Nolten Makelaardij bv
"At home in living"
Ons kantoor staat bekend om de persoonlijke en betrouwbare manier waarop we onze klanten ondersteunen. Wij zijn er van overtuigd dat goede communicatie en begrip de basis vormen voor een succesvolle samenwerking. Of u nu op zoek bent naar uw droomwoning, een woning wilt verkopen of hulp nodig heeft bij de beoordeling van uw eigendom, wij staan voor u klaar met kennis, geduld en toewijding. Wij geloven in een open en respectvolle benader...
Current housing stock
-
- Available
Sikkel 1
3341RV Hendrik-Ido-Ambacht
€ 650.000 k.k.
€ 4.452/m²
A+Save as favorite- Living area
- 146 m²
- Land area
- 176 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Peppellaan 9
3319VM Dordrecht
€ 1.950.000 k.k.
€ 5.821/m²
A++Save as favorite- Living area
- 335 m²
- Land area
- 925 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Weteringsingel 210
3342AN Hendrik-Ido-Ambacht
€ 429.000 k.k.
€ 4.165/m²
BSave as favorite- Living area
- 103 m²
- Land area
- 198 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Beethovenlaan 69
3335BD Zwijndrecht
€ 399.000 k.k.
€ 3.990/m²
ASave as favorite- Living area
- 100 m²
- Land area
- 102 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Laurensvliet 9
3331HT Zwijndrecht
€ 309.000 k.k.
€ 4.292/m²
DSave as favorite- Living area
- 72 m²
- Land area
- 149 m²
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Roerdompstraat 18
3334AG Zwijndrecht
€ 425.000 k.k.
€ 3.320/m²
CSave as favorite- Living area
- 128 m²
- Land area
- 138 m²
- Bedrooms
- 4
Reviews (63)
Review platforms
BronscoresTotal score
63 total reviews
Funda
42 reviews on Funda
21 reviews on Google
-
de la Reijstraat 496
10Het contact was zeer goed. Werden goed op de hoogte gehouden als er kijkers voor het appartement waren geweest. Reageerde snel op vragen van onze kant en denkt goed met mee. Echt een topmakelaar.
-
Jan Vrolijkstraat 30
9Nolten was clear in the proces since the start. They know the ins and outs, are professional and know what to do in the search of the house. Nolten listened to my request and I got the feeling we were on the same page which gave me more confidence this was the house.
-
Zonnesteintoren 14
10Prima kontakt met perfecte afstemming en begeleiding bij het aankoop proces Wij boffen met een makelaar die helemaal bij ons past
-
Pruylenborg 178
10Contact verliep altijd goed, professioneel, vertrouwd, niets is teveel, altijd bereikbaar. Alles TOP
-
Dahliastraat 60
9Uiterst vriendelijke en kundige makelaar die goed naar mijn wensen heeft geluisterd. Ik ben van iedere stap in het proces op de hoogte gehouden / erbij betrokken. Ik ben heel erg tevreden en Nolten makelaardij aan iedereen aanbevelen.
-
Boterbloem 28
10Translated by AIWhat an absolutely wonderful realtor Francis Nolten is. Always quick to reach, communication is excellent, nothing is too much to ask, and our house sold incredibly fast.
-
Vredenborg 27
10Translated by AIWhat a nice realtor who kept appointments and gave valuable advice. Recommended by several people, and definitely no regrets.