Intrahuis Makelaars BV
Intrahuis Makelaars BV staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in Heerjansdam en de omgeving. Wij begrijpen dat kopen of verkopen van een woning een belangrijk moment is en staan altijd voor u klaar met geduld, expertise en transparantie. Onze ervaring in de regio zorgt voor een gerichte benadering, waarbij uw wensen centraal staan. Wij bieden diensten als verkoop, aankoop en taxatie aan. Onze werkwijze is zakelijk, perso...
Current housing stock
-
- Available
Johannes Postlaan 21
2995VH Heerjansdam
€ 398.500 k.k.
€ 4.528/m²
CSave as favorite- Living area
- 88 m²
- Land area
- 140 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Pascalweg 153
3076JN Rotterdam
€ 698.000 k.k.
€ 5.328/m²
ASave as favorite- Living area
- 131 m²
- Land area
- 711 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Nibbelinkstraat 17
3342VA Hendrik-Ido-Ambacht
€ 569.000 k.k.
€ 4.344/m²
CSave as favorite- Living area
- 131 m²
- Land area
- 233 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Carnisseweg 59
2993AD Barendrecht
€ 749.000 k.k.
€ 2.647/m²
DSave as favorite- Living area
- 283 m²
- Land area
- 506 m²
- Bedrooms
- 7
-
- Available
Ballade 111
3335EM Zwijndrecht
€ 475.000 k.k.
€ 4.095/m²
BSave as favorite- Living area
- 116 m²
- Land area
- 133 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Lisdodde 22
2995TN Heerjansdam
€ 749.500 k.k.
€ 5.721/m²
ASave as favorite- Living area
- 131 m²
- Land area
- 245 m²
- Bedrooms
- 3
Reviews (82)
Review platforms
BronscoresTotal score
82 total reviews
Funda
60 reviews on Funda
22 reviews on Google
-
Madelief 10
10Zeer goed contact tijdens het gehele proces en dat terwijl wij zelf in het buitenland verblijven, klasse afgehandeld!
-
Van der Burghstraat 4
10Het contact verliep van A tot Z helemaal naarwens voor zowel de aankoop als nu de verkoop van ons pand. Ik zeg een echte aanrader als je professioneel en correct geholpen wil worden. Alle communicatie verliep in duidelijk taal , kortom ik zoi het zo weer doen indien nodig.
-
Hoge Nes 12
10Intrahuis is deskundig, vriendelijk, snel en denkt goed mee. We hebben daardoor een hele soepele verkoop gehad!
-
Operastraat 50
9Fantastische meiden en zeer deskundig! Snel kunnen schakelen. Een absolute aanrader om ze als makelaar in handen te nemen!!
-
Reeweg 72 A
9Deskundige begeleiding, goed contact en de tools incl de benodigde extra’s ingezet die nodig waren voor de verkoop.
-
Machteld Sandelijnslaan 27
10Zeer goed en professioneel geholpen een makelaar met een doelgerichte visie voor jou. Ik kan deze op zeker aanbevelen
-
De Boezem 31
8Het contact ging goed, en ze had bestand van zaken. Verder heeft ze ons geadviseerd over het aanstellen van een financieel adviseur voor de hypotheek.
-
Kievitsweg 56
9Fijne en duidelijke communicatie. Goede begeleiding.ook de informatie via Move en de app werk heel prettig. Bij vragen wordt er snel gereageerd.
-
West-Varkenoordseweg 241 A
10Dit was geen gewone ervaring, ik voelde echt dat alles met aandacht werd gedaan. Elke stap werd zorgvuldig uitgelegd. Geweldig team!