 27
10Zeer goed en professioneel geholpen een makelaar met een doelgerichte visie voor jou. Ik kan deze op zeker aanbevelen
-
De Boezem 31
8Het contact ging goed, en ze had bestand van zaken. Verder heeft ze ons geadviseerd over het aanstellen van een financieel adviseur voor de hypotheek.
-
Kievitsweg 56
9Fijne en duidelijke communicatie. Goede begeleiding.ook de informatie via Move en de app werk heel prettig. Bij vragen wordt er snel gereageerd.